НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 11:04 am Вижте мненията без отговор
Моля ви
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
lili_135




Регистриран на: 03 Авг 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 06, 2007 3:11 pm
МнениеЗаглавие : ???? ??
Отговорете с цитат

Аз съм Магдалена -11.11.1978г. Влюбих се в мъж, с когото планирахме общо бъдеще. Той е чужденец. Преди да дойде при мен се случи нещо ужасно. Разбрах, че е претърпял сърдечна трансплантация. Много ви моля ако можете да ми кажете - ще се оправи ли той и имаме ли бъдеще заедно, така както го планирахме? Предварително ви благодаря. Неговото име е Масимо - 05.11.1978г.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 06, 2007 4:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако сте създала връзката с него през тази година, значи тя върви към своя край!

Но ... ако връзката е създадена през миналата година, въпреки сърдечната трансплантация, има голяма вероятност да се задържи за по-дълго време!

Партньора Ви ще се оправи занапред във времето, но виждам, че Вашите параноидни страхове ще Ви дистанцират от него.

Какво означава това ли?! Ами, че ще създадете междувременно друга, краткотрайна връзка, и после друга ... и т.н.

Това ще отложи брака Ви много напред във времето, като през изминалото до тогава време може да родите и дете.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov