НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 4:19 pm Вижте мненията без отговор
въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
4ebura6ka




Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 06, 2007 6:07 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Искам да ви попитам нещо,свързано с любовта ми.От доста време поддържам връзка с мъж,когото обикнах от цялото си сърце - съвсем открито и безрезервно.Запознахме се по малко необичаен начин,известно време разстоянието помежду ни беше пречка в отношенията.Сега вече не е.Давах си сметка,че не мога да имам невероятни очаквания и се опитах да проявя разбиране и търпение - а каквото стане,стане.Връзката ни беше на приливи и отливи.Особенно след като вече живеем в един и същи град.Ту ми говореше за брак,ту се дистанцираше...Винаги когато ме види,грейва целия,но....Тази дистанция,която спазваше постоянно без да направи опит /поне според мен истински/ да я намали ме дразнеше и изнервяше все повече.Докато живеехме на различни места в живота му имаше и други жени.Давах си сметка за това.Дори когато се преместих.Докато в един момент /сравнително от скоро/ той се промени.Стана мил и любвеобилен.Горедееше се с мен.Подкрепяше ме...Но раздразнението натрупано в мен,започна да избухва.В един момент /неочаквано дори за мен/ избухнах яко.Това беше наскоро.После по малко започнахме пак да си връщаме същия мил в тон....Правехме планове за почивка /по негова инициатива/....Всичко отново беше повече от прекрасно...Аз почти повярвах,че лошото време е свършило.Междувременно се упреквах,че съм реагирала безкрайно глупаво и неподходящо...Опитвах се да съм мила.В един момент повярвах,че отново всичко ще се оправи...Обещах сама на себе си да не позволявам това натрупано напрежение повече да разваля отношенията ни и да се отърва от него /защото честно казано тровеше изключително много нервите ми/.Обещах си да не поглеждам повече назад...И тогава - гръм от ясно небе.Щяхме да излизаме вечерта /по негова покана/,тръгвам да се прибирам от работа и го виждам да върви с една жена.Просто да върви.Преброих до 10,замислих се и реших,че тя може да е просто негова позната или е нещо по работа.Почти се засмях сама на себе си,за секундния пристъп на ревност.Настигнах го,за да му се обадя....И какво беше учудването ми,когато той ми измърмори две думи,настигна я и я прегърна пред очите ми.Ако Ви кажа,че все едно атомна бомба избухна в мен....Същата вечер се скарахме жестоко.Той ми каза,че това е жена,която познава от много години.Преди време са имали по-специални отношения,но след това били само приятели.Но при последното ни скарване нещата се променили.Той е побързал да се върне при нея /без дори да подозирам/.Извини ми се за глупавата ситуация.Тук обаче скандала стана жесток и от двете страни,и когато попитах с кого избира да бъде каза че избира нея.Няма да казвам какво последва.ПОнеже съм болезнено чувствителна по природа,реагирах меко казано бурно.В болката си наговорих неща,които не мисля.И сега...Сега съм като полужива от това,което стана.Знам как звучи накратко разказаната ми история.Но помежду има още толкова много....Иска ми се да си спомни,че ме обича.Иска ми се да разбере,че сигурността,която си мисли,че въпросната жена му предлага /защото я познава и няма да има изненади от нея/ да разбере,че не е достатъчна за нещо повече....Доста се затруднявам как по-конкретно да формулирам въпроса си.Знам,че след всичко,което написах дотук,може би ще прозвучи глупаво,но аз за първи път в живота си обичам наистина.Бих искала да знам дали този мъж ще се върне при мен и как да постъпя,за да стане това?Доста съм объркана и моля да ме извините за това.Ще Ви помоля за още нещо.Ако може да Ви изпратя данните ни на лични бележки.Опасявам се,че могат да бъдат видяни от въпросното момиче,а не бих искала това да става.Ако последното е възможно,моля пишете ми.Предварително Ви благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
4ebura6ka




Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 06, 2007 8:11 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????
Отговорете с цитат

4ebura6ka написа:
Искам да ви попитам нещо,свързано с любовта ми....

...Предварително Ви благодаря!

Данните на двама ни са - Ивелина - 14.02.1975г. и Иван 8.05.1968г.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 07, 2007 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, 4ebura6ka!

Изобщо не съм изненадана от подобен род поведение на партньора Ви.

Той е от онзи тип мъже, които таят в себе си безбройно много комплекси като: /вероятно ще се повторя, но това е, което виждам/ - та комплексите, които "друсат" все още Вашия партньор са чувство за малоценност, силно изразен нарцисизъм, комплекс за отхвърленост, изоставеност и отчужденост.

Именно поради всичките си тези комплекси той ще се стреми непрекъснато към близост , особено и преди всичко с някоя жена или повечко жени.

Това като начин на поведение не търпи корекции, защото просто то е болестно състояние, свързано с неговите вътрешни психически нагласи.

Лично аз виждам, че той няма да се откаже, въпреки всичко, от Вас, но ще бъдете подлагана през повечето време на обиди, унижения, пренебрежение.

Не мисля, че бихте издържала на всичкото това, защото сте твърде чувствителна, крехка и психически лабилна ...

Във Вашият случай може да се помогне чрез магическа намеса до толкова, до колкото той да е по-плътно до Вас, но никога единствено и само Ваш!

Ако желаете да Ви се помогне по този начин, при обстоятелствата описани по-горе от мен - нямате просто никакъв проблем!



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
4ebura6ka




Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 08, 2007 5:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за отговора,госпожо!Благодря и за предложената помощ!В момента наистина съм малко объркана.Разума ми казва едно,а сърцето друго.Първия казва да режа и да хвърлям,а иначе.....все някаква тъпа надежда........Не че е единствения мъж,но съм от хората,които не обичат всеки ден.И ако го направят,го правят с цялотото си същество...А когато бяхме заедно винаги сме се разбирали добре...Общо взето ставаше така,че всеки довършваше изреченията на другия или единия изказваше на глас това,което другия мисли.......Ще ми повярвате ли,че дори от разстояние усещахме,когато нещо лошо се случва на другия.И нито веднъж не сбъркахме - нито аз,нито той....Все си мисля,че можехме да се разбираме идеално....Но много лошо се получи....Липсва ми ужасно!И не знам как да постъпя....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 08, 2007 8:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

4ebura6ka написа:
Не че е единствения мъж,но съм от хората,които не обичат всеки ден.И ако го направят,го правят с цялотото си същество...


Виждам, че сте объркана 4ebura6ka, но една къща преди да бъде ремонтира, винаги бива тотално обърквана и разхвърляна, за да заприлича после на нещо наистина хубаво!

Удивена и изумена съм обаче, от израза Ви "... но съм от хората,които не обичат всеки ден.", защото Любовта не е егоистично понятие, което налага на дадения субект да обича само и единствено един мъж, и да бъде привързан към него с все сила един път и завинаги.

Любовта е понятие, което предполага обич и Любов към всичко съществуващо в света, Любовта е понятие, което предполага обич и любов първо към самата Вас!!! Любовта е търпение, смирение и прошка ...

Ако Ви липсват тези основни елементи, то изобщо не очаквайте да я получите такава, каквато искате!

Ще я получите такава, каквато сте я изградила в илюзиите си - измамна и лъжлива!

Иначе Ви вярвам и разбирам за всичко онова, което сте написала в последния Ви пост. Да, така е било и именно поради тази причина се е получил"взрива на изневярата" при партньора Ви.

Прекалената привързаност един към друг просто Ви е довела до тази ситуация.

Дарена сте със свободна воля и право на избор от Бога, като всеки друг човек, така че сама трябва да решите как да постъпите!

Имате време - мислете, преценявайте и едва тогава решавайте!

И не забравяйте, че страданието извисява човека.

Желая Ви лека вечер! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 11, 2007 3:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ОТ МОДЕРАТОРА: Това беше поста на "4ebura6ka", който аз изтрих просто по невнимание! Моля да бъде извинена!!! Сега го възстанових отново ...

Маг Селена написа:
Удивена и изумена съм обаче, от израза Ви "... но съм от хората,които не обичат всеки ден.", защото Любовта не е егоистично понятие, което налага на дадения субект да обича само и единствено един мъж, и да бъде привързан към него с все сила един път и завинаги.

Любовта е понятие, което предполага обич и Любов към всичко съществуващо в света, Любовта е понятие, което предполага обич и любов първо към самата Вас!!! Любовта е търпение, смирение и прошка ...

Ако Ви липсват тези основни елементи, то изобщо не очаквайте да я получите такава, каквато искате!

Ще я получите такава, каквато сте я изградила в илюзиите си - измамна и лъжлива!



Всъщност аз като Пипи Дългото Чорапче Very HappyЗатова винаги са меобвинявали в две неща ;или съм буца лед с ходещ мозък или съм хлапе,което не иска да пораснеSmile)А аз мога да съм и двете.До сега съм имала едно влюбване /което признавам,знаех предварително,че е обречено - нещо като шампанско/ и няколко увлечения.За първи път в живота си наистина обичам.И сега виждам разликата....Странно е как една истинска любов може да промени човек....Защото мен поне наистина ме промени...Преди да срещна този човек бях една ................никаква.От старни погледното - жена с кариера!В действителност - една много самотна жена,на която семейството и е далече,жена която се прибира вечер при едно куче ?то се оказа в един момент смисъла на живота ми - тъжно/,жена която и да има пари гледа как да ги махне,защото ги мрази.Много хора биха се учудили на тази характеристика,но е факт.Бях човек,който не беше доволен от живота си,а не знаеше как да го промени.Или нямаше смелост да го направи...И се появи Той....Малко по малко този човек върна усмивката на лицето ми.Даде ми сила.Даде ми смелост.Не знам защо,но край него осъзнах доста неща...Започнах да пораствам....Осъзнах,че не можеш да стоварваш отгворността за твоя свят на един човек....Нямаш право и основание да го превръщаш в център на Вселента си.....Порастнах много.......Радвах се,дори плачех на моменти от щастие,че въобще го има и съм дарена със шанса да разбера какво е да обичаш....и още много неща разбрах.....започнах отново да виждам дребните неща и да има се радвам..............Дори започнах отново да пиша.............Все едно се родих отново...........И се промених - станах далеч по-търпелива..........никой не ме карал да се променям.....Просто тази любов провокира огромна промяна в мен............И.......аз наистина промених живота си - на пркатика!Той също се промени.И двамата бяхме забравили,че сме хора на изкуството....Аз започнах отново да пиша,а той - да рисува....В момента аз отново пиша стихове,а той дори започна иконопис........Но след всичко това се чувствам все едно съм кърпичка с която избърса праха от душата си и я захвърли.....Обичам го много..........но......Не знам.......Може би имам нужда от време да помисля........А той никога не се е държал толкова грубо както напоследък..........Мисля,че може и някой "акъл" да му дава.........
Така или иначе,мисля да отида на почивка и после да реша........
В момента просто пиша във форума............

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 11, 2007 4:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

4ebura6ka написа:
В действителност - една много самотна жена,на която семейството и е далече,жена която се прибира вечер при едно куче ?то се оказа в един момент смисъла на живота ми - тъжно/

Бях човек,който не беше доволен от живота си,а не знаеше как да го промени.Или нямаше смелост да го направи...И се появи Той....Малко по малко този човек върна усмивката на лицето ми.Даде ми сила.Даде ми смелост.Не знам защо,но край него осъзнах доста неща...Започнах да пораствам....

Порастнах много.......Радвах се,дори плачех на моменти от щастие,че въобще го има и съм дарена със шанса да разбера какво е да обичаш....

Но след всичко това се чувствам все едно съм кърпичка с която избърса праха от душата си и я захвърли.....Обичам го много..........но......Не знам.......Мисля,че може и някой "акъл" да му дава.........


Не е необходимо наистина едно "куче" да бъде смисъла на живота за някого, но лично аз не виждам да сте се променила в кавото и да било, нито пък да сте израснала наистина, защото повтаряте същата история - дори сега тя е още по-зловеща!

Сега сте още по-привързана, с изключително голяма сила и мощ, само че към друго "куче", което определено е много по-зъбато и свирепо от първо ... Rolling Eyes

Не сте се научила на никаква отговорност, защото сте проявила безотговорност към първото "куче", което сте изоставила и ето, че сега изоставят Вас - кармични закономерности, какво да се прави ... Sad

Този човек малко по-малко е успял да Ви заблуди и да Ви изолора от всички, за да може да Ви манипулира най-съвършено ... и го парви идеално!

А Вие просто не познавате и не разбирате себе си и се заблуждавате, че го обичате ... Той Ви липсва, защото Вие сте идеалния енергиен донор за него, а донорите умират да търсят собствените си консуматори на жизнена енергия - отново закономерности, какво да се прави! Rolling Eyes

Той винаги си е забърсвал праха на душата с Вас като с носна кърпичка, само дето преди това явно Ви е харесвало твърде много ... А занапред не само ще продължи да върши същото, ами и ще вземе да ви натъпче в най-голямата душевна тиня, от която има само едно измъкване - лудост!

Но ... Вие сте тази, която трябва да вземе решение какво да прави за в бъдеще, а не аз. Аз само казвам какви тенценции виждам напред във бъдещето Ви!

Това е. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov