НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 1:56 am Вижте мненията без отговор
СЪНИЩА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 17, 2007 6:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ASD написа:
Много интересна тема! Преди доста години една жена ми каза да записвам сънищата си, защото било период на сънища със определан енергия /не знам дали това е правилната формулировка/. Макар и на шега започнах. И така в 2000г година след смъртта на мой близък когото обичах сънувам че идва у дома на гости и казва - братовчедка ти роди момченце, моля те събери дрехи от брат ти да и помогнеш. Мен ме няма, вече направи го ти. Минаха години бях забравил. Братовчедка ми живее в чужбина и се чуваме от време на време. Беше 2005.Реших да и се обадя един ден преди дена в който почина майка й, защото на самия ден трудно говорим. Дори в момента ръцете ми се разтрепериха. Останах като гръмната когато ми каза - бременна съм в края на 9 месец. Роди момченце, да е живо и здраво! По каква причина не знам но в деня в който майка и почина, но 9 години по късно. Тогава си спомних моя сън. А сега разбирам, че е било съновидение.Имала е доста проблемна бременност и не е искала да ме тревожи затова не е казала нищо. Но сподели че сънувала баща си - казал и спокойно ще родиш здраво и хубаво момченце. Странна работа са сънишата. Интересно ми е какво знаете и мислите за тези енергийно заредени сънища


Сънищата не са "енергийно заредени", израза ти е неправилен.

Действително сте имали и двете съновидения, но предсказателните такива просто са сполучливи резонансни попадения от информационните полета на Акаша, както и сполучливо резониране на астралните полета в дадени участъци от тях! Такива участъци, където и двете имате записани общи спомени за общи близки.

Двете просто сте били в съвпад, затова и сте получили една и съща достоверна информация!

Нищо повече.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 17, 2007 6:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

smarfieta_ написа:
А, и още нещо да допълня. В това заведение имаше страшно много пасти и торти. Избирах си от тях, заедно с майка ми, за рожденния си ден Very Happy , който трябваше да се състои на другия ден. Като си напазарувах, собственика на заведението се оказа приятел на родителите ми и сиднахме да си поговорим, тогава ядох сандвича.


Просто не си добре с храносмилателната система и обмяната на веществата.

Най-вероятно ще ти се наложи да ограничиш пастите и тортите /т.е. сладките неща!/, и да обърнеш внимание на постното ядене.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ASD




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 177
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 9:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сънищата Smile , от две седмици ходя на зъболекар и нещата са на кантар да загубя зъба или не. Преди да ходя да го снимам сънувам че съм в болницата, гушнала едно много сладко бебе и го показвам на майка ми. Събудих се и си казах - тя работата е ясна отиде зъба. Направиха снимка - има малък шанс, но излезе проблем със следващия който е спокоен. А сега се сещам, че по това време се е родило едно бебе - моя племенница, но аз доста по-късно разбрах.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 12:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз от майка ми знам, че да сънуваш развален зъб, или как ти го вадят, или пък сам пада е лошо - обикновено означава задаващ се проблем.При мен поне до сега се е потвърждавало.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ASD




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 177
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 2:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това което винаги ми се сбъдва е - сънувам ли умрял мъж, виждам жена, която много дълго не съм виждала и обратното. Децата при мен са проблеми, а и котките също. Голите хора - болести, обикновено за мен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 4:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох, това ми е болната тема.
Аз си сънувам редовно и все гадости.
Бях отворила пред време такава тема, даже се учудих тогава какъв интерес имаше към нея.
Много често сутрин не помня целия сън, а само определени лица или случки или пък останалата тежест от страховит сън.
А някой има ли идея какво може да означават сънища с перверзии? Embarassed
Направо се чудя откъде ми идва тази напаст от отвратителни сънища - или змии, или кървища, или земетръси и струтвания и тем подобни, а сега и сексуални извращения.

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 6:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако желаете да видите що е "разбирач на сънища" прочетете "съногадания' на Артемидор Далиаски(АД).Тоя човек слага в малкия си джоб и фройд и доста като него...

Но накратко-за да се изтълкува един сън трябва да имате впредвид всичко-време,място,навици,традиции...всичко.Трябва да се разкаже ЦЕЛИЯТ сън,защото важното може да е в някаква "маловажна'' подробност.
И най-важното-съмнявате ли се,че е нещо не етака,премълчете го.

Това бяха "Кратки съвети за начинаещият съногадател'' по АД Smile

А китайският мъдрец И Вай Ло казва:
"всеки съставя свой си речни на сънищата.Затова най-добрият съногадател е самият сънувал!" Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 7:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лесно ли ще открия тази книга?

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ASD написа:
Децата при мен са проблеми, а и котките също. Голите хора - болести, обикновено за мен.


Това по принцип просто е с универсално значение, не е само при теб така.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

katysto написа:

А някой има ли идея какво може да означават сънища с перверзии? Embarassed
Направо се чудя откъде ми идва тази напаст от отвратителни сънища - или змии, или кървища, или земетръси и струтвания и тем подобни, а сега и сексуални извращения.


Това е енергиен пробив в ауричното ти поле, т.е. ауричния ти калъп.

Така по време на сън попадаш в най-низшите нива на астралиня свят, наречен "чистилище", където именно пребивават такива изроди, които търсят нестабилни "жертви" като теб.

Но ... и със сигурност мога да ти кажа, че пробива в ауричния ти калъп го прави една "детелина", която има силно изразени патологии, относно психичното си здраве, но затова ще ти пиша след малко на ЛС.

Освен това означава, че имаш проблеми с хормоналната обмяна, най-вероятно с щитовидната жлеза, както и ранно предизвестие за критическа възраст.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Всеки сън може да се тълкува индивидуално според човека, здравословното му,физиологическо и психологическо/или психическо/,както и вмоционално състояние,житейска ситуация,належащите проблеми и т.н.Аз слава Богу гадости не сънувам/или рядко и малко/,но понякога имам много интерeсни от гл.т. на символика и послания сънища,които ми е трудно да разтълкувам сама и не се и опитвам да го правя,освен някакви предположениея.Просто оставям да видя в последствие какво се случва.Тези дни сънувах,че имам малко дете - друго,освен настоящото голямо/не го сънувам за пръв път това и си имам обяснение/.А покойния ми съпруг беше дошъл да ни види/уж е жив/ и си беше довел куче с определена порода,цветове и име/много ясни в съня/,каквото не сме имали.Кучето си играеше с нашия котарак/който го имам от около месец/.Имаше и други ясни подробности,много хора,роднини,познати и непознати,ясни, запомнящи се реплилки и разговори.И сувенири-часовнци изложени като на витрина,с циферблати.Не го разказвам това,защото очаквам някой да ми го разтълкува /не че не ми е любопитно/,просто като пример,че понякога човешкият мозък насън възпроизвжда какви ли не неща,естествено нищо не е случайно. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
:Тези дни сънувах,че имам малко дете - друго,освен настоящото голямо/не го сънувам за пръв път това и си имам обяснение/.А покойния ми съпруг беше дошъл да ни види/уж е жив/ и си беше довел куче с определена порода,цветове и име/много ясни в съня/,каквото не сме имали.Кучето си играеше с нашия котарак/който го имам от около месец/.


Давам тълкувание:

Малкото дете означава сериозна неприятност, свързана със здравословното ти състояние. Виж как са ти гениталиите - яйчници, матка, шийка на матката, полови хормони.

Второто с покойният ти съпруг и кучето - имаш защита на високо астрално ниво, но факта, че из съня ти се мотае котарак означава, че опасноста въпреки всичко си е реална.

Ами вземи мерки като си дойдеш от почивката, де! Rolling Eyes Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 8:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Благодaря!А пропуснах,щото бях забравила,но сега си припомних,че имаше и непознато котешко семейство,но те бяха зле,почти на умирачка и на мен ми беше мъчно,но го приемах "философски",опитвах се да спася едно съвсем малко коте,което изглеждаше,че има надежда. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Все тая е, но това с котето дето все още има надежда за него, говори, че се отнасяш много немарливо относно здравето си. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 8:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте отново.
Аз за нещастие немога да пиша вечер във форума, когато всички вие сте там.
А относно пустите сънища- ами помня малка част от тях, всъщност помня в по-голяма част чувствата.
Снощи пак си сънувах моите "неразделни" кошмари. Спомням си, че с мен имаше дете, а в неговата люлка имаше черна змия, която представете си беше като домашен любимец-ще рече, че ние я милвахме и тя също се галеше в нас.
Сутринта се събудих със смесени чувства на страх от змията и на учудване, че тя беше мила с мен. А сега де-винаги в сънищата ми змиите са били лоши.
Благодаря от все сърце на Маг Селена за тълкуването на моите кошмари.
Вероятно е точно така както Вие го описвате, защото аз съм много емоционална и чувствителна натура и допускам до себе си всякакви гадняри само, защото съм научена да вярвам в доброто у хората и лошите не изпускат възможността да се възползват от тази ми слабост.
Мили хора, ще ми се да ми дадете съвет как да си направя защита срещу това.
Спорен ден на всички ви.

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov