НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:14 am Вижте мненията без отговор
какво да направя?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
djoni35




Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 20, 2007 12:15 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?? ????????
Отговорете с цитат

Здравейте, Селена! Чел съм Ваши публикации и ми харесва стила и начина Ви на обяснение. Бих искал да Ви попитам какво да направя за здравето си, защото не се чувствам добре от известно време, посетил съм различни специалисти, но нищо не се променя. Казвам се Мариан Митков Иванов и съм роден на 22.05.1970 г. около 4.45 сутринта. Ако е възможно сменете имената ми. Благодаря Ви и успешен следобед!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 20, 2007 8:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще Ви отговоря едва когато изложите симтоматиката на здравословните проблеми, от които се оплаквате.

В противен случай трябва да Ви правя цялостна диагностика, а това вече си е в категорията на платените услуги!

Тук мога да Ви кажа само най-належащите здравословни проблеми, но е редно Вие сам да изложите здравословните си оплаквания - все пак Ви отговарям безплатно, нали?! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
djoni35




Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 20, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чувствам се много напрегнат и лесно ставам раздразнителен, а по принцип съм спокоен човек и до преди време не бяха много нещата, които можеха да ме смутят. На скенера всичко изглежда нормално, от лекарствата на невролози не се чувствам по-добре, дори напротив. Правя си редовно кръвни картини, с малки изключения са добри. Понякога по тялото ми се появяват кафяви петна, но затова лекарите нищо не ми отговарят. Също така стоят тъмни кокалчетата на ръцете ми - в основата на пръстите, там където те се сгъват. Благодаря и приятна вечер!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 8:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добър вечер, djoni35!

Кафявите петна по кожата Ви могат да бъдат: едни особен вид гъбички или лишеи (което е по-малката вероятност) или друг дерматологичен проблем от рода на невродермита или пък себореен дерматит, причината за които се крие наистина в нервната Ви система.

Но най-вероятно зад неврологичния Ви проблем пък се крие друг, който не е изключено да бъде свързан с жлезите на вътрешната секреция, т.е. хормонален проблем.

Хормоналните дисбаланси могат да Ви направят не само нервен и раздразнителен, ами честно и направо казано агресивен и истеричен.

Проявете настойчивост пред личния Ви лекар и искайте да Ви даде направление за изследване както на половите хормони, така и на хоромните на щитовидната жлеза - най-вече - и не на последно място на кортизола, който е ХОРМОНА НА СТРЕСА и провокира и разбива функцията на щитовидната жлеза.

Щитовидната жлеза е "генерала" на всички жлези и обикновено, когато човек има отклонение в нея, могат да пострадат хипофизата и хипоталамуса - две други жлези, които се намират в мозъка на човека.

Това много често предизвиква силни главоболия, липса на концентрация на вниманието и т.н.

Освен това щитовидната жлеза, когато не е добре, оказва влияние и върху кожата, косата, ноктите, черния дроб, жлъчката, храносмилателната система, костната система и мускулната система (започват да се появяват силни крампи, мускулни схващания).


Разбира се, наложително е да отидете за консултация и при свестен кожен лекар. Такъв можете да потърсите в Транспортната болница, казва се д-р Кутинчев.

За проблемите с щитовидната жлеза можете да прочетете в Публикации"-те на сайта ни в раздела "Здраве".

Направете това, което Ви посъветвах и отново можем да се "видим" тук.

Желая Ви лека вечер!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
djoni35




Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 10:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря, Селена! Приятна вечер и до нови срещи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 5:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Окей, djoni35! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov