НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:56 am Вижте мненията без отговор
до кога ?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

obla4e написа:
... И аз мисля, че магия не съществува, но ме е срах да го изрека...


И с пълно право ви е страх. Магията си съществува и хората, които я практикуваме, обичаме да го доказваме на невярващите с цел разширяване на мирогледа им Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Трудно е за жените,защото векове наред са били ограничавани в мъжкия свят и са били потискани и контролирани от ред ограничения и общественото мнение, както и законите са били по-сурови към тях.Все още берем полодовете на този манталитет особено у по-старото поколение с по-консервативни швахтания за живота.Според тях,ако една жена не се е омъжила или поне не е с партньор, нещо не и е наред и не е пълноценна и обезателно трябва да е нещастна.и да не се чувства така зорлем и го набиват в главата докато повярва.То и мъжете не са застраховани от това,макар и в по-лека степен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
И с пълно право ви е страх. Магията си съществува и хората, които я практикуваме, обичаме да го доказваме на невярващите с цел разширяване на мирогледа им Embarassed


Rolling Eyes Само че някои от "колегите" ви злоупотребяват и плашат хората. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А-а, аз не съм от тия гадове дето плашат Rolling Eyes Направо си минавам към доказателствата. Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Е,това е друго,професионално.Ама тези дето объркват заблудените душици... Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 7:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Е,това е друго,професионално.Ама тези дето объркват заблудените душици... Rolling Eyes


Ми ... идва един ден или един миг, в който естествено и те си "плащат", ама не в парични суми, ами в нещо много по-страшно ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...Ама тези дето объркват заблудените душици... Rolling Eyes


Споко, те само това могат - да объркват. А доколко заблудени и доколко хитри са душиците можем да говорим докато осъмнем Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...Говоря за хора дето ги е притиснал някакъв проблем и като не успяват да се справят по нормален начин се хващат като удавник за сламка,пък тя се оказва гнила... Sad Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не ... тя просто се оказва илюзорна, досущ като Боряна Тотева наречена от самата себе си "жената-скенер" ... да се пръснеш от смях ... ама тя като я гледам как се е охранила и е надебеляла, кажи-речи докарва "формата"си досущ като на скенер ... Laughing Laughing Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

obla4e написа:
Нямате представа колко ми е приятно да прочета това. И аз мисля, че магия не съществува, но ме е срах да го изрека.
Ако сме добри и се стремим към добро, няма какво да ни се случи.

Напротив, съществува и то в много разновидности. Това че не можем да си обясним някои неща, съвсем не означава че те не съществуват.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 9:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но не е задължително потребителката да има направена такава обезателно.Причините за проблема могат да бъдат различни,дори да се нуждае от консултация по въпроса,за да се открие първоизточника им. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 11:19 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Щом Боряна Тотева й е казала тези неща, то е ясно за какво става въпрос, нали?!

Всъщност ... как работи същата тази особа "жена-скенер" ... първо те примамва с по-евтинка тарифка (от 30 лв.), като ти обяснява, че това е основната такса за ясновидството само, и ако ще питаш нещо друго, или за някой друг, започваш да "наддаваш" с по 10 лв. отгоре на всеки въпрос или каквото и да е там запитване. Sad

Но ... ако имаш или искаш нещо да ти се разваля или прави тарифката започва от 150 лв. (най-евтинкото!, което изобщо не ти и върши никаква работа, защото е фалшиво), но в процеса на работа таксата стига поне до 700 лв. Shocked

Една потърпевша от нея ни разказа всичкото това и каза, че й е взела за ясновидство 120 лв., а за разваляне на магия 1200 лв. - странно съвпадение на цифрите, не смятате ли?!

Така, че сами си правете заключения! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov