НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:41 pm Вижте мненията без отговор
до МАГ СЕЛЕНА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Nini




Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 11, 2007 5:01 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена,казвам се Надя Колева 08.09.1963г.Искам да попитам,защо се получава така,че за втори път в период от 1,5г се събираме и за втори път се разделяме все без причина с един мъж който се казва Димитър Василев 14.09.1968г.Не се караме просто в един момент решава и си тръгва.Моля кажете ми какво виждате,ще се съберем ли отново и как да постъпя за да се върне.Много трудно се доверявам на някого,на него го направих.Въпреки болката аз искам да сме заедно.Въпреки че разума ми казва "не" сърцето ми го иска.Ще Ви бъда много благодарна за отговора
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 12:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Nini!

Вие просто сте направила грешен избор - явно за пораден път в живота Ви.

С този човек сте изключително несъвместими партньори като характерови особености, поради което се случва и това, за което съобщавате.

Другото, което мога да Ви кажа е, че Вашият партньор в детството си е имал някакви проблеми със семейството си - т.е. имал е трудно детство по-точно казано.

Неговата психоматрица говори, че той не е добре психически, но тук не става въпрос за невменяемост - държа да разграничавате нещата. По-скоро често изпада в тежки депресивни състояния, дано само да не са маниакални. Освен това има и така нареченото "параноидно поведение" - съмнява се във всичко и подозира всички в какво ли не.

С течение на времето сама ще се убедите в правотата на думите ми и ще ги разберете.

Самият Димитър най-късно до края на месец март, през 2008 год. ще се дистанцира окончателно от Вас, но до тогава Вие ще сте готова да посрещнете този удар.

Според Вас за сега това може да е негативно събитие, но за мен то е твърде позитивно, защото ще Ви донесе облекчение, освобождение и трезва мисъл.

Желая Ви лек и приятен ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Nini




Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 12:52 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Благодаря ви за отговора скъпа Селена.Да права сте,зная за трудното му детство и за всичко останало което казвате е така.И сега живота му не е лек,но поради гордост ли незная отказва всякаква помощ.Но аз твърде много искам да му помогна за да преудолее неприятните моменти,твърде много го уважавам и ценя и искам да сам до него,а незная как да го направя.Права сте често избухва без причина и изпада в състояние на лудост,и ми е страшно жал за него и това ме измъчва.Може би не сам готова още да свикна с мисълта че няма да сме заедно.Толкова много искам да има начин да му се помогне,искрено го желая от сърце.А и не искам да се разделяме.Ако има малка искрица надежда и помощ моля ви кажете ми я.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Nini, не мога да те утеша, нито пък да те излъжа!

И не е чак толкова важно, какво точно искаш ти, по-важно е дали той го иска същото това нещо, и дали действително съзнава, че има нужда от помощ.

А той не е достатъчно адекватен, за да може да взема правилни решения и ти не можеш да му помогнеш в това отношение.

И не бива да страдаш от привързаности, защото кармата вече си е казала думата.

По-лесно е да си научиш кармичния урок, вместо да насилваш съдбата по един или друг начин.

Времето все пак лекува ... Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Nini




Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 8:04 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Благодаря Ви маг Селена,макар че не ми става по леко Вие все пак ме карате да се обърна към разума,а не към сърцето.Права сте времето може и да ме излекува и предполагам,че ще стане така,вероятно в момента съм в такова състояние,че отказвам да приема обратното.Надявам се болката да отмине по скоро,макар,че познавам себе си и зная че ще ми е много дълго време тъжно и болно.
Все пак Ви благодаря,хубаво е че има и такива хора като вас и Маг Живин,да насочват другите към правилният път,да умеят да ги успокояват,а не да използват мъката им както го правят много други за да се облагодетелстват.Бъдете здрави.Пожелавам Ви го от сърце.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 11:29 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И ние ти благодарим Nini ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Nini




Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 7:42 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Ооо страшно много се извинявам и сажалявам,без да искам се обърках и пуснах новя тема.Моля да ме извините още веднъж.В стремежа си да не ви досаждам много,обърках нещата.Исках да ви попитам след всичкоо което ми казахте за неподходящите хора на които попадам,изобщо ще намеря ли някога подходящият или ще си остана за жинаги сама.Благодаря ви за търпението.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 11:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Такава вероятност в живота ти предстои от 2009 год. нататък.

Разбира се, че в крайна сметка и на твоята улица ще изгрее все пак слънце.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov