НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:53 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
deny_beny




Регистриран на: 14 Сеп 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 7:01 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Съжалявам,че още не ме познавате,но аз влязох тук по покана на маг Селена.Логнах се като deny-beny,това е съвсем случайно.Не м е бъркайте с онова Дени от Пловдив.Аз съм съвсем обикновена жена ,която най-напред потърсих помощ при тях,но не я открих. Имам проблем и се надявам Селена да ми помогне
ето и въпроса ми :

Казвам се Стоянка Георгиева Терзиева-Танчева
родена съм на 18.12.1961г
Имам болки в гърба,които се местят към главата.Не знам дали ще ме разберете два дни може да ме стяга гърбът,на следващия да чувствам главата си изтръпнала или да ме боли врата.Това е основното,но ме притеснява това,че с тези усещания не излизам дори до магазина.Болките са търпими,но продължителни.Чувствам се като вързана обаче.
Може ли това да са прояви на магия,това е единствения ми въпрос
и ако е така как и къде да Ви намеря за изчистване
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 11:05 am
МнениеЗаглавие : Re: ??????
Отговорете с цитат

deny_beny написа:
Съжалявам,че още не ме познавате...
...Може ли това да са прояви на магия,това е единствения ми въпрос
и ако е така как и къде да Ви намеря за изчистване


Ако сте си направили труда да попрочетете някои от отговорите в тези форуми преди да ни се доверите за отговор, ще се убедите, че в тях не разискваме кой, дали и доколко е омагьосан. Ако това е единственият ви въпрос, свържете се с нас по някой от начините описани в страницата за контакти. Темата ви беше преместена във въпросите за здравето, Защото може би тук й е мястото. Ако решите да зададете някой друг въпрос, моля изберете подходящата тема.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 16, 2007 11:47 am
МнениеЗаглавие : Re: ??????
Отговорете с цитат

deny_beny написа:

Имам болки в гърба,които се местят към главата.Не знам дали ще ме разберете два дни може да ме стяга гърбът,на следващия да чувствам главата си изтръпнала или да ме боли врата.


Имате много сериозни проблеми с гръбнака - направете му снимка и се опитайте да се лекувате в това направление, защото главоболието Ви отчасти е от самият гръбнак. Със сигурност имате сколиоза и шипове, поради което се чувствате скована и с изтръпнала глава.

Не сте добре с кръвните потоци, поради което оросяването на мозъка Ви е твърде лошо.
Консултирайте се с невролог и изискайте от него да Ви направи доплерова сонография на кръвните потоци, за да не се сдобивате с проблема на високо кръвно налягане - всъщност Вие вече май го и имате?!

Не сте добре още с нервната ситем( вегетативна, централна и периферна). Не сте добре с храносмилателната система, имате проблеми и с бъбреците.

Успех!

Не на последно място трябва да обърнете внимание на гениталиите Ви - т.е. шийка на матката, матката, яйчниците.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov