НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 10:11 pm Вижте мненията без отговор
КАКВИ РЕАЛНОСТИ СИ СЪЗДАВАМЕ В ЖИВОТИТЕ?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 22, 2007 7:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не съм се покрила, ами трябва и да изкарам някой лев, а пък това става извън форума. Very Happy Много лошо се развиваме тук в този форум.

Първо започнах тотално да избягвам ресторантите - без майтап!Започнаха да ме дразнят ужасно тези дъвчещи и демонстриращи хора.

А като сложа в сметката и бълващата чалга и направо ме няма от тази картинка.До тук - добре, обаче страдат "социалните и бизнес контакти".

Сега, като чета в тази тема, се сещам, че от поне половин година не съм ходила да пазарувам и в Метро, защото ме дразнят тези натрупани колички,блъсканицата, казармено подредените щандове и оглупелите самодоволни физиономии на хората, които като се разминават с теб не те гледат в очите, а - в количката /имам в предвид познати, разбира се, не очаквам непознатите да ме гледат в очите/.

Така че - тъжна равносметка.Накрая ще си остана като един известен император, да си говоря само с конете/е, сега сме 21 век и ще прибавя и форума/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 23, 2007 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ресторантите са едни от най-лошите места, където се саздават такива низши реалности от привидния свят, че напълно те разбирам защо не ги посещаваш.

Аз също доста отдавна не правя това нещо.

А за хипермаркетите много ясно, недвусмислено и точно си описала как стоят нещата - така, че не желая да чувам нищичко, ама нищичко за "бедността на българина", щото това просто е мит ... Rolling Eyes, т.е. друга една привидна реалност, създадена от хитрият и егоцентричен ум човешко-български ... Confused

Виждам, че има доста голяма посещаемост в сайта и форумите, но странно защо повечето от потребителите се спотайват и не желаят да регистрират мнения ... Cool

Е ... то не е задължително, разбира се, но ... тези, които четат в тях или разбират нещичко или ... не разбират нищичко и след куп проклятия и псувни напускат местопребиваването си тук ... Razz Laughing

И това няма значение ... важно е тяхното присъствие. Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov