НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:50 pm Вижте мненията без отговор
въпрос за здравето ми
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
nina




Регистриран на: 05 Яну 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 4:41 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ?? ???????? ??
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена. Казвам се Николинка Георгиева Стоянова и съм родена на 24.08.1953 г. Чух много добри отзиви за Вас и реших и аз да Ви попитам нещо за здравето си. Имам проблеми с нервите още от 27-годишна и до днес продължвам да пия лекарства. Днес бях на профилактичен преглед и се установи, че имам висок холестерол. Въпроса ми е дали ще успее да се нормализира ако пия лекарствата, които ми изписаха и на какво според Вас се дължи това? Предварително благодаря и приятна вечер!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 6:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, уважаема nina!

Освен с вегетативната нервна система, както донякъде и с периферната, а освен това отчасти и с централната нервни системи, струва ми се, че не сте добре и с черния дроб, щитовидната жлеза, имате лошо оросяване на мозъка вследствие нарушени кръвни потоци!

Не сте добре също така и с храносмилателната система, поради което вместо да усвоява организма Ви правилно храната, то тя просто гние в червата Ви. Оттук следва и образуването на газове и токсини!

Това са едни от малкото причини, които предразполагат образуването на холестерол в организма Ви!

Както виждам, имате и високо кръвно налягане!

Именно и точно тук, а още повече пък ако сте и от София, ще Ви препоръчам да се обърнете за помощ и консултация към д-р Начев, ето неговия тел.: 831-70-07! Уверявам Ви, че ще Ви помогне безпроблемно!

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ДРУГИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, ЧЕ ИМЕННО И ТОЧНО ТАЗИ ЖЕНА СЕ НУЖДАЕ ТОЧНО ОТ ТОЗИ ЛЕКАР!

За всеки човек нещата са строго индивидуални и различни! Затова без предварителна консултация с мен, не бива да предприемате ходове, които могат да бъдат дори пагубни за някои хора!
Exclamation Idea

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
nina




Регистриран на: 05 Яну 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 10:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви Маг Селена. Ще се обадя на доктор Начев и ще отида на преглед при него. На Вас и цялото Ви семейство пожелавам много здраве и късмет! Нина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 12:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря, nina! Побързай за д-р Начев, защото знам със сигурност, че до 2-3 дни след посещението Ви при него ще има положителни резултати във Ваша полза! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 07, 2007 6:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Задължително! И аз съм много любопитна! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
nina




Регистриран на: 05 Яну 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 10:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
Задължително! И аз съм много любопитна! Smile


Здравейте Маг Селена, вече се обадих на доктор Начев. Имам записан час на 15.01.2007 г. Непременно ще Ви се обадя за да ви кажа как върви лечението. Още един път сърдечно благодаря! На Вас приятен ден и УСПЕХ!!! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 11:37 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за доброто пожелание! Smile

Но запомни nina, че няма нищо лесно достижимо! Когато започне лечението ще има и странични реакции, за което ще трябва да поддържаш връзка с лекаря. Понякога са доста неприятни страничните реакции, но затова пък след това идва облекчението! Въпроса е да се издържи волево! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov