НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 12:14 pm Вижте мненията без отговор
ВНИМАНИЕ: Има ли АДЕПТИ в България?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 12:35 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
А имаше и друг проблем- главата и ушите му бяха много чувствителни на студ, та зимно време се е налагало да ходи с дебела ушанка.


Ха така!И аз съм много зиморничав...значи имам шанс,а? Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 12:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ако занеш аз колко съм зиморничава-ходя си през зимата с по 2-3 пулуверчета едно връз друго,ама неее.Нямам способности за пет пари.А как клюкарски го подкарах, не съм познавала лично господина и цялата информация за него ми е от мъжа ми и едно-две негови интервюта/на екстрасенаса/.Малко се притеснявам ако писанията ми стиганат до него да не се изложим, защото задочно питая голямо уважение и респект към него - все пак е оказвал някаква помощ без да ме познава. Дъщеря ми беше почти бебе и там беше диагностицирал от разстояние състоянието след прекарано възпаление на дихателните пътища от простуда.Много исках да се запозная лично с него, ама нямах този късмет. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 11:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smileпървият май известен- Роберт Йовчев.


Познавам Роберт Йовчев още от 1991 год.

Познавах го още преди това, но ... така да се каже - индиректно!

Срещнах сме се съвсем "случайно" в "Асоция феномени", когато правеше демонстрации и експерименти пред Стамен Стаменов и някои други. Тогава му казах, че аз още не съм на това високо ниво!

Той ме погледна право в очите и каза: "То не се знае дали е точно така! Аз не мисля същото!"

Дълги години след това не бях го виждала!

Освен в Австрия, той беше и доста години в Англия. Преди 2-3 години отново, съвсем "случайно" го срещнах пак в "Асоциация феномени", където заемаше някакво отговорна длъжност там!

После Стамен Стаменов замина за САЩ и ... от тогава не съм ходил в асоциацията и не знам къкво е станало и къде е сега Роберт Йовчев!

Катииии ... май нещата около и при нас двете са прекалено общи и ... еднакви!

Познаваме едни и същи хора, твои близки се натъкват съвсем ненадейно на мен по телефонаааа ... имммма нещоооо!

Я кажи ти къде сме били заедно в предишен живот?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 11:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А, това по-скоро Вие сигурно по-добре ще можете да кажете. Аз тъкмо си мислех дали ще има отзив от Ваша страна относно писанията ми за Роберт Йовчев. Явно е бил наистина с много силни екстрасензорни и може би ясновидски способности.По онова време даже и не бяхме чували за такива хора, освен за Джуна, за нея се заговори у нас през 80-те год.И такъв човек да го познава лично мъжа ми и да си общува с него - тогава работеха в "Редки метали" в Бухово/моят беше разпределен там след завършване като икономист/.А относно свекър ми много исках да ви пиша нещо на лично съобщение, за да не занимавам хората тук с нашата семейна история, без да Ви искам конкретна информация за нещо, ако се наложи, ще го ориентирам него за лична среща, ако той все още има такова желание да пита по това, което го интересуваше /мен също, но се колебаех/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 11:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Я пусни ти едно ЛС (там за свекър ти) и да вземеш ти на мен да ми кажеш къде точно и какво е работил съпруга ти по онова време в "Редки метали", и как се е казвал ... щото ммммааайййй ... стана още по-горещо на стола мииии ... Давай! Но ще ти отговоря някъде утре, щото ... спя на клавиатурата вече ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
vvt_79




Регистриран на: 24 Окт 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 24, 2007 11:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте,не знам колко е актуално да пиша по тази стара тема.Но се надявам ,че ще има кой да прочете.
Пиша ви по повод Роберт / аз само така го наричам
......................................................................................
(текста е изтрит поради скрита реклама на въпросният "маг"!!!)..... ОТ МОДЕРАТОРА .....................................
....................................................................................

Аз лично го познавам от скоро и то покрай майка ми.Но съм много благодарна,че ми е помагал винаги,когато имам нужда.
Миналата година, покрай една доста трудна сесия в университета и много работа в службата,бях изпаднала в нервна криза.Защото мозъкът ми не поемаше повече информация , бях блокирала. Нищо не можех да запомня,само ревях.А трябваше на всяка цена да си взема изпитите и то без да отсъствам от работа.
Тогава Роберт ме зареди с енергия.Даде ми сили да се справя с всичко.
С него сме си говорили много за нещата от живота / най-образно казано / - за хората и техните проблеми,за климата и влиянието му върху нас и природата,за политика ,за световната икономика и т.н.
Наистина,радвам се,че го познавам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 24, 2007 12:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

vvt_79 написа:
Здравейте,не знам колко е актуално да пиша по тази стара тема.Но се надявам ,че ще има кой да прочете.

Пиша ви по повод Роберт / аз само така го наричам /
Аз лично го познавам от скоро и то покрай майка ми.Но съм много благодарна,че ми е помагал винаги,когато имам нужда.

Миналата година, покрай една доста трудна сесия в университета и много работа в службата,бях изпаднала в нервна криза.Защото мозъкът ми не поемаше повече информация , бях блокирала.

Нищо не можех да запомня,само ревях.А трябваше на всяка цена да си взема изпитите и то без да отсъствам от работа. Тогава Роберт ме зареди с енергия.Даде ми сили да се справя с всичко.

С него сме си говорили много за нещата от живота / най-образно казано / - за хората и техните проблеми,за климата и влиянието му върху нас и природата,за политика ,за световната икономика и т.н.
Наистина,радвам се,че го познавам.


Уважаема vvt_79,

Благодаря Ви за старанието и усилието, което сее положила, за да информирате къде точно се намира г-н Роберт Йовчев.

Но ... ако сте прочели правилта "За правилното ползване на форума", то би трябвало да знаете, че тук не е мястото нито за "скрита" реклама, нито за каквато и да било друга подобна.

И в качеството си на модератор, съгласно правилата, установени във форума, изтрих част от постинга Ви!

Още повече, че самият Роберт Йовчев много държи да не бъде рекламиран където и да било!!! Цитирам думите му от едно интервю с него във в-к "Сензации":


Цитат:
МАГ РОБЕРТ ЙОВЧЕВ: САМО ВАНГА И СЕВРЮКОВА БЯХА ДОКАЗАНИ ЯСНОВИДКИ
В: , №18, 3 май 2005, с. 17 - в-к "Сензации" - стр. "ФЕНОМЕНИ"

"Според Роберт Йовчев истинските магове в областта на магията никога не се афишират, избягват да се снимат. Ако пътят им налага това, могат дори да "заличат" биографията си и да се превъплътят в друга личност."


Но...се натъкнах и на едни други негови фрази, които ме изумиха от некомпетентността му, защото е дал това свое интервю през 2005 год., а електроенцефарографите съществуват твърде-твърде отдавна и именно чрез тях се измерват феноменалните способности на дадена личност предимно чрез функцията на мозъчните ритми.

Цитат:
"Става дума за математически анализ на сърдечния ритъм на човека . Не ударите на сърцето регистрират въздействието, а паузите между тези удари. Бяха установени дистанционните въздействия върху човешкия организъм. Отчита се и мозъчното дишане, и много други параметри.

За Роберт Йовчев в момента в България има не повече от 6 човека с истински паранормални способности.

И стана така, че онези, които не минаха през цедката на комисията, си платиха по 2 000 лева рушвет и си купиха официални тапии. Така се нароиха разните екстрасенси.

И понеже бързо се видя, че не ги бива за нищо, самозванците на бърза ръка се преквалифицираха я в гадатели, я в ясновидци и пр. Преди 18 години ясновидка стана и Ванга, но не от шарлатания, разбира се. Другата беше Славка Севрюкова”, спомня си магът."


Може би има някаква малка доза истина в думите на въпросната личност Роберт Йовчев, относно "паузите между сърдечните удари, както и мозъчното дишане", но ...

... те биха могли да се включат само като допълнителни ФУНКЦИОНАЛНИ фактори от феноменалните качества и елементи на дадения човек по времето, когато е в работна ясновидска или каквато и да е там подобна фаза, свързана със свръхчовешките възможности и ... нищо друго, и нищо повече.

Дълбоко съм разочарована от това, което прочетох снощи във връзка с некомпетентните твърдения на "мага" Роберт Йовчев ...

А защо въпросният "маг" Роберт Йовчев пропуска изследванията направени на Вера Кочовска, защо пропуска и изследванията, които бяха направени и на мен през есента на 2004 год., чрез които се доказаха способностите ми?!

Къса памет ли има този "феномен", затънал е в собственото си невежество и твърде голямо Его ли, илииии ... има нещо друго, което затуля "феноменалната" му памет и способности???!!!
Sad Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov