НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 8:00 pm Вижте мненията без отговор
за семейството
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
deskpromec




Регистриран на: 08 Яну 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 12:29 pm
МнениеЗаглавие : ?? ???????????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена, казвам се Адриана Богомилова Илиева и съм родена на 08.04.1957 г. Разведена съм от 1981 г. Много се радвам че Ви намерихме в интернет и ще се обадя на посочения от вас телефон за да се видим лично. В момента имам много сериозни проблеми с баща ми Богомил Георгиев Илиев род. 12.12.1929 г. Можете ли да ми отговорите на какво се дължи особеното му отношение към цялото ни семейство /майка ми, дъщеря ми и мен/? Цял живот не мога да проумея неговия начин на поведение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 2:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, deskpromec!

Ще Ви отговоря с удоволствие, разбира се, но предварително ще Ви кажа, че нещата, които ще прочетете не са много приятни относно поведението на баща Ви! При него може да се говори за болестно състояние, свързано с неговото психическо поведение

Той има силно изразена психо-соматика, както и психично разстройство! Психичното му разстройство е свързано с изразена патология - най-вероятно характеропатия или психопатия.

Това ще рече, че той е силна, страстна и романтична личност, емоционалните поряви на която са внезапни, понякога непредвидими и буйни. Той гради мнението си за хората единствено в рамките на своя личен идеал. Стремежа му към познание и самоусъвършенстване го правят твърде взискателен към тях, въпреки, че самия той не е идеален, но в собствените си представи се възприема като такъв.

Отрицателните му качества са изпълнени с податливост на странично влияние, твърде променливи настроения, прекалена взискателност и безпощадност. Склонен е също така към бягство от действителността, като заобикаля трудностите, ревнив е и е прекалено емоционален, изпълнен с егоизъм, враждебност и постоянно недоволство!

Т.е., той не е жертва на родово проклятие, зловредна черна магия или нещо подобно от това естество. Просто е един патологичен случай, относно собственото му поведение, което е плод на неговите характерови особенности и илюзорни представи за живота и света! Rolling Eyes

Желая Ви лек ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov