НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 12:07 am Вижте мненията без отговор
помощ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
zumaz




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 29, 2006 8:58 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

баща ми Александър Демирев Георгиев роден на 08.06 1936 г. поставиха му диагноза рак на простата с метастаз в белия дроб отчаяно търся лекар,билки , каквото и да е да помогна на моя татко.В момента му давам котешки нокът и мужик корен с надеждата ,че ще спра тази коварна болест да се развива.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 29, 2006 9:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук не смятаме да има нищо друго, освен това! Защото дисциплината просто ще е желязна! Very Happy Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 10:32 am
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Здравей zumas,
иска ми се в този труден за теб момент да ти помогна като споделя моя опит. Свидетел съм на оздравяването на хора в много тежко състояние само поради вярата им, че това ще се случи. Затова предлагам освен билките и лекарствата да повдигнете духа на баща си и да го убедите в неговото подобряване , а по натам и оздравяване. Защото не случайно има поговорка, че човек сам си е лекар. А когато има и вътрешна нагласа за оздравяване половината битка вече е спечелена.
Пожелавам ви да спечелите цялата битка.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 2:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

katysto, нека не се самозалъгваме мила, а може и залъгваме ... все едно е! Rolling Eyes

И аз съм виждала със собствените си очи как някои хора благодарение на вярата си и високия дух, който имат, са оздравявали от злокачествен рак, но не и с подобни метастази. Тук болестта е в много напреднала фаза и единственото, което може да се направи по отношение на лечението му е : да му бъдат облекчени болките, както виждам, че съветвам и маг Вероника!

Този човек е обречен и ще си отиде, колкото и тъжно да е! Но тъй като човека по принцип живее в погрешни представи за живота и смъртта, и тъй като смърт няма, най-добре е този мъж да бъде подготвен за прехода си в отвъдното, където също има живот - само, че под друга форма, в друго време и измерение!

Но все пак ти благодаря, че се опитваш да утешиш zumaz! Това е благородно отношение. Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov