НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 4:26 pm Вижте мненията без отговор
моля за съвет
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
gama




Регистриран на: 30 Окт 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 30, 2007 9:32 am
МнениеЗаглавие : ???? ?? ?????
Отговорете с цитат

Здравейте, Маг Селена
Казвам се Маргарита Василева Янакиева-Йорданова (р. 18. 03.1966). Със съпруга ми сме разведени от повече от 3 години. И двамата минахме през доста перипетии (здравословни и лични), и той, и аз в момента нямаме други партньори, но т.к. аз работя в чужбина, не сме постоянно заедно. Поддържаме връзка, и когато се връщам в България живеем заедно както и преди. Той се казва Мариян Димитров Йорданов (р. 23. 08 1966)
Въпросът ми е дали има смисъл да опитаме да сме семейство пак или няма начин да заличим раните и пукнатините помежду ни? струва ли си да загърбя кариерата си, за да спася семейстовото си или вече съм го загубила завинаги?
Моля за помощ и съвет, защото наистина съм много объркана в момента.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
gama




Регистриран на: 30 Окт 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 1:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте отново,
прочетох внимателно условията за ползване на Форума и не мисля че съм ги нарушила. Ще съм Ви много благодарна ако отговорите на въпроса ми.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 6:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, gama!

Съвети никому и по никакъв повод не раздавам!!!

Та какъв съпруг може да Ви бъде вече бившия Ви съпруг по настояшем?! Нещо не разбирам ... ама щом така го възприемате, така и ще го наричам ...!!!

Аз само мога да Ви кажа какви перспективи виждам пред Вас двамата - и то по-накратко. Rolling Eyes

До края на месец февруари, през 2008 год. в живота Ви ще се появи нов патньор и Вие ще хлътете по-него, като съпруга Ви отново ше остане на заден план.

А що се отнася до "съпруга Ви", то той най-вероятно още през следващата година - най-рано някъде през август месец и най-късно до края на октомври ще намери жена, с която ще свърже живота си, и която ще живее заедно с него, и близо до него.

Така, че всеки по Пътя си - както трябва и да бъде! Както и ще бъде!!! Разбрахте ли ме?!

А през 2009 год. просто Ви очаква тоталната раздяла.

А какво си струва и какво не - решете Вие самата.

Не аз съм човека, който трябва да взема решения и поема отговорности във Вашия личен живот!!! Rolling Eyes

Желая Ви лека и приятна вечер! Smile


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Ное 07, 2007 2:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
gama




Регистриран на: 30 Окт 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 9:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте отново,
Може би Ви е убягнало, че със съпруга ми сме разведени.
Благодаря за отделеното внимание!

-------------------------------------------------------------------------------------------

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: В този форум иронията, дори и тънката, сарказмът, намеци от най-различен род, прояви на високомерие и надменност, тънки и тихи подигравки, както и обиди НЯМАТ МЯСТО!!!!!!

ОТ МОДЕРАТОРА
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 1:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Явно и на Вас май Ви е "убягнало от вниманието", че аз съм модератора на форума, а!!! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
gama




Регистриран на: 30 Окт 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 2:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, права сте - но според мен промяната във Вашия отговор е видна и за останалите потребители.

Нямах за цел да се заяждам с Вас - исках просто да получа отговор за простичък въпрос - както и останалите потребители тук.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ВТОРО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: (част от постинга на потребителката "gama" е изтрит, поради своеволията й и неетичното отношение към феномените тук!!! ТРЕТО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА НЕЯ НЯМА ДА ИМА!!!)

А сега няколко думички отправени към "gama":

Никой не Ви е накарал насила да влизате в сайта ни, да хулите и да конкретизирате кой какъв е и още повече пък да говорите и твърдите, че не Ви е оказана помощ!!!

Получила сте си отговора такъв, какъвто го заслужавате и никой с нищо не Ви е длъжен - още повече пък аз, маг Селена!!!

И не настройвайте потребителите срещу когото и да било тук присъстващ!!!

Оказвам помощ на хора, които наистина се нуждаят от нея, а не на такива, които търсят място за емоционалните си изблици, неудовлетворения, та ако щете и ... забавления.

Това е. Evil or Very Mad

ОТ МОДЕРАТОРА
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 2:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Темата се заключва поради неспазването на правилата "За правилното ползване на форума".

ОТ МОДЕРАТОРА

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov