НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 10:21 am Вижте мненията без отговор
НЛО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 12:41 am
МнениеЗаглавие : ???
Отговорете с цитат

Съкращението от заглавието е вече толкова познато,че няма нужда от пояснения.Целта ми е да разкажем за лични преживявания.
и тъй като аз нямам,то ви предлагам няколко известни и няколко не много известни видеоматериала.

Започвам с материали,подбрани от Пешаков

Забавен кадър на НЛО,който става невидим

Ще съм благодарен да си кажете мнението този клип задачка-закачка ли е Wink или е истина? Shocked

НЛО над Швейцария.Малко е съмнителнен материалът,но...нека чуя и други мнения.

A тук разбираме някои истини за БушWink Cool Razz

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 12:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Явно ФБР ме надуши,но аз съм по-упорит и ви пускам разоблличаващия факт за Буш.Гледайте това! Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 1:45 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes За съжаление на клипа със забавения кадър не ми се показа образ,другите ги видях.

Трудно ми е да преценя доколко са реални,особено кадрите с Париж в единия и другия заснет в Швейцария,ако такова нещо прелети толкова близо и може да се види в такива подробности,особено в голям град и посред бял ден, би трябвало да се вдигне голяма олелия и няма начин да се опази от медиите,би станало световна новина,независимо от усилията на властите да се мълчи.

В първия клип интересно как е се запазил записа след атаката на онова зелено нещо дето изскочи от другото нещо дето приличаше на някаква купчина?...

Аз по принцип съм склонна да вярвам,че може да има достоверност поне в част от видеоматериалите.Подобни има заснети и в България,доколкото знам.

Спомням си,че през 1978 или 79 беше,в края на м.декември/не съм сигурна за датата,но беше току преди НГ/ около обяд,докато се движех по бул."Витоша" в София,времето беше слънчево,небето чисто и ясно личеше една светеща точка/може да е отразявала слънчевата светлина/.Приличаше на звезда,но такава не би трябвало да се вижда през деня.

Според някои може да е била Венера и така конфигурирана по това време,че да е видна и по светло,но мисля,че е малко вероятно.А беше видяна от много хора,всички зяпаха нагоре,сочеха си я взаимно,на всеки ъгъл се бяха събрали хора на групи и оживено коментираха.

Точно по онова време се беше заговорило открито на тема НЛО,та е възможно народът да е бил масово настроен на тази вълна,иначе надали би обърнал внимание.

Но си е факт,че нещо имаше и аз го видях,но какво точно е било и досега има противоречиви твърдения.Във всеки случай не беше метеорологичен балон,както се опитват да го изкарат някои. Cool


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 11:42 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Трудно ми е да преценя доколко са реални,особено кадрите с Париж в единия и другия заснет в Швейцария,ако такова нещо прелети толкова близо и може да се види в такива подробности,особено в голям град и посред бял ден, би трябвало да се вдигне голяма олелия и няма начин да се опази от медиите,би станало световна новина,независимо от усилията на властите да се мълчи.

Спомням си,когато се пусна новината за приводнената немска капсула с двамата космонавти вътре.Спомням си и как само след няколко дена се появиха доста други достатъчно силни по въздействие новини и ... повече по темата "НЛО" нямаше ни дума.

Това в Париж,Швейцария и клипът с човекоядното същество и на мен ми изглеждат като шеги...ама кой знае,кой знае... Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 2:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За всичко си има фантазии и ... монтажи на тези фантазии, не че няма НЛО.

Има, но лично аз избягвам да коментирам тази тема, защото тя е твърде деликатна. И именно поради тази причина има много измамници, които непрекъсанто се опитвам да всяват "фантазни епидемии" сред хората.

Нещата са много по-различни от описаните по принцип в медиите.

Амааа ... като няма каква сензация да изстискат от пръстите си изпод ноктите, повечето от журналистите изстискват от тях абсурдни фантазии ... понякога гранчещи с твърде съмнителна психична лабилност.

Това ви го казвам от жесток опит, защото едни глупаци от една "престижна" асоциация обявиха, че съм заченала сина си от извънземен, а това не е така, но ... трябва да се поддържат доста често нечии чужди интереси и поради това подобни хора скалъпват какви ли не идиотщини относно НЛО.

В повечето случаи манифестациите относно НЛО са лъжливи и измамни ... сори.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 11, 2007 7:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Според мен от срещата с НЛО остават трайни белези и спомени.Така че едва ли е толкова често заснемано или видяно колко повечето хора твърдят!
Аз лично никога не съм виждала ,нито пък съм имала контакт и не ми се иска,честно казано!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 12:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе ние не можем да си се разберем тук на земята, помежду си, не можем да общуваме със земните форми, та НЛО ни е кусурът.Това ми прилича на къща, в която стопаните все се карат, да дойдат гости.Какво следва?Неловко мълчание в най-добрия случай.После - всеки ще се опита да прикотка гостенина в "неговия лагер", да го въвлече в спора, да спечели преимущество.Бедна му е фантазията на гостенина! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 1:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Абе ние не можем да си се разберем тук на земята, помежду си, не можем да общуваме със земните форми, та НЛО ни е кусурът.Това ми прилича на къща, в която стопаните все се карат, да дойдат гости.Какво следва?Неловко мълчание в най-добрия случай.После - всеки ще се опита да прикотка гостенина в "неговия лагер", да го въвлече в спора, да спечели преимущество.Бедна му е фантазията на гостенина! Laughing


Не те разбирам?

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 1:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool То не се знае кой е гостенин и кой - домакин.Май ние се държим като невъзпитани гости - вандали,дето са тук за малко и след тях и потоп.А ако благоволят да общуват с нас/може и да го правят/ надали ще се оставят някой от тук да ги манипулира,не са вчерашни. Laughing


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 2:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Днес имах реалната възомжност да изгледам всички отправки, които е дал Аудан относно НЛО и мога да се изкажа - вече подготвена - изцяло по въпроса.

Та ... всички кадри, които гледах наистина са автентични и уникални по рода си с изключение на:

В първия линк - Франция, Париж! Това си е чист фотомонтаж, толкова очеваден, че повече от това няма и накъде!!! Laughing

В третия линк - за Швейцария, също си е един и то прекалено нескопосан фотомонтаж - нищо повече. Дори много се смях докато го гледах ... Laughing

Последния линк ми дава :"Грешка" - подобно нещо не съществува. Razz Shocked Sad Него не можах да го видя ... съжалявам.

Впечатли ме това в Италия, което излита от земята, защото и аз съм виждала същото "нещо", но високо в ... небето ... през нощта. Беше близо до "Ботевградското шосе", на отбивката към "Кремиковци" ... Confused Невероятно е ...

Впечатли ме и това в Китай, което също излита от земята на 19. 09. 2005 год.

Ошашках се, когато видях още една позната мен картина - това над Белия дом на 12. 07. през 1952 год.

Такова нещо съм виждала от апартамента на една моя позната, която е контактьорка. Мястото от което наблюдавахме шествието на НЛО "гилдията" беше в ж.к. "Лагера".

Наблюдавахме доста дълго време явлението между другото, така, че и това ми е познато ... Rolling Eyes

А това над Лос Анжелис пък беше направо покъртително ... Evil or Very Mad То също е автентично, но се отвратих от безумието на американците, те пък шумка да шумне и ... веднага стрелят! Направо е ужасно ... ми страх, братче, к,во да правиш.

Ама на ... те не са знаели или пък са знаели, ама са се изпробвали просто, че ... НЛО е от друг вид материя и е ... наистина недосегаемо. Razz

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 2:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Cool То не се знае кой е гостенин и кой - домакин.Май ние се държим като невъзпитани гости - вандали,дето са тук за малко и след тях и потоп.А ако благоволят да общуват с нас/може и да го правят/ надали ще се оставят някой от тук да ги манипулира,не са вчерашни. Laughing



Няма гости, няма и домакини ... просто всичко е Едно, но ... в различни измерения - нищо повече.

А, че човека е най-големия вандал и брутален варварин във Вселената ни, абсолютно безотговорен при това, си е абсолютно вярно.

Подкрепям изцяло Кати в това отношение.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 12, 2007 2:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Wink Аз неясно съм се изразила,с Пенка сме имали предвид нашата родна изтерзана планета Земя,дето се оказа много търпелива засега,ама не се знае докога.А ние сме спокойни,щото си мислим,че имаме перспективата като стане негодна за живот,дотогава да сме открили друга подходяща и да емигрираме там/според някои смели учени/,пък после ако не сме си взели поука дай да съсипем и нея.А това,че всички сме Едно и не можем да нарушаваме хармонията безнаказано не знам кога ще го осъзнаем,дано не е прекалено късно.

/Грешката в клипа е грешно изписан link,после се е коригирал в следващия пост-за същия клип,предполагам./


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 19, 2007 4:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вижте какъв филм намерих за НЛО на Луната. Нямам възможност да се регистрирам и да го гледам, но който се интересува, може би ще му е интересен.

ТУК
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 19, 2007 4:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще се радвам който пръв го гледа да сподели повече подробности. Но постепенно, не всичко наведнъж разбира се. Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 19, 2007 9:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това е добро предложение и ... добра идея!

Давайте ... аз нямам време за това, но ако ми се отдаде тази възможност - няма да я пропусна.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov