НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 4:46 am Вижте мненията без отговор
до маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
zmeibito




Регистриран на: 05 Дек 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 05, 2007 11:16 am
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здарвейте маг Селена, казвам се Светослава Любомилова Славчова, родена сам на 31.12.1982 г, приятеля ми се казва Марин Любенов Кисьов роден на 14.12.1979 г. С него сме заедно от повече от 5 години, но преди време ми каза, че трябва да се разделим, като причина посочи родителите си - те не ме харесвали. Въпроса ми е това ли е истинската причина, защото той твърди, че още ме обича? Благодаря предваритело
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Дек 06, 2007 12:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, zmeibito!

Не винаги човек трябвя да знае всичко, което засяга неговата връзка с даден партньор - особено това, което е твърде интимно и лично.

Не мислите ли?! Sad

Явно е, че не мислите, ама ... изобщо, извинете ме. Confused

Да, основната причина относно желанието на партньора Ви да се раздели с Вас, е тази, която е посочил самия той.

И мисля, че постъпката му е напълно достойно за него, защото самия той има прекалено неуравновесена психика и не е желателно да поддържа ангажираща връзка с цел брак и създаване на потомство.

Другото, което мога да Ви кажа е, че вие двамата не сте предопределени партньори и сте абсолютно невсъвместими относно характеровите слабости и на двама ви.

Това е.

Желая Ви приятен ден!



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov