НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:19 am Вижте мненията без отговор
КАРМИЧЕН БЛОКАЖ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 2:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Маг Селена, вие сте духовен човек, поне за такъв минавате или на такъв се правите - това ни предстои да разберем, но искам да ви попитам как уравновесеността на извисения разум кореспондира със стилистиката ви на писане - малки букви, големи букви, разни размери, цветове, картинки...въобще нека да е шеренко.


А твоя ум с какво кореспондира?!

Със "стилистиката" на пси-въздействията ли или на ... ефективното пси-манипулиране?!

Интилегентка ще ми се пише!

Знаеш ли колко много си далеч от самата интелигентност, ама ти дори не си и интелектуалка, само се опитваш да изглеждаш такава и да се слагаш там, където никога не ти е било е не ти е мястото, разбираш ли?!
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 2:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
Ама не е нужно да изтипосвате нищо - само питайте аз ще ви кажа Very Happy
Ако Ериния не ви е удобно, хайде да се представяме - Милена Михайлова със съответните образования:

висше френска филолология
висше медицина
висше психология

на 52 години

омъжена, майка на 2 деца.

Да ви питам за една друга тема - вие от позицията на какво образование си позволявате да коментирате аутизъм?


Казах .. поне личните ти имена, а не тези измислените, а и образованията са ти измислени ...

А останалото е просто жалък опит да ми намекнеш коя си, няма нужда от това ... знам и коя си. Cool

На нахална лъжкиня, измамница и псиманипулаторка не отговарям, защото просто не съм длъжна да го правя - разумеш, пане?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 31, 2007 2:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Eriniq написа:
...Кое ви накара да изберете да приемете това като квалификация, а не като въпрос? Има една поговорка - гузен негонен бяга - тя има ли нещо общо в случая?


Въпросът не изключва пряка или косвена квалификация, което би трябвало да знае всеки филолог, дори и завършилите френска филология, стига да са я учили и завършили. Всъщност излишно е да обяснявам... Когато някой си е решил и навил нещо, и да му говориш, и да му отговаряш все е тая. Cool

Eriniq написа:
Има една поговорка - гузен негонен бяга - тя има ли нещо общо в случая?


Не смятам, че е приложима в случая. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov