НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 12:01 pm Вижте мненията без отговор
в безизходица ли съм?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
ira71




Регистриран на: 30 Дек 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 03, 2008 8:52 am
МнениеЗаглавие : ? ??????????? ?? ????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена!

Първо Честита Нова година!
Казвам се Ралица Иванова Вълчева, 18.02.1981.
Едва събрах смелост да ви пиша, защото съзнавам че съвет никой не може да ми даде за ситуацията в която изпаднах, но се надявам, че все пак би могло да има някакво щадящо решение и за моята дилема.
Трудно ми е да опиша положението в което се намирам и да формулирам ясен въпрос, но в общи линии бих искала да знам кой е мъжът за мен, т.е с кого бих имала шанс за стабилен брак и най-вече щастие?
Никифор Стоянов Видинов 29.11.1971
или
Васил Гелев Щърбанов 23.06.1981.
Предварително Ви благодаря за отделеното време.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 03, 2008 11:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, уважаема ira71!

Няма да Ви правя дълъг разбор и анализ относно ситуацията, в която сте изпаднала.

Ще бъда кратка, ясна и ... конкретна.

Нито един от двамата Ви парньори не е подходящ за Вас!!!

Защо?!

С всеки един то тях Вие сте силно кармично свързана, поради което и сте ги срещнала в този Ви живот.

В аспекта относно връзката Ви с тях, както в житейски, така и в личен план (дом, брак, семейство) сте абсолютно несъвместими като партньори - и с двамата.

Николай е човек, който се интересува най-вече и само от финансовата част на нещата в живота, така, че той най-вероятно може да си Ви "напазарува", за да Ви притежава, но ... след това Ви чака един дълъг и кошмарен ад.

А има и втора вероятност при него ... да Ви опоска до трошичка всичките парички или имотчета, и ... живота Ви да се превърне в още по-голям ад.

Николай е изкусен "драматизатор" ... от мравката прави слон и винаги се старае да буди съжаление в хората около него, докато през това време той им "реже" тихомълком главите!

Едва ли бихте издържала да живеете или съжителствата под каквато и да е форма с него!

Що се отнася до Владимир мога да Ви кажа, че той има прекалено сприхав и агресивен характер - той страда от двоен Каинов компекс, което ще рече - от патологична агресия.

Предупреждавам - тя може да се проявява като скрита агресия в настоящия етап от живота му, но в момента, в който вече е сигурен, че сте паднала в капана му "завинаги" агресията му ще блесне в цялото си величие и ... ще започне да Ви посяга (да Ви бие) и малтретира психически.

Вие сте човек с изключително лабилна психика и едва ли бихте издържала на подобен тормоз!

Това е, което мога да Ви кажа тук и ... за сега.

Лек и приятен ден! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ira71




Регистриран на: 30 Дек 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 04, 2008 3:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уважаема Маг Селена, много Ви благодаря за бързия отговор.
Как мога да се свържа с вас за по-конкретна консултация?

Лек и приятен ден и на вас Ви Желая!

И една молба към вас- ако е възможно да изтриете личните данни или целия ми пост?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 04, 2008 12:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В раздел "Услуги" на сайта ни може би ще видите координатите ни ... поне така мисля, тук не давам информация за това, което ме питате. Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov