НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 4:36 pm Вижте мненията без отговор
Знаете ли какво е дежа вю ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 10:55 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ?? ????? ? ???? ?? ...
Отговорете с цитат

Може ли някой от вас да разкаже имал ли е усещането, когато попадне на дадено място, че вече е бил там?!

Не ви ли се е случвало да срещнете даден човек в живота си и да ви се струва, че го познавате отнякъде?! А никога до сега не сте го срещали през живота си ...

А да сте чували от децата си когато са били малки да казват, че еди кой си (без да го познават особено добре!!!) му е бил татко или пък мама ... или пък кака или пък батко (без това да е истина в настоящото време!!!)?! А може да сте чували, че когато са били големи са учили заедно с дадено момче или момиче?!

Това са фрагменти от припомняне на минал живот ... Това е дежа вю ...

Разкажете нещо повече за тези си усещания!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 07, 2007 11:35 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????? ?? ????? ? ???? ?? ...
Отговорете с цитат

Shocked Невероятно...! Тъкмо днеска си мислех да отворя тази тема, самоче незнаех къде и е мястото и бях решила да я сложа в "да си поговорим"! На мен ми се е случвало и то не веднъж! Маг Селена това значи ли, че вървим по правилния път, т.е водени от съдбата...!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 12:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не, но това означава, че припомнянето за миналите ни животи, би могло да ни изведе на Пътека, която пък ще ни заведе до Пътя на Истината, т.е. Пътя към Познанието ...

Това може да ни припомни нашите грешки от миналия ни живот, както и знанията или познанията, с които сме се сдобили в него ...

А припомнянето вече може да ни помогне да стигнем до по-правилен начин на виждане за нещата от живота и тяхното разбиране.

Това вече не е съдба, то е духовно израстване и нанасяне корекция в кармично направление!

Това е овладяване на самата съдба ... нещо много по-голямо от нея!!!

Впрочем ... ти не разбра ли досега, че владееш доста добре телепатията?! Аз винаги се настройвам на твойта вълна при дадени обстоятелства, а ти винаги резонираш на моето настройване и се получава един страхотен тандем помежду ни ...

Ето ... това трябва да си припомниш как, къде и кога си го усъвършенствала!

Давай! Smile

И аз ще давам - на къмто в леглото!

Лека нощ и приятни сънища! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 1:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:

Впрочем ... ти не разбра ли досега, че владееш доста добре телепатията?! Аз винаги се настройвам на твойта вълна при дадени обстоятелства, а ти винаги резонираш на моето настройване и се получава един страхотен тандем помежду ни ...

Ето ... това трябва да си припомниш как, къде и кога си го усъвършенствала!
Лека нощ и приятни сънища! Smile


Rolling Eyes Мина ми такава мислъл и... оттогава започнах да се наблюдавам! Мисля, че съм я владеела и преди, но не съм го осъзнавала! Къде, кога и как съм го осъвършенствала не мога да кажа Rolling Eyes ! Откакто започнах да се наблюдавам и да обръщам повече внимание на това ми направи впечатление, че ... незнам как да го обясня, трудно ми е да го кажа с думи...! Понякога несъзнателно, даже неволно се обръщам и в този момент срещам нечий поглед...! И после като се замисля си казвам... "брей тоз човек сякаш ме повика с поглед" Rolling Eyes !

Лека нощ и на вас!
До утре Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 7:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амиии ... когато наблюдаваш, наблегни на припомнянето ... научи се да разпознаваш дежа вю -то!!! Wink

И така ... постепенно ще започнеш да се "досещаш" ... знам, че го можеш, просто си го забравила в този си живот! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 08, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лелее ... че как може толкова важни неща да ги забравя Rolling Eyes , къде ми е акъла Laughing Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
елиза




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 20
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 12:35 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз вече писах относно суеверията,че ги смятах за дежа-вута,преди да открия теорията на Юнг за синхроничността.Не мога да се задоволя с разни случайности,изхождам от логиката и анализата;как така случайно да се случи?!Би трябвало да има рационално обяснение!Така поне мислех тогава,преди да чуя за синхроничността.
Ама веднъж тъй здраво ме сдруса,че май още ме държи.
Целият ден прекарах с Явор,като имахме неприятен разговор сутринта,горчилката от който,колкото и да се стараех да премахна,си остана у мен,може да се каже, че леко се озлобих срещу него вътрешно.
Прибрах се и се хванах да си търся златните обеци,които изгубих.И отваряйки един шкаф,незнайно защо,тъй като там майка ми държи разни препарати,няма как там да има обеци,един от препаратите,в жълта пластмасова колба/!!/,падна на земята и се пукна.Разтече се...Препаратът се казваше "Явор"!!!
Но не е само това,за жалост.
На следващия ден,чакам Явор да дойде у дома,той закъснява...аз пак се улавям,че съм "прилепнала"към отношенията си с него.Пак провеждам отвратителен разговор с вътрешния си глас,естествено не в негова полза.Пробвам да му изпратя SMS през Интернет,но мишката ми се поврежда в момента,в който кликвам на "изпрати"...
Накрая,Явор звъни на вратата.Какво се случи ли?Паднах зверски в коридора,точно преди да му отворя,подхлъзнах се много лошо.И досега ме боли...
Няма да коментирам това.Имаше една сентенция "Всичко онова,което става с теб,е станало по-рано вътре в теб..."

.

_________________
Всичко което пишем е "портретът" ни.
Сами се "рисуваме" - и кои сме, и какви сме, какъв живот живеем, и докъде сме в пътя си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И на мен ми се случва от време на време, но за съжаление не ми носи никаква полезна информация. Когато това се случи, разпознавам места или хора, или събития, като вече изживяни. Но най-често се случва да е само емоционалната страна на нещата /без друга информация/ - т.е. - стоя и гледам залеза, или някаква къща, или нещо друго и в същия момент съм абсолютно сигурна, че това вече съм го изживяла и го познавам, но е възможно и да бъркам, разбира се. Има само емоцията и виждането - нищо друго. Не знам какво ще се случи в следващия момент, нито какво ще направя аз или друг човек.Само не знам защо много често ми се струва, че преди тези неща съм ги гледала през погледа на мъж /особено си личи, когато обекта е жена/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пенка, здравей! Знаеш ли, че не се лъжеш за това с мъжа ... всъщност ... не ти ли го казах това наскоро?! Wink Или пак съм пропуснала ... Embarassed Razz Laughing

Елиза, това, което разказваш в поста си може наистина да е дежа вю ... впрочем то Е!!! Но ... лично аз ще ти кажа - отваряй си очите не на четири, ами на 404 относно Явор!!! Защото всичкото, което си разказала, просто е поредно предупреждение за връзката ти с този човек ...

Прочети, ако вече не си го сторила, в темата за суеверията, това, което е написал маг Живин и ще разбереш за какво ти говоря!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 10:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не, Маг Селена. Не сте ми го казали, или поне аз не помня, защото бях съсредоточена да чуя и запомня другите неща. Но ако е така - това за мен е огромно облекчение.Обяснява ми доста неща.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 11:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Повече от сигурно е, че е така ... нали си говорехме какво казваше моята баба за "мъжките момичета"?! ... Явно съм пропуснала да ти кажа точно това, което исках да ти кажа!

Е - сега в прав текст - в предишен живот си била МЪЖ!!!

Това е!

Лека нощ! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Mihail




Регистриран на: 27 Апр 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 11:26 am
МнениеЗаглавие : 7
Отговорете с цитат

Виждал съм хора, които са непознати и мисля че съм виждал. Явно си спомням неща от миналият ми живот. Дори имах случай, в който сънувах как да стигна до една църква, за която не съм и чувал и като се събудих изпълних указанието как да стигна до тази църква и какво бе учудването ми като стигнах до нея, а бях убеден че такава църква няма. Има прераждане и спомени от предишният живот. Аз съм убеден в това. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 1:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност има много ярки доказателства за това, нищо, че някой религиозни фанатици и невежи хора просто не ги признават като факт!

Но това естествено си е техен проблем ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Tania Vladimirova




Регистриран на: 08 Май 2007
Мнения: 13
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 09, 2007 11:34 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мисля че дежа вю е когато видим нещо, което сме видяли в предишният си живот и това събитие ни се е запечатило като информационно поле в сегашният живот.

_________________
Искам да давам щастие на хората, чрез думите си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Милкана




Регистриран на: 21 Май 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 8:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да взема да се включа и аз. Спомням си как винаги твърдях, че помня, когато чичо ми е заминавал за Алжир, че съм била на летището и съм го изпращала. Много ми беше странно като твърдяха, че съм сънувала, защото тогава не съм била родена! За съжаление, споменът ми се е изтрил вече, само помня, че помнех!
Като малка съм побъркала роднините си с някакви плачове и повтаряне на определена дума. Не са разбирали какво наричам с нея. Разбрали са, все пак - калъфа на одеалото. На моя език "дако". По-късно като лингвист разбрах, че това е дума с германски произход. Дах, декен, дека са съответно покрив, покривам, покривка! Поне разбрах какъв език съм говорела в предния живот. И защо ме питаха в курса за начинаещи по немски дали съм го учила и другаде Wink
На една определена възраст започнахада ми се случват странни дежаву. Виждах нещо, дори и на сън, усещах полета н дежавуто, замайваше ми се приятно, дори спирах, ако съм навън, за да усетя странното люлеене на съзнанието. След което мощна вълна на неприятно усещане минава през мен. Ако беше насън, от това се будех. Имах чувството, че ще повърна. И всичко това за по-малко от минута, но изглеждаше някак разтеглено и дълго. Все едно се разтварях. Май вече 2-3 години не ми се е случвало. Но започне ли, сезонът му трае Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov