НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:29 pm Вижте мненията без отговор
КАКВО СА ЗАБРАВИЛИ НАШИТЕ ДУШИ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
ASD




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 177
Пуснато наПуснато на: Чет Дек 27, 2007 10:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От момента в който участвам в този форум си задавам въпроса, какви са уроците които душата ми иска да научи в този земен път. Сещам се за една случка. Имам приятелка и кръщелница, която на около три месеца изпада в състояние да се кара с всички, да крещи и т.н. Толкова поразии ми е причинявала, че всички от страни постоянно ме питат как контактуваме. Не знам Confused . Аз наскоро и казах, че си я обичам такава каквато е, макар на моменти да ми идва в повече. В себе си знам, че ни свързва някакъв урок. Обичам, я прощавам и, просто не разбирам злобното отношение, което проявява не само към мен. Убедила съм се, че нещо ни свързва - интуицията една към друга действа безпогрешно. Има нещо като телепатия. Най-странното е, че и външно си приличаме и когато сме заедно ни вземат за сестри.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Дек 27, 2007 12:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ASD написа:
Убедила съм се, че нещо ни свързва - интуицията една към друга действа безпогрешно. Има нещо като телепатия.
Най-странното е, че и външно си приличаме и когато сме заедно ни вземат за сестри.


Явно сте били две сестри в минал живот и ти си доминирала над нея, а сега местата ви са поразменени, тя не е зависима от теб и ... съответно реагира по този нелип начин, защото в 96%-те "нефункциониращ" мозък се е запазил евентуалния спомен за това, как си й крещяла ти на нея някога си. Това ... накратко ...

А що се отнася до приликата ви, то няма да е зле да попрочетеш туй-онуй в темата за "Преподобна Стойна преродена ... във Ванга", в раздела за "Карма, прераждания и духовни науки".

Може би ще разбереш защо си приличате като две капки вода с нея?! Wink


Елементарно, Уотсън ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ASD




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 177
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 28, 2007 10:03 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy улучихте право в десетката. Доста често ме нарича д-р Уотсън. Когато имах среща с Вас, тя беше в списъка с въпросите ми, но забравих и не съм съжалявала. Когато се замислих върху разговора ни с Вас Маг Селена интуицията ми ме върна на книгата за енергиините вампири. Проблема е, че я открих в нарцистичните. Но притчата е много вярна и хубава - живота е пълен с уроци по любов и твърде кратък за да ги пропускаме.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 28, 2007 10:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 29, 2007 1:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ASD написа:
... живота е пълен с уроци по любов и твърде кратък за да ги пропускаме.


Любовта е единствената сила, която противопоставяме успешно на всеки опит за унищожението ни....

Всъщност, като се замисля, горното изречение звучи най-изчерпателно и правилно в следния вид:

Любовта е единствената сила.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 06, 2008 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вижте каква притча открих. Звучи малко странно, но ми хареса. (знам, че не е добре да се връщат стари теми напред) Embarassed

КАК ДА ОТИДЕМ ПРИ СПАСИТЕЛЯ

Турист минавал през едно малко селце и като видял група весели деца, пожелал да ги фотографира. Докато нагласял фотоапарата си, едно от момиченцата казало, че ще отиде да облече новата си рокля и се затекло към къщи. Не се спряло когато туристът извикал след него: "Върни се! Ще те фотографирам така както си!" Той нямал време да чака, направил снимката и си заминал, като казал, че ще прати готовите фотографии на най-голямото от децата. Изпълнил обещанието си и след седмица по-късно те се видели на снимката. Момиченцето, което не искало да бъде фотографирано с вехтата си рокличка, казало с огорчение: "Трябваше да послушам онзи човек и да изляза на фотографията такава, каквато бях."
Има хора, които се боят да отидат при Христа такива, каквито са и затова не могат да получат спасението, което той иска да им даде. Те желаят първо да станат светии и тогава да се явят за спасението, а истината е, че той го дава и на грешниците, които отиват при него такива, каквито са.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 07, 2008 9:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много простичко е казано и много подходящо.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov