НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 8:26 am Вижте мненията без отговор
любов
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 07, 2008 5:11 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????
Отговорете с цитат

veselka spasova написа:
Но Маг Селена,стана някакво объркване.
човекът с когото живея се казва Спас Владимиров Спасов и е роден на 14.05.66г.
А Владимир е мъжът с когото имах 3.месечна връзка аз.. с вие казахте,че допускам голяма грешка с него.


Нооо ... veselka spasova, я си отвори по-добре очите и виж, че съм писала Владимиров, както и Владимир, разбира се!!! Cool

Ама то човек може и да се обърка, защо не, от кашите, в които си нагазила и от партньорите ти със сходни имена!!!

Амииии ... продължавай в същият дух да си имаш чести връзки ту с този, ту с онзи мъж за по три месеца, било то Владимир или Владимиров, пък дано стигнеш до нещо по-положително в живота си, ама лично аз се съмнявам, че ще стане така ... най-много да стигнеш до под кривата круша!

Защо ли пък се съмнявам, значи?! Sad Laughing


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Апр 07, 2008 5:36 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 07, 2008 5:17 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????
Отговорете с цитат

veselka spasova написа:
Аз не съм нагла,не искам да злоупотребя с никого,просто исках да си разясня за себе си и да си помогна,с мнението на Маг Селена.
Това е.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Кой ти е казал, чи си нагла?! Никъде не виждам подобно нещо, veselka spasova! Shocked

И странна работа тогава защо след като ти разясних подробно за какво иде реч, продължи да водите един изтощаващ диалог не само с мен, ами с всички , които взеха участие в темата?! Evil or Very Mad

И още по-странно е защо след като ти и отговорих абсолютно точно, ясно и конкретно, продължи тихичко да "хапеш" или смяташ, че тук всички сме толкова дебилни, че не можем да разберем какво всъщност влагаш в тона си?! Cool

veselka spasova, в дълбока грешка си, Уважаема ...

Така че, Диди е абсолютно права, ти си гузна явно и затова "бягаш" по тъч линията ...!

Тук всички до един от дежурните потребители сме прекалено сензитивни за да не усетим и най-малката разразнителност, която влагате в изразните си средства!

А камо ли пък да не можем да лоцираме сарказъм, ирония, неуважение, подигравателен и неуважителен тон, открито недоволство и неудовлетвореност?!


Това е третото ти предупреждение относно нарушенията ти за правилното ползване на форума! Съжалявам, но четвърто няма да имаш, защото просто ще последват санкции!!! Evil or Very Mad


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Апр 07, 2008 5:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 07, 2008 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Къде съм написала,че става въпрос за вас ?

Аз просто си изказвам мнението ! Laughing

Това е! Smile


Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov