НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:11 pm Вижте мненията без отговор
НЕВИДИМИТЕ ЗАЩИТНИЦИ НА ГОРАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 26, 2008 11:55 am
МнениеЗаглавие : ?????????? ????????? ?? ??????
Отговорете с цитат

Бях ви обещала да ви разкажа за една гора, която се намира в Люлин планина и да ви покажа нейните обитатели, които успях да фотографирам.

Гората е с необичайно силно енергийно излъчване. В нея влизат много малко хора, макар на голямата поляна да има доста такива. Пред входовете на гората има големи огнища, където явно си почиват по уикендите най-различни туристи.

Пред всеки вход на гората има невидими за обикновното око защити, които се активират незабавно когато някой човек ги престъпи.

Точно на тези места аз видях компактна материя от ектоплазма как се движи във въздуха ... просто е невероятно, това не може да се опише с думи.

На тези места ми прилошаваше, имах чувството, че всеки момент ще взема да припадна ...

И ако човек може да преодолее тези защити ще бъде допуснат до вътрешността на гората ... обаче това важи за сензитивни хора или такива, които обичат гората и по принцип природата. И освен, че я обичат я пазят.

Когато вече влезнахме във вътрешността на гората усещането беше повече от неописуемо ... тя беше жива, тя жужеше, всичко в нея се движеше ...

Като казвам жужуше имам предвид енергетиката на гората, не видимита и жива природа в нея заедно със всичкия живот там.

За видимия живот ли?! И той до толкова е видим, доколкото хората имат сетива да забележат дори и него.

Гората се огласяше от птичи хор - кълвачи, кукувици, славеи и какви ли не още пойни птици.

Беше пълно с невероятно красиви пеперуди, безброй много красиви пчелички, бръмбари ... е сега - и комари, разбира се, но и те имат своето предназначение в гората естествено ... дадох им да с пийнат от мен кръвчица, какво сега!

Започнах да снимам. Снимах там, където виждах сгъстения поток на ектоплазмата, както и там където усещах, че има нечие присъствие.

Не очаквах обаче, че това присъствие ще бъде запечатано ... да, ама като се прибрахме в къщи и качихме снимките на компютъра маг Живин ми съобщи, че има много интересни от тях.

А това означаваше, че на снимките се вижда нещо уникално ... от невидимия свят.

Публикуваме снимките като към всяка от тях ще дам съответния коментар.

Само имайте търпение ...


На тази снимка в горната й част се вижда светеща фигура, която прилича на медуза. Това е една невероятно голяма Кралица на Елфите в тази гора!!!


Тук е запечатано присъствието на една елфа и един трол.


На тази снимка образа е увеличен, но трябва да се взреш за да можеш да забележиш как елфата е приседнала на колене и гледа с любопитство какво правя, като ръката й сочи към устата - може би иска да ми каже: "Тихо, моля те тихо!", защото по-нататък върху снимките се виждаше едно друго присъствие, не чак до там добро и безопасно.

Телцето на елфата е обърнато в профил към нас и се вижда неговата дясна страна. Главата й е несъразмерна с него, защото се вижда, че е по-голяма.

Можете да забележите добре нейната лява половина на лицето, тя е обърната в анфас към нас. Ще забележите по-голямата дясна част от устничките й, както малко по-горе и очите й, но едното око е затулено донякъде от нещо си като някакви черти - не знам какво е.

Можете да забележите и косата й, както и малките й криле на гърба.


Много молим за извинение с маг Живин за това, дето снимките не са така ясни и с добре очертани фигури на тях, но снимаме с фотоапарат с ниска резолюция.

А като добавим и това, че на всеки монитор снимките се виждат по различен начин нещата още повече затрудняват опитите ни за качество им - имам предвид видимостта на горските обитатели от невидимото.

Има и още една подробност и тайна - ако гледате фигурите под специален ъгъл (т.е. ако сте прави!!!), то те се виждат като организирани структури много по-добре!!! Разстоянието от монитора до очите ви трябва да бъде някъде около 1,20 м. Опитайте ... ако искате да ги видите по-добре!

Можете сами да увеличавате или смялавате фигурите така, щото да фокусирате по-добре видимостта на горските обитатели!



На тази снимка можете да видите физиономията на един трол. Той е от по-едричките тролове. Виждат се добре очите, носа, както и очертанията на лицето му.

Тези троли понякога могат да нараняват хора и то много лошо!


На тази снимка е заснет лешей!


На фотографията можете да забележите доста видимо очите на лешея. Те са доста косо разположени на лицето му, което не е добре очертано на снимката. Ако се вгледате по-внимателно ще успеете да забележите и носа му - дълъг и изострен. Устните му се забелязват по-трудно. Те са със сърдито извити краища надолу.

Лешея може да убива хора! Той е много опасен за тях, още повече, когато навлязат в неговата територия.

Говорила съм ви за природните духове, пък и в сайта има публикации за обитателите на Растителното Царство. Ето ви и линк към една от статиите ми ГОРСКИТЕ ДУХОВЕ

Повечето хора мислят, че като не се забелязват горските обитатели, те не съществуват ... да, ама не.

Съществуват и ние ще продължим в тази тема да качваме снимкови материали в знак на доказателство на този факт.

Унищожавайки Растителното Царство хората унищожават и неговите обитатели, а докато унищожават неговите обитатели много от тях в агонията си при съответната защита нараняват смъртоносно тях.

Нищо, че в този миг те не усещат това тяхно действие!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Юли 13, 2008 10:23 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 10:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В нета намерих още една снимка като нашите, с тази разлика, че там ектоплазмените формации са много по-ясно различими - явно защото са снимани с по-добър фотоапарат от нашия.


Само не се заблуждавайте, че това са луни!!!

Не, не са! Луната се вижда, че е абсолютно уплътнена, а останалите сферички просто са прозрачни. Луната не може да бъде прозрачна.

Би било интересно да се провери какво се крие под формата на тези сферички.

Ако някой от вас може да го направи очаквам неговото мнение по въпроса ... Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 12:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А това тук вече е едно много ярко доказателство за факта, че в гората има невидими горски обитатели, окито понякога са и ... видими ... стига човек да разполага с по-добър фотоапарат!


Няма начин да не разпознаете елфичката на тази снимка - тя не се нуждае от коментар просто

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 12:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А това пък тук е световно известна снимка на която са снимали едно момиченце.

Но не щеш ли при проявяването на снимката се виждат ... всичките тези елфи!

Фотографията е изключително ценен уникат.


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 1:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много е трудно да намериш подобна снимка , аз се рових поне 30 минути , но открих подобна на онази ,която Маг Селена е качила в по-горния си пост !



_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 2:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат




Ето какво разказва момичето ,което е направило снимката :

"Беше вечер и аз си правех случайни снимки с моя дигитален фото-апарат
Тъкмо бях оставила на страна моите карти Таро с изображенията на феи върху тях !
По-късно забелязах ,че на снимката има нещо подобно на малко същество ,както и на лице ! Ако се вгледате добре ,можете да видите това малко същество ,дори и ще забележите ,че е облечено в дълга рокля . "

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 2:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 3:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 3:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат



Не знам дали всички снимки са истински!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 7:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:



Ето какво разказва момичето ,което е направило снимката :

"Беше вечер и аз си правех случайни снимки с моя дигитален фото-апарат
Тъкмо бях оставила на страна моите карти Таро с изображенията на феи върху тях !
По-късно забелязах ,че на снимката има нещо подобно на малко същество ,както и на лице ! Ако се вгледате добре ,можете да видите това малко същество ,дори и ще забележите ,че е облечено в дълга рокля . "


На тази снимка елфите не са само една, те просто са много, но трябва да се взреш по-внимателно за да забележиш телцата им.

Те живеят на колонии и това е една от тях.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 29, 2008 7:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:


Не знам дали всички снимки са истински!


Всички снимки до една са истински - изобщо никой не бива да се съмнява в това!

Най-ужасното обаче е, че подобни мародери като тези на снимката - имам предвид мотора с четирите колела - не знам как се нарича тази зловеща машинария!!! - изключително много смущават цялото горско царство.

Бях свидетелка на такива грозни демонстрации на офроуд до горичката, където правихме снимките, които качих най-напрад в темата, че останах потресена до дъното на душата си.

Веднага след тези зловещи "тракторни" демонстрации снимах, но снимките излезнаха още по-зле и от тези, които качих тук.

Виждат се енергийните сферички на елфите и т.н. горски обитатели, но не са уплътнени ... Confused Rolling Eyes

Няма по-зло нещо от човека на тази Земя!!!!!!! Crying or Very sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 30, 2008 9:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат





Май сте ги виждали някъде тези снимки нали така?!

Мдаааа ... виждали сте ги, в темата за ларвите.

Тях ги пейстна нашата Светулка. Къде ли се изгуби в мрака тази жена?! Sad

Ето какво казваше Светулка тогава относно тези снимки правени лично от нея:

Цитат:
Това е едно странно езеро в Уискансин. Разхождайки се из околностите, попаднах на заградени с дървена оградка невисоки могили. Надписът пред тях гласеше, че мястото е известно като гробница на индиански шамани - от различни времена, от различни племена, с най-ранни данни от 900 г.
Езерото, на един хвърлей камък, изглеждаше много мистично по здрач, и леката мъглица след залез слънце се превърна в бели валма пара, които опитах да снимам - в размитата граница между замръзнала вода и небе. На някои от снимките е и една моя приятелка. Времето беше студено и влажно, та не съм сигурна дали блестящите сферички не са просто капчици вода, особено при използване на светкавицата.


Та ... животът просто е навсякъде - само дето е под различна форма, на различни нива и в различни измерения, в които ние не можем да надникнем в повечето случаи.

Но това не пречи той да си съществува.

Обаче ние, "човеците", всячески се стараем да му пречим, да го унищожаваме най-безмилостно.

Тези снимки например регистрират наличието не само на духовете на древните шамани, живели преди векове, на тях има и различни природни духове, които те са призовавали навярно.

Някой от всички нас, "хората велики и могъщи", да се грижи случайно за присъствие на природните духове в живота ни?! Confused

Още повече, че това е силна биотопна зона - такава, каквато е гората, в която скитаме ние двамата с маг Живин - впрочем излъчването е много по-силно край странното езеро в Уискансин.

Това можете да видите и самите вие ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 30, 2008 9:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Говорих ви, че на едната снимка, която качихме в началото на тази тема се вижда трол.

На снимката изглежда като глава на куче, но това си е трол. Тролите живеят заедно с елфите и им помагат в много отношения защитавайки ги.

Ето една картинка в знак на доказателство - нищо, че същата е възприемана като мит ... Rolling Eyes



А ето ви и други подобни красоти ...


А това тук е един от Ангелите-закрилници на елфите ...


Друг елф ...


Ако разгледате много внимателно картинките ще забележите особените знаци във формата на сферички, които обикновено излизат в повечето случаи на нашите снимки ...Confused

Ми ... това е за днес.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 05, 2008 11:45 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук ви качвам и още снимки на които можете да видите живота в невидимите енергийни структури на природата.









Искам да ви кажа, че зараждането на живота по принцип е тръгнал именно от такива сферични ектоплазмени образувания.

Те са небезизвестните и така наречени "цветя на живота". Самото начало на зараждането на живота в космоса по принцип се базира само на едно такова "цвете".

То в самото си начало представлява само една малка точица и стига до така позната ви пентаграма или пък шестограма - която много ясно е изразена и се забелязва на последните две снимки тук в този пост.

Всичко в природата се базира на геометричната прогресия именно на която се основава и самото зараждане на живота чрез "делене" или така нареченото още "пъпкуване".

Невероятно приятно е обаче, когато виждаш това с очите си или чрез обектива на фотокамерата си! Very Happy

Ами продължавайте да се любувате на живота в природата ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 10, 2008 4:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бях обещала да кача една уникална моя снимка, сега просто изпълнявам обещаното от мен.

На снимката се вижда една Кралица на Елфите ...Very Happy Shocked

Вече за втори път попадам на такава!!! Shocked

Вижда се ясно на снимката, а като си я увеличите вече няма начин да не видите колко големи криле има и как свети! Shocked


Кралица на Елфите

Когато за пръв път попаднах на Кралица на Елфите в началото не можах да разбера за какво точно иде реч, но в последствие си получих точната информация.

Голямата Кралица на Елфите можете да видите в първия пост на същата тази тема, тя наистина е твърде голяма ...
Confused Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov