НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:36 pm Вижте мненията без отговор
съмнение
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
meto




Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 21, 2008 12:07 pm
МнениеЗаглавие : ????????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена! Казвам се Десислава Иванова Степанова 17.08.1970г. и ви пиша със свито сърце защото се съмнявам,че съпругат ми Методи Станимиров Игнатов 06.02.1970г. ми изневерява или ми е изневерявал.Заедно сме от близо 20г. и не мога да си представя,че това е вярно.Разговарях с него но той ме увери,че няма нищо такова,че искат да ни развалят семейството и т.н.Каза ми да му ВЯРВАМ и че нищо не му липсва във връзката ни.На прага съм да потърся детективска агенция,за да не ме разяждат съмненията.Моля Ви помогнете ми! Предварително благодаря!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 21, 2008 12:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинете ме, meto, но с подобен род интриги и патология не се занимавам!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
meto




Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 21, 2008 1:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Исках само да разбера дали ми изневерява!Не мисля,че съм единствената с подобен въпрос.Не разбирам също защо е интрига и патология?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 21, 2008 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked Ти нормална ли си?! По-добре първо изследвай себе си за някои симптоми... Защото мястото ти не е тук.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 21, 2008 10:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За Ваша изненада, уважаема meto!!!(защо ли пък сте "meto"?!Confused) никой не е задавал подобен въпрос тук, в нашия форум!!!

А защо е интрига и патология можете да прочете много внимателно някъде в "Статии"-те на сайта ни, както и във форумите.

Някъде тук, в този форум има такава тема.

Всъщност ... вчера качих един постинг със статия на тази тема - за изневярата.

Но това не бива да служи като повод да ме затрупвате с несъстоятелни въпроси дали съпруга Ви ви изневерява.

Уверявам Ви, че никой от потребителите на форума не е останал доволен от "съмнението" Ви и "тихичкото Ви изнудване" да си получите отговора на въпроса.

И ако не сте прочела правилата за ползването на форумите в крайна сметка вземете и го направете!!! Cool

Затова сме го качили, разбира се, за да бъдат информирани неговите потребители как да се държат тук, какво им е позволено и какво не.

И запомнете: тук не си дъдрим кой на кого изневерява, както и не вземаме каквото и да било отношение по подобни въпроси.

Тук никой на никого не държи сметка за каквото и да било, тук всички, които спазват правилата на форума сме чисто и просто добри приятели, които не се нараняваме и не заничаме един на друг под чаршафите си кой с кого прави секс или не!!! Cool

Ако някой се интересува от подобни клюки и интриги, и не си заминава доброволно от форума ни, защото просто с тях нарушава правилата в него, то аз, в качеството си на модератор просто го предупреждавам два пъти да спазва правилата на форума, след което известявам мигновено админа, който баннва нарушителя на същите.

Така, че считайте този ми постинг за Ваше първо предупреждение за неспазване на правилата на форума!!!

Никой не Ви е виновен, че не сте ги прочела, нали така!?! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov