НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 4:29 am Вижте мненията без отговор
въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
чичи




Регистриран на: 26 Сеп 2008
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 04, 2008 12:27 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Здравейте,маг Селена!По рождение се казвам Росица Петрова Борисова,по съпруг фамилията ми към днешна дата е Пейчева.Родена съм на 20.09.1973 година.Съпругът ми се казва Събин Андреев Пейчев.Роден е на 19.08.1974 година.От брака си имаме две деца.По настояване на съпруга ми ни предстои бракоразводно дело на 07.10.2008 година.След анализа на брака ни,доколкото мога да го направя,за мен нещата не са непоправими,но за съжаление съпругът ми не е на същото мнение.Мисля си/или може би се надявам/,че някой ден съпругът ми ще размисли и ще направи опит да се върне при мен.Ако не греша в предположението си,след колко време според вас ще се случи това?Предварително Ви благодаря за отговора и Ви пожелавам приятен ден!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 06, 2008 10:56 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, "чичи"!

По настоящем мога да кажа ,че съпругът Ви има извънбрачно романтично увлечение, което ще приключи катастрофално в много скоро време.

Но за жалост той отново ще се увлече по друга жена и тази му връзка вече ще продължи един доста по-продължителен период от време.

Броени са дните, в които и Вие ще се сдобиете с нов партньор в живота Ви.

Така, че не виждам никаква реална и благонадеждна перспектива като тенденция за корекции във взаимоотношенията ви като брачни партньори, независимо от това, какво мислите Вие.

Дори да има някакво забавяне в развода Ви, все пак, той се се реализира - най-късно до 2 години време.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
чичи




Регистриран на: 26 Сеп 2008
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 06, 2008 11:41 am
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Благодаря Ви още веднъж,маг Селена.Не виждам причини утре разводът да не се състои.Имах предвид по-скоро след време Събин да изпита съжаление за тази си постъпка и да го изрази с думи пред мен,а не толкова да се събираме отново като семейство.Този човек според мен продължава да трупа задръжки и комплекси по отношение на своята мъжественост.Аз ще тръгна по нова пътека,но някак ми е жал за него.Искрено се надявам да разбере някой ден къде греши.Надявам се и аз за себе си правилно да съм анализирала грешките си.Желая Ви добро здраве и приятен ден!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov