НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 4:56 am Вижте мненията без отговор
В търсене
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
vilivangelova




Регистриран на: 09 Фев 2009
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 10, 2009 12:16 pm
МнениеЗаглавие : В търсене
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена

Благодария,че сте създали този форум и сте се нагърбили със задачата да просвещавате.
Прочетох тук интересни материали за които ви благодаря.
Дори и да решите,че не си заслужава да отговорите на запитването ми,остава фактът ,че съм научила нещо.

Казвам се Величка Найденова Найденова / сега Вангелова /,
родена сам на 26.04.1972
Съпругът ми Емил Дечков Иванов,
роден на 13.01.1963

До преди 3 години в живота ни имаше баланс .Радвахме се на успехи,търпяхме и неуспехи.
След това настъпи периодът през който нищо не успявахме да доведем до успешен край и почнахме все по-трудно да общуваме един с друг, защото не разбираме какво искаме да си кажем.
Много бих искала да променя това.Мисля, че е пътят за решение и на останалите ни житейски въпроси.
Търся има ли начин отново да проговорим един и същи език?

С уважение
Вили
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 10, 2009 1:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, уважаема г-жо Вангелова!

Радвам се, че ми се доверявате! Very Happy

Ще бъда кратка в поста си тук. Разбира се, че има вероятност все още да намерите общ език помежду ви. Няма нищо невъзможно и непоправимо в живота на човека стига той да е наясно какво става вътре и извън него.

Що се отнася до външната проява, която действа върху Вашите вътрешни нагласи те са най-големият Ви дразнител и са излъчвани от съпруга Ви под формата на неговите скрити характерови особености.

А те са предимно и преди всичко: "див" троен нарцистичен комплекс, който трудно би могъл да бъде задоволен или удовлетворен, от който и да било по приницип. Плюс това той има и сериозни проблеми с щитовидната жлеза (а и не само!), което го прави още по-изнервен и неразбран.

Що се отнася до Вас мога да кажа, че сте с доста труден характер, роден лидер, който въпреки всичко проявява своего рода търпение и поносимост. Неприятното е, че и двете напоследък са се поизпарили у Вас обаче и се приближавате с бавни стъпки към неясното решение: дали да не се разведете с него - все пак.

Лично Вие се намирате в много критична година за да сторите това. Така, че трябва много да внимавате да не сгрешите, ако действително държите на присъствието на съпруга Ви във Вашия живот!

Но ... все още нищо не е загубено ...

Ако желаете повече информация, моля заповядайте на личен прием или ми пишете на мейла за платените ми услуги!

Желая Ви приятен ден! Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
vilivangelova




Регистриран на: 09 Фев 2009
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 10, 2009 6:53 pm
МнениеЗаглавие : за отговора
Отговорете с цитат

Много благодаря за отговора Ви.
Вили
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov