НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 11:43 pm Вижте мненията без отговор
За циганите
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Може пък да се окаже полезен обмен на информация /не, че на мен ми трябва точно в момента, но за други/, ама не ставам подстрекател, щото ще нарушим принципа за темите. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля да са придържате към общия дух на тези форуми, в които не се насърчава расизъм, етнически, политически и прочие разделения, изцепления, омерзения... Предполагам, че ако ви тресат подобни настроения си има съответните форуми на атака, батака, ватака и т.н. националистически и етнофашистки организации.

PS Ако цигани, турци, гърци, индийци и т.н. са ни единственият проблем, а аз не съм забелязал, моля коригирайте ме.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аааааааааа тука не съм съгласна Маг Вероника!!! не ги подценявайте с това че са на ВИЕ с компютрите и нета.в моя край именно чрез интернет си печелят парички /и то страшно много/ с омотаване на главите на "влюбени"чужденци.мога да кажа че някой трикове в нета аз не ги знам а те са направо специалисти.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

КРАЙ НА ТОЗИ КОМЕНТАР - кой циганин и кой цар!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Темата е заключена за 48 часа с цел охлаждане на нажежени страсти

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov