НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 5:19 am Вижте мненията без отговор
НЕВИДИМИТЕ ЗАЩИТНИЦИ НА ГОРАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 15, 2008 8:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Искам да ви напомня уважаеми потребители, че тези горски обитатели пребивават в тънките планове на невидимите измерения около нас!

Много моля, никой от вас да не остава с впечатлението, че те могат да бъдат видяни от всеки един човек така, както си се движим в нашено плътно измерение!

Но те се материализират в грубият плътен свят именно по начина, по който се вижда на снимките.

Уплътняват енергийното си поле от фина материя докато то добие формата на сфера, а след това вече започват да се оплътняват в съответната физическа форма, която си пожелаят или по точно казано, в която им е предопределено да съществуват от Твореца .

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 16, 2008 1:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А случвало ли ви се е да влезете в контакт с тях? Те не се ли сърдят, че ги снимате?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 16, 2008 4:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Между другото щом сме живи и здрави те ни се показват просто за да ги видим.

Да видим, че те не са само художествена измислица взаимствана от митологията, те са истниски, тях ги имаааа ... и би трябвало да ги пазим, да не ги прогонване като унищожаваме природата.

Ако не бяха съгласни да ги снимаме щяхме да сме тежко болни - най-малкото. А то става обратното - както знаеш и ти самата.

Такива снимки се правят много трудно и много рядко, а както виждаш Пенка ние просто всяка седмица правим по няколко такива.

Когато природните духове видят, че ти нямаш никакви намерения да им вредиш по какъвто и да било начин, те са ти благодарни и явно на тези, които ни посрещат из горите отплатата им е тази - да ни се появят на снимките.

Аз обожавам елфите и не един път съм влизала в контакт с тях!

Когато трябва да се лекувам с билки те са тези които ми съобщават точно коя билка ми е необходима. И никога не са имали грешка!

Просто е невероятно като усещане! Very Happy


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Яну 30, 2010 1:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Lu




Регистриран на: 18 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: София/Варна
Пуснато наПуснато на: Съб Май 23, 2009 12:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ехаааа, супер тема! И снимките са страхотни!
Аз не вярвах, че тия неща съществуват. В смисъл, не съм от онези хора, за които всякакви духове и същества са някакви измислица, тъкмо напротив. Обаче относно горските обитатели бях малко резервирана. Явно съм в грешка.

Ще споделя и аз една снимка, която направихме този месец на един плаж в Румъния, малко след границата.
Брат ми снима и ми вика "я виж колко странно излезе" и решихме, че просто светкавицата е светнала миниатюрни прашинки пясък и затова е излязло така. Па може и така да е, може и да не е...


_________________
Животът е един от най-сложните...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Lu




Регистриран на: 18 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: София/Варна
Пуснато наПуснато на: Съб Май 23, 2009 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Aaaaх, сега сравних снимките от няколкото фотоапарата, не бях обръщала внимание, знаех само за горната. Има ги на няколко снимки отначало по 1, по 2, максимум 3 светлинки в кадър. След това се появяват по повече, снимката която съм сложила е кулминацията; има и още една, където се виждат доста. Интересно е, че става веднага след като е залязло слънцето и е сумрак. Като е станало дюс тъмно няма нищо запечатано, явно са се скрили. Very Happy

http://img132.imageshack.us/img132/3453/strange2.jpg

_________________
Животът е един от най-сложните...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 30, 2010 1:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нищо подобно, Лу ...

Просто не винаги можем да засечем с фотоапарат енергийното присъствие около нас, както и невидимите същества - също.

Просто късмет...

Аз не съм очаквала, че ще успея да снимам елфи, още повече две кралици-елфи ... Просто щраках бързо напосоки и ето, че се получи.

А малките сферички, които са излезли на твоите снимки са признак на силна биотопна зона, т.е. силна енергийна зона.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov