НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 9:17 am Вижте мненията без отговор
ВНИМАНИЕ:ГРОЗИ НИ ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ КАТО КИТАЙСКОТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 25, 2009 8:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хм ... че кой друг?!

Та ние какво правим всеки ден?!

За тази цел стига дори безумието свързано с кушиите на автомобилите и моторите ... вибрациите просто са катастрофални от тях!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Май 25, 2009 9:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Хм ... че кой друг?!

Та ние какво правим всеки ден?!

За тази цел стига дори безумието свързано с кушиите на автомобилите и моторите ... вибрациите просто са катастрофални от тях!!!
Хората вярваме на това което чуем и видим самите ние.

Тъй че колкото и предупреждения и "отвяряне на очите" да правите вие- хората, които виждате повече от нас, то докато всички не "прогледнем', промяна няма да има!

Тъй мисля аз ...Дано не съм прав, ама едва ли...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Май 26, 2009 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не знам, но до тук всеки път когато дъщеря ми вдигне температура, винаги има земетресение в близките дни.Даже при вертикалния трус от миналата година ноември, бърза помощ тъкмо беше дошла вкъщи заради Т на малката.Възможно ли е чак толкова силно внушение да имам???
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 01, 2009 10:42 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За какво внушение става тук изобщо, D_G?!?!?!?!?!?! Shocked

Кой на кого внушава в случая?!?!?!?!

Никой не може да предскаже с абсолютна точност земетресение - без значение от какъв вид е то.

Така, че доколкото разбрах, твоята малка дъщеричка не е можела да знае изобщо, че ще има земетресение, нали, тъй като никой не е можел да съобщи за това предстоящо събитие.?! Cool

Малките дечица са изключително сензетивни и много от тях усещат предварително земетресенията, а и не само тях. Като малка аз пък плачех неистово, когато хпредстоеше да се слечи нещо неприятно - в това число не са само земетресенията естествено.

Лично аз, нищо, че вече не съм малко детенце, преди да стане земетресение винаги изпадам в странно състояние, подобно като усещане на левитацията и малко след това ми прилошава ужасно, чак до припадък ... но такъв не съм получавала никога преди земетръс.

Или лягам на леглото и изпадам във второ странно състояние подобно на медитативното, и съвсем близко до сомати ... или просто в следващия миг земетресението започва.

Но трябва да кажа, че поне 2-3 дена преди това се чувствам адски некомфортно - с главоболие и позиви за повръщане.

Така, че няма нищо чудно за състоянието с вдигането на температурата, в което изпада дъщеричката ти преди всяко земетресение - тя просто е твърде севзитивна, което е явно доказателство, че да си сензитивен не е най-доброто, което може да ти се случи.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 01, 2009 10:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Става въпрос за писаното от penka, че винаги преди земетресения й е лошо.И за това, че човек чрез мислите си предизвиква събития.Макар че надали само един човек е способен чрез мисли да разтърси цялата земя.Споделих забелязаното с близки,само че това май не беше много добра идея.Тъй като най-вероятно на всички ще им минава през ума, че вдигне ли дъщеря ми температура, ще има земетресение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Lu




Регистриран на: 18 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: София/Варна
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 03, 2009 12:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:

Лично аз, нищо, че вече не съм малко детенце, преди да стане земетресение винаги изпадам в странно състояние, подобно като усещане на левитацията


Аз съм така когато предстои да почине някой познат. Па може и да си внушавам.

Колкото до земетресенията - за Мая Попова какво ще кажете?

_________________
Животът е един от най-сложните...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 03, 2009 12:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хич не и е лесно. Такива дадености са свързани с огромна отговорност - хем трябва да си полезен на хората, защото иначе се оббезмислят, което предполага и неудобството да не бъдеш разбран от част от важните фактори и сметнат за ку-ку, търсещ някакво внимание или поле за изява, хем да внимаваш да не сгафиш с предизвикване на паника, трябва да взимаш адекватни решения как да постъпиш във всяка една отделна ситуация, да си сигурен в прогнозите си и пр... Rolling Eyes

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 03, 2009 2:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Lu написа:
Колкото до земетресенията - за Мая Попова какво ще кажете?


Защо трябва да коментираме точно Мая Попова?! Само защото може да усеща предварително земетресенията ли?!

Това не е нещо необичайно. Това са си съвсем естествени процеси, свързани с физиологията и функцията на човешкото тяло, които притежава всеки.

Друг е въпросът дали ги разчита и осъзнава като такива.

Ще ви разкрия една тайна - сензитивите са сензитиви поради техните особени анатомични белези. Може би точно в това е разликата между хората, които не усещат и не отчитат нищо около себе си.

Нито едното е добро, нито другото за човека, защото са еднакво некомфортни състояния, които носят голямо страдание.

Е, ще кажете, нали чрез страданието и изпитанието човека стига до духовното си прозрение?!

Да, така е. Но едни издържат по Пътя, а други - не. И може би Катя Попова е именно от тези, които няма да издържат това натоварване - видно е по нейната физиогномика. Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Lu




Регистриран на: 18 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: София/Варна
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 04, 2009 2:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами коментираме я, защото ги усеща. И доста често познава. Ето аз например на тоя етап не мога да кажа "Утре в Никарагуа ще има земетресение с магнитуд м/у 4 и 4,5". Някъде по-напред четох, че земетресения не можели да се предсказват. По принцип да, ама ето на практика друго излиза. Затова повдигнах темата за нея.

Иначе да, хич не и е лесно на жената.

_________________
Животът е един от най-сложните...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov