НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:55 am Вижте мненията без отговор
Бъдеще на една връзка
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
cveteto_2009




Регистриран на: 06 Юни 2009
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 11, 2009 1:41 pm
МнениеЗаглавие : Бъдеще на една връзка
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена.Казвам се Цветомира Павлова Денчева от град Плевен родена на 27.05.1988.Имам съпруг и дете но не съм щастлива вече в семейния живот.Започнах да излизам с Николай Тошков Златков роден на 15.03.1983 също от Плевен,но и там сякаш нещата вече не вървят.Казва че иска да е с мен но се виждаме все по-рядко.Той има ли чувства към мен наистина и ще продължат ли срещите ни.Благодаря предварително
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 11, 2009 3:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уважаема Цветомира,

Който не цени любовта и обичта на другите, не ценят и неговата. Карма, какво да се прави и ... закономерности в живота едни ми ти такива, значи.

Вие не зачитате любовта на собстевното Ви дете. Защо тогава очаквате точно пък този г-н Н.Т.Златков да зачете Вашата?! Просто Вие си получавате заслужения урок.

Г-н Златково се е позабавлявал с Вас известно време така, както Вие сте се позабавлявала със съпруга Ви и собственото Ви детенце.

Така, че считайте, че г-н Златков вече просто Ви е изоставил. Така ще постъпи и следващия мъж в живота Ви, на когото ще се спрете.

Вместо да живеете в прегръдките на скритата депресия, която Ви е обладала още от самото начало на годината, по-добре ще бъде да потърсите помощ и да излезете от нея и да си гледате семейството и детето, защото имат нужда от Вас.

Проявете лична отговорност - за Бога! - вместо да се забавлявате и да изживявате удоволствията си.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
cveteto_2009




Регистриран на: 06 Юни 2009
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 11, 2009 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за отговора.Всичко най-хубаво ви желая!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov