НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:28 am Вижте мненията без отговор
Червен вятър
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 26, 2009 9:14 am
МнениеЗаглавие : Червен вятър
Отговорете с цитат

Моя близка от няколко дни има "червцен вятър" - засегнат е единият и крак, в момента се лекува - извършват и някакви вливания три пъти дневно в "Пирогов", не съм в течение на подробностите, но това щяло да продължи около месец. Ако има някакъв начин за подпомагане на лечението и облекчаване на състоянието посредством алтернативни методи, ще бъда благодарна да получа инфо тук - иска ми се да и помогна със съвет.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 26, 2009 9:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кати, моят мъж изкара подобно нещо преди три години. Беше много зле. След като го лекуваха по болници на четири приема, в продължение на около половин година, лекарите вдигнаха ръце и по едно време започнаха да коментират ампутация на крака. Помогнаха ми нашите домакини /предполагам знаеш как да ги откриеш Wink / и билките на Еньо Миланов. С тяхна помощ мъжът ми се вдигна на крака за около един месец, а после за още 2-3 месеца кракът се излекува изцяло, а не беше останало здраво място по него - беше рана до рана. Тази болест е много коварна и трудно лечима. За съжаление, при неправилно лечение, води и до тежки последици /основно по кръвоносните съдове/, които после не могат да бъдат излекувани - става хронично.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 26, 2009 11:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря, Пенка! Wink Ще посъветвам дамата, а тя каквото реши за себе си, дано да се оправи...

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 6:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миии ... дамата Кати до този миг все още не ни е потърсила ... Sad Съжалявам за нея ... Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 6:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За това причината е у мен - не съм дала ваши координати, а чрез дъщеря ми - защото тя контактува повече с нея и и помага с транспортирането до клиниката и с гледане на детенцето, докато и правят процедурите, съм дала координатите на Еньо Миланов - евентуално да се свърже и да си уговори прием, ако е възможно. Но засега не знам все още дали е възприела идеята. Проблемът е, че е самотна майка на средна възраст /колкото мен/ с малко дете и по стечение на обективни обстоятелства са малко хората, на които може да разчита за помощ, ако закъса здравословно или по друг начин, иначе се справя перфектно с живота до момента.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А бре,хора!

Да няма нещо като нелегална епидемия от червен вятър? Защото още познати са го лепнали, та даже лежат в болница...

И понеже бил заразно заболяване, та... Shocked

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 7:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има. Тежко инфекциозно заболяване.

Мога да дам препоръки, но само при желание от тяхна страна, само при личен контакт на мейла ми и само по предварителна ваша препоръка, мили мои!

Така трябва на този етап от моя живот. Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 7:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ужас! Shocked Sad Значи човек на този етап трябва да внимава и с тази опасност от зараза. Rolling Eyes

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 7:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За съжаление ... да. Confused Rolling Eyes Crying or Very sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 09, 2009 11:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Баща ми го хвана червен вятър.Но не се разбра и досега от какво. Навремето са казвали, че тази болест се хваща от уроки.Дали има истина?! Но хората щом са казали...не е случайно.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 10, 2009 6:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И от уроки може да се възбуди инфекциозно огнище, което впоследствие може да премине в ... червен вятър.

Имунната система при урочасване или стрес отпада и тогава слабите места в организма биват атакувани от вътрешните бактерии.

Дори не е нужно да ни нападат в този случай бактерии от външната среда.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 10, 2009 7:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така обяснено, е напълно разбираемо ,когато лекарите търсят причината за болестта от изследвания-пълна кръвна картина или др. и не могат да я намерят.Тогава единствения отговор е, че имунната система е отслабена и трябва да се подсили.Единствено ме смути като чух диагнозата, че не бях чувала за това заболяване!После разбрах, че сега се връщат много позабравени от миналото болести.А тази е сериозна и много бавно се лекува, а ако стане хронично може да се стигне до отравяне на кръвта по лимфните възли.А и е заразна ако има раничка.Искам да уточня, че Цитросепта помага да минава по-леко Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov