НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:37 pm Вижте мненията без отговор
Мисля си ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 06, 2009 7:13 pm
МнениеЗаглавие : Мисля си ...
Отговорете с цитат

Отдавна не бях влизала тук и с интерес разглеждах всяка тема.Забелязвам,че много от потребителите питат за бебче или по точно защо не могат да имат бебе ?

В моето обкръжение има много хора,които имат същия проблем.Оставам с впечатлението ,че маи има много хора,които не могат да заченат бебе и маи са повече от онези ,които могат.

Защо се получава така ? И има ли хора на които не им е писано в този живот да си имам дете и каква може да е причината за това?

Ясно е че едната причина е нездраволсовен начин на живот,а другата е неправилен избор на партньор ... а има ли други причини ?

Възможно ли е безплодието да е начин за отработване на карма?

Разбирам,че всичко е прекалено относително и строго индивидуално и все пак ....

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 07, 2009 12:29 pm
МнениеЗаглавие : Re: Мисля си ...
Отговорете с цитат

Didi написа:
Възможно ли е безплодието да е начин за отработване на карма?


1. Безплодието наистина е начин за отработване на карма, но тук не става въпрос само за лична карма.

2. Въпросът е много по-глобален, той определено касае жестоката пренаселеност на планетата ни.

3. Неприятното е, че шепа "световни владетели" се опитват да контролират този процес насилствено... Rolling Eyes Confused

Общо взето зачеването и раждането на дете се движи в тези три основни направления. Отделен е въпросът засягащ детайлите и нюансите в тях.

Темата е обширна и интересна ... но явно - поне за сега - няма особено желаещи за коментар ... Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 07, 2009 12:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като прочетох "безплодие", веднага се сетих за 2 случая от живота ми.

1. След години опити за зачеване, лекарите стигат до извода, че се касае за двустранно (забележете ДВУСТРАННО!!! ) безплодие.
Една от препоръките е да се вземе дете от Дом. Така и прави това семейство и след година ... се ражда дете.

Моето обяснение: явно е ТРЯБВАЛО първото дете да попадне при тези родители, но ... с гените на други хора(с които кармичните отношение може и с това да са се изчерпали в това прераждане).

2, Младо семейство в продължение на 5-6 години няма дете. Външно отношенията са добри- несе карат, прекарват голяма частот времето си заедно, имат редовен полов живот... С две думи- семейна идилия.

Обаче... Аз знаех, че мъжът изневерява. Явно съпругата му по някакъв начи е усещала, че нещо не е наред и това е спирало зачеването.

Моето обяснение.
По време на бременността (а и после) жената е уязвима на всякави опасности повече от когато не е. Мъжът е този, който я пази. Когато тя не усеща сигурност, то не забременява.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov