НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Нед Апр 28, 2024 4:14 pm Вижте мненията без отговор
Кармичната мисия на дванадесетте слънчеви знака
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 03, 2010 12:51 am
МнениеЗаглавие : Кармичната мисия на дванадесетте слънчеви знака
Отговорете с цитат


Овен
Да ВОДИ - с вдъхновение, агресивност, активност и идеализъм


Везни
Да ВОДИ - с интелект, агресивност, активност и идеализъм


Козирог
Да ВОДИ - с реализъм, потайност, мисъл и стратегия


Рак
Да ВОДИ - с чувствителност, потайност, мисъл и стратегия


Лъв
Да ОРГАНИЗИРА - с вдъхновение, агресивност, активност и идеализъм


Водолей
Да ОРГАНИЗИРА - с интелект, агресивност, активност и идеализъм


Телец
Да ОРГАНИЗИРА - с реализъм, потайност, мисъл и стратегия


Скорпион
Да ОРГАНИЗИРА - с чувствителност, потайност, мисъл и стратегия


Стрелец
Да СВЪРЗВА - с вдъхновение, агресивност, активност и идеализъм


Близнаци
Да СВЪРЗВА - с интелект, агресивност, активност и идеализъм


Дева
Да СВЪРЗВА - с реализъм, потайност, мисъл и стратегия


Риби
Да СВЪРЗВА - с чувствителност, потайност, мисъл и стратегия

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 03, 2010 1:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз поне като Риба много точно се разпознах в описанието. Досега едни от най-трудните и периодично повтарящи се ситуации в живота ми са изисквали от мен да се справям с инати и да балансирам различни човешки характери в конфликтна ситуация.

Явно урока е да се науча да разбирам и наставлявам с нежност, спокойствие, и любов Very Happy Без фронтални атаки, грубости и излишни нерви...

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 03, 2010 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:
Аз поне като Риба много точно се разпознах в описанието. ...
Явно урока е да се науча да разбирам и наставлявам с нежност, спокойствие, и любов Very Happy Без фронтални атаки, грубости и излишни нерви...


Браво на теб. Но там пише с огнени букви "с чувствителност, потайност, мисъл и стратегия". Първо не се споменава нежност, второ спокойствие и трето любов. Confused Атаките, грубостите и т.н. можеш да ги избягваш, защото са неприсъщи на блеявите риби и като ги прилагаш звучиш неубедително. Тогава вече не можеш да "свързваш" с хитрост, подлост и коварство или както са ги нарекли благо "чувствителност, потайност, мисъл и стратегия".

На мен рибешкият начин на свързване, описан тук ми звучи по-скоро макавелиански сатанистично. Нищо общо с кротките, благи, деликатни, умни, леко зареяни и меко казано съвършени цаци. (дано не е проличало, че съм малко пристрастен към моята си зодия Embarassed Rolling Eyes )

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 04, 2010 2:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Браво на теб. Но там пише с огнени букви "с чувствителност, потайност, мисъл и стратегия". Първо не се споменава нежност, второ спокойствие и трето любов. Confused Атаките, грубостите и т.н. можеш да ги избягваш, защото са неприсъщи на блеявите риби и като ги прилагаш звучиш неубедително. Тогава вече не можеш да "свързваш" с хитрост, подлост и коварство или както са ги нарекли благо "чувствителност, потайност, мисъл и стратегия".


Ех, Лъчо... типично в твой стил с едно плисване на ведро студена вода си му отмил цялото захаросано покритие Laughing Но все пак не мисля, че всичко написано е само карамелена обвивка.

С "хитрост, подлост и коварство" можеш да манипулираш и управляваш. Но само с любов можеш да напътстваш и обединяваш. От "хитрост, подлост и коварство" до "чувствителност, потайност, мисъл и стратегия" може и да не е голяма разликата в похватите, но разликата в мотивите е огромна.

Когато аз се намесвам в дадена конфликтна ситуация, основния ми мотив е да уравновеся бушуващата енергия, да възстановя баланса и хармонията в отношенията. А това може да стане само с нежност, спокойствие и любов. Затова и наблегнах на тях Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 04, 2010 11:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:
... От "хитрост, подлост и коварство" до "чувствителност, потайност, мисъл и стратегия" може и да не е голяма разликата в похватите, но разликата в мотивите е огромна.

Когато аз се намесвам в дадена конфликтна ситуация, основния ми мотив е да уравновеся бушуващата енергия, да възстановя баланса и хармонията в отношенията. А това може да стане само с нежност, спокойствие и любов. Затова и наблегнах на тях Smile


Very Happy Ето това исках да се каже, но не исках да го казвам аз. Wink

Общите предписания никога не са пределно точни, защото не са съобразени с индивидуалните особености и звучат нечовешки студено... и могат да се тълкуват откъм изотвсякъде Razz

Именно ние си ги оцветяваме, оттам идва и трудността да разберем защо зодиакалните и точнопланетарните сметки трудно излизат.

Там е и разликата между добрия астролог и машината за астротълкуване и съветване.

И за разликата в мотивите си права - трябва да я има инак цацата може да се окаже пълна и необратима гад. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 04, 2010 2:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Общите предписания никога не са пределно точни, защото не са съобразени с индивидуалните особености и звучат нечовешки студено... и могат да се тълкуват откъм изотвсякъде Razz

Именно ние си ги оцветяваме, оттам идва и трудността да разберем защо зодиакалните и точнопланетарните сметки трудно излизат.

Напълно съгласна Cool И аз така видях нещо написано, но прочетох каквото ми резонираше на мен самата според собствените ми вътрешни нагласи... Пуснах материала тук, защото ми е интересно да видя дали и някой друг няма да се познае в някое от описанията, и как ще си го изтълкува.

Та ако някой друг освен нас двамата иска да сподели, хайде давайтееееее Very Happy

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 08, 2010 11:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Е как да не се познаем? За овньовците каквото и хубаво да се каже, все ще е вярно! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 08, 2010 1:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За ракът си е точно в десятката - какво има да го коментираме?! Cool Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov