НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 8:01 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос за зодия скорпион
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 03, 2010 6:35 pm
МнениеЗаглавие : Въпрос за зодия скорпион
Отговорете с цитат

Здравейте,
Аз искам да попитам нещо за зодия скорпион. Много често описват в книгите за астрология една особеност на тази зодия, която аз частично наблюдавам. Когато в семейството се ражда дете скорпион, винаги умира някой от семейството в рамките на една година. Също така, когато умира възрастен скорпион от семейството винаги се ражда дете в семейството пак в рамките на една година.
Аз съм разпитвала много скорпиони и една част от тях потвърждават това за смърт на близък в годината, в която са се родили. Аз също съм скорпион и при мен е така - майка ми е била браменна с мен, когато умира дядо ми. Но другите ми баба и дядо бяха скорпиони (лека им пръст) и когато те починаха, нямаше новородени в рода ни (или поне не в близките роднински линии) доколкото си спомням.
Как се обяснява това астрологично явление? Има ли някаква закономерност при проявлението му?
Вие какво ще кажете?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Ana_Maria




Регистриран на: 15 Авг 2009
Мнения: 26
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 03, 2010 6:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ха.., това не съм го знаела. Моето дете се роди октомври 2004- скорпионче, а на следващата година декември 2005 почина баба ми.
Явно не е случайно. Ще се разровя да прочета, благодаря за поста, абв!! Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 05, 2010 4:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

o, да така е, и ако намериш нещо по въпроса свиркай. По-долу ти пействам един линк с пълното описание на зодията от Линда Гудман. Тя твърди, че символа на плутон е птицата феникс и типичното за нея е способността и да възкръства от пепелта. По този начин тя обяснява това явление. Според авторката това се наблюдава в 95% от случаите.
.....но и тя го нарича странна закономерност. Приятно четене:

http://www.magicgatebg.com/MG/component/option,com_wrapper/Itemid,57/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 06, 2010 5:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не ме стресирайте ве хора! Моето сокрпионче се появи преди четири месеца. За сега всички са живи и здрави! Дай Боже да е така и за напред!

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 07, 2010 1:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

не те стресираме, просто това са факти, а при вас може или да не се прояви,или да се прояви варианта в който в годината на умиращия възрастен скорпион (имам предвид след мноого време напред) се ражда друг нов член на семейството....ако разбирате какво искам да кажа....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Ana_Maria




Регистриран на: 15 Авг 2009
Мнения: 26
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 07, 2010 10:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Емили, страха е най-големия враг на човека. Shocked !!! Преодолееш ли го, освободиш ли се от него, живота става песен- повярвай ми. Very Happy Каквото има да се случва, ще се случи и ние не можем да спрем хода на събитията. Никой не може да предизвика стрес в нас, ако ние не го позволим. Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 07, 2010 4:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ana_Maria написа:
Емили, страха е най-големия враг на човека. Shocked !!!


Сигурно е така, но за съжаление не сме съвършенни Laughing

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 08, 2010 1:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...но бихме могли да се стремим към съвършенството без да се оплакваме от факта, че не сме съвършени, нали?! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 08, 2010 2:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
...но бихме могли да се стремим към съвършенството без да се оплакваме от факта, че не сме съвършени, нали?! Cool


Ооо да Маг Селена, но специално за стаха аз имам малко по-друга теория. Според мен има здравословна доза страх, която ни помага по някога да оцеляваме, това просто ни е вродено...не зная как да го нарека по друг начин. А за съвършенството...да всеки се стреми към него - опитваме се да бъдем добри родители, добри деца, добри хора! Друг е въпоросът кой как ги разбира тези понятия и до колко успява да се доближи до съвършенството!

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 09, 2010 1:43 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Независимо от това каква е дозата страх тя просто си остава като...страх.

А има ли някъде в човека страх, значи пред него има невероятно голяма преграда, която ще преобърне колата на Живота му както едно малко камъче по коларския път.

Но когато има просто осъзнатост и правилно разбиране на житейските закономерности нищо няма да бъде в състояние да стори това.

Страхът поражда агресия. При това често в невероятно големи измерения...Няма по-жестоко и ефективно разрушително средство от неосъзнатата агресия.

Няма полезен или вреден страх. Просто има... страх.

А той е най-голямата спирачка в еволюционния път на човека, т.е. в стремежа му към съвършенство. Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Пет Май 21, 2010 3:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е...да се включа отново по темата, за да потвърдя тази тенденция. Моето скорпионче се роди ноември миналата година, а четири месеца по-късно, през февруари тази година, е починал чичо ми /на баща ми брат/. Всъщност когато съм писала по-горните постове, той вече е бил починал, но не съм знаела. Просто близките ми са решили да не ми казват, за да не ме разтройват и заради бебето. Разбрах го наскоро.

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 21, 2010 5:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked
Чудя се дали починалият не дава като наследство някаква дарба на новороденото Скорпионче
може би Скорпионите по - лесно от останалитепреминават границите между световете?! . Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Сря Май 26, 2010 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

такаааа, дойдохме си на думата....Какво имаш предвид Audane? В смисъл аз бих искала да го разтълкувам това явление, дай по-подробни мисли,моля те Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov