НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:33 am Вижте мненията без отговор
до Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
dariq33




Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 08, 2009 10:02 am
МнениеЗаглавие : до Маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена ,аз се казвам Йорданка Христева Зоева род23.12.1974г немога да Ви опиша как се чувствам наранена, самотна изоставена. имах връзка с Владимир Вакрилов Петров род 04.01.1973г но той много ме нарани и вече 4год не сме заедно но аз все още немога да го забравя и все така го обичам и всеки ден мисля за него даже това понякога ми пречи и да работя.Моля Ви кажете ми ще бъда ли и аз щаслива някога, щесъздам ли семейство,какво ме очаква в бъдеще.Има ли надежда Владимир да се върне върне при мен .той в момента има друга връзка ще продължи ли тази връзка в бъдеще какво ще стане.Предварително Ви Благодаря
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 08, 2009 3:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Щастието е съизмеримо и съотнесено изцяло към нашите скрити вътрешни нагласи!

От Вас зависи дали да бъдете щастлива или не. Просто си го позволете, а не фиксирайте вниманието си върху недостоен за чувствата Ви човек, както и опасен.

Всяко зло в съдбата на човека хвинаги го спохожда за негоно добро!

И Вие самата ще се убедите в това.

Не, Владимир няма да се върне при Вас и това събитие е най-радостното в живота Ви, само дето не сте го разбрала - все още.

В живота Ви ще има поне още двама партньори, докато попаднете на подходящия за Вас.

Още през следващата година ще започнете романтична връзка с друг партньор, която ще продължи някъде около 10-на месеца.

През 2011 год. ще създадете нова връзка с човек, който няма да удовлетвори Вашите разбирания и виждания за живота.

Едва през 2013 год. в живота Ви ще се появи подходящия и благонадежден за Вас партньор, с който най-вероятно ще стигнете до брак.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 03, 2010 1:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хората, които не уважат другите, не уважават и себе си.

dariq33 или каквато си там по паспортни данни, изпитваш ли понякога поне малко срам от използвачеството на което си способна?!

Случайно да си разбрала, че Животът ти е Ад, защото ти самата си създаваш ада?!

Подценяваш ли другите ще те подценяват и теб.

Как не те е срам след като ме изпозва да ти отговоря буквално най-подробно на 2-те мънички въпросченца да искаш да ти се изтрие регистрацията направо в сайта, така че да не останат никакви следи за тайните ти мръсотийки тук?! Cool

Е, няма безплатни манджи на този свят - кой каквото си е дробил винаги си го сърба.

Така, че едва ли бих попречила на кармата ти да те суровака както подобава в мъничките ти хитрости на изкусното ти използвачество - поне тук! Very Happy Confused Rolling Eyes Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov