НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Юни 04, 2024 3:27 pm Вижте мненията без отговор
Предсказателни сънища...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 10:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей,akaga.Да,така е.Имах лош период преди,имам и сега Confused сякаш минавам през ада Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 11:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами много хора имат такива периоди,особено когато е свърано и с любимия човек,но не мога дати дамправилен съвет.Само мога да ти кажа,че със спокоен ум и ясна мисъл може да вземеш правилните решения ,за да се оправят нещата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 11:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ти,akaga Smile Слава Богу,тежкият ми период не е свързан с любим човек.Но твоите думи ми дойдоха много добре,и в главата си чух следното Защо наказваш себе си заради несъвършенствата на другите?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Позволявам си и аз да се включа в темата.По принцип сънувам често и повечето пъти са много ясни и изразителни сънища.Сънувах един сън - че ставам от леглото сутринта и навън е много рано и е тъмно още.Отивам в коридора и цъкам лампата но тя не иска да се включва.В този момент майка излиза от кухнята и аз я питам - какво и има на крушката,пък тя ми отговаря - ми тя сутринта изгоря.Така ,събуждам се аз,ставам и гледам - вън мрачно,тъмно време (не беше много рано обаче),отивам аз в коридора,натискам ключа за лампата и той не ще.Отивам в кухнята и викам на майка - какво и има на крушката и тя като ми отговори - ами изгоря сутринта като я светнах,и аз ей така Shocked Shocked ,седя и мълча и не мога да взема решение.И преди съм имала подобни сънища,но като този 1:1 никога просто Rolling Eyes Confused . Спомням си че след като сънувах се събудих веднага,значи времето е било кратко между съня и действителността,т.е. - "ранно сутрешен" сън Rolling Eyes .Незнам дали това има някакво значение?

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 20, 2010 12:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ранно сутришните сънища са най-предсказателните...но в случая по-скоро ти си направила излизане от тялото и си видяла случилото се...по времето на съня си.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 20, 2010 2:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знам че има техника която позволявала на човека да контролира това което сънува Rolling Eyes т.е. така наречения осъзнат сън,съзнаваш че сънуваш и можеш да управляваш това което става в съня ти.Бях чела и за техники които помагат да се научиш да правиш така.На мен ми се струва малко особено Rolling Eyes ,това да си владееш съня означава ли че действаш правилно и няма опасност да си навредиш по някакъв начин? Confused .Преди време бях попаднала на една страница в нета в която потребителите си бяха направили група специално за сънищата.И там се описваха всякакви техники как да навлезеш в осъзнатия сън когато заспиваш.Хората които членуваха вътре споделяха начините чрез които го правят - визуализации на сфери някакви,пускане на лъчи и такива неща.. Confused .Разбирам визуализация на нещо хубаво-пейзаж,гора,река и т.н. нещо което да предизвика спокойствие (аз го правя когато медитирам примерно),но да извикваш нещо в съзнанието си ( а дали знаеш въобще какво извикваш и откъде идва то?) с цел да контролираш нещо което има кой да контролира според мен не е ли намеса някъде където не трябва да я има?
Надявам се че успях да обесня необъркващо Rolling Eyes .Но ме интересуват и вижданията по въпроса на други освен мен.Ако някой знае нещо повече по темата ще се радвам да го чуя?

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 20, 2010 3:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Иска ми се и да споделя още 2 съня ,не мога да кажа дали са предсказателни,но определено бяха пречистващи(или поне единия от тях).Извинявам се предварително че пиша мнение след мнение но просто чувствам че трябва да го направя.

Първият сън го сънувах преди 10 години,когато бях на 17,спомням си възрастта защото съвпадна с един особен период от живота ми.Та съня беше - намирах се на една подсъдима скамейка,от тези като в съдилищата по филмите ,но не се седеше а се стоеше прав,до мен от дясната ми страна имаше един мъж,на средна възраст, с побеляла коса и бяла брада,но не дълга,имаше много представителен вид - с костюм ,вратовръзка и гледаше благо и пред себе си,а до него беше един приятел на тогавашното ми гадже ,който се занимаваше с окултизъм.Скамейката се намираше в морето ,близо до брега.Беше ясно и слънчево време и гладко море.Изведнъж обаче небето стана червено-черно,много страшно ,облаците се сгъстиха и започнаха да се издигат едни вълни.Мен ме обзе страх и се помъчих да се върна към брега,само че колкото по "навън" уж отивах,толкова повече потъвах (обратното на това когато излизаш на сухо).Разбрах че няма да стане това и се върнах на скамейката.И изведнъж в далечината започнаха да се образуват огромни вълни които идваха към нас и ни заливаха,но не достатъчно силно защото ние продължавахме да стоим прави.
След всяка вълна,не ги помня на брой колко бяха,като че ли се натрупваше нещо в мен и в един момент осъзнах колко зле съм се държала с всички през живота ми и колко погрешни неща съм вършила и тогава започнах да се "изповядвам".Казвам тази дума защото си беше като изповед,започнах да говоря как съжалявам за всичко лошо сторено през живота ми,за ситуациите в които съм реагирала в разрез със същността ми ,като плачех.И изведнъж всичко утихна,морето отново стана синьо и спокойно,нямаше вълни,облаците си бяха бели и слънцето си грееше Shocked .И се събудих ,все още с мокри от плача очи.Пречистването което чувствах след като се събудих няма как да го опиша,състоянието е невероятно леко и освобождаващо,като че ли си махнал някаква мръсотия която е стояла по теб и сега виждаш нещата такива каквито са.Това беше един от моментите които си оказаха въздействието върху по-нататъшния ми живот и възгледите ми като цяло.Това трая години през които се учих и откривах.

Втория сън беше преди около една година - намирах се долу пред блока в който живея,и бившия ми вече приятел който също се интересува от духовното и окултизма беше с мен (сега се замислям че и двата съня са по време когато съм била свързана по близък начин с такива хора

Confused Rolling Eyes ).Небето се отвори и от един лъч пред нас се спуснаха два ангела(не знам дали точно това са били) ,бяха с арфи,спуснаха се и пак се издигнаха без да направят или кажат нещо,след тях имаше още няколко ,бяха облечени в бели роби,преметнати на една страна ,само това си спомням ,не мога да си спомня други подробности,и аз поглеждам към небето и виждам чифт очи,които ме гледат осъдително и гневно Confused .И осъзнавам че бившият ми приятел е избран за нещо, а аз не съм (много странно),но не зная за какво точно.И в този момент той ми казва - "бягай",скриваме се в една къща която не знам откъде се появи .Обаче след като влязохме цялата къща - стени,прозорци,вратата се разтресе и продължаваше да се тресе, а аз виждам как отвсякъде нахлува кръв Confused ,която ни залива ,и аз се задушавам .Спомням си че крещях в съня си,цялата бях в кръв и си мислех че това е края.Беше много страшно. Confused .И в следващия момент се събудих.

За разлика от първия сън обаче при този усещането след като се събудих не беше толкова за пречистване,а като че ли трябваше да променя нещо,някакъв начин по който върша нещата и разсъждавам като цяло.Или може би е било предупреждение.Не мога да го обесня точно,то просто се усеща от вътре. Confused .

Та такива сънища.Мисля си и че може да има някаква закономерност от 10 години,някакъв цикъл който съпровожда нов период в съществуването ми.Ако ми е избрано да живея още 10 години сигурно ще имам още един такъв сън (което е много много относително от развитието ми,с какви темпове върви и от много други фактори естествено),но ще видим .

Дано не съм прозвучала като пълно куку за някои от потребителите които ще го прочетат това Confused Rolling Eyes

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov