НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 11:01 pm Вижте мненията без отговор
Вещества от Космоса
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 6:08 pm
МнениеЗаглавие : Вещества от Космоса
Отговорете с цитат

Искам да ви покажа на какво попаднах щъкайки из нета.Хайде после слушай приказки от сорта че нямало разум извън нашата планета Rolling Eyes Confused

ето тук 1-ва част

и тук 2-ра част

Какво е вашето мнение по въпроса?

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 20, 2010 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ниара, скъпа, тук потребителите обичат да четат, а не да дават...мнения! Confused Rolling Eyes

Сигурно вече си го забелязала... Neutral

От време на време се появяват за коментари, колкото да се отчете дейност някаква... Rolling Eyes

Дълго време се наложи да диалогизирам сама със себе си, та чак форума заприлича на пълна шизофрения, докато спрях в един момент да го правя - дори спрях и да качвам твърде интересни неща... Rolling Eyes

При над 2500 постоянни потребители и при поне 100 активисти, мнения няма...все едно ,че и хора няма, ама се вижда, че ги...има.

Странно явление, разбираш ли Cool - досущ като в параноидното проявление на "строго секретно" или...умопомрачителната сфера на световната конспирация - няма хора, няма проблеми...!!!

Не мислиш ли?! Cool

А после някои говорят, че не се страхуват...
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 20, 2010 2:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей Селена.Да,забелязах го това с мненията,учудващо е,в смисъл и е,и не е,защото ако някой има мнение то ще го изкаже ако се интересува от съответната тема,ако не го е страх от нещо или поради ред други причини ,които само съответния човек си знае.От хиляда и незнам колко потребители за това време което съм тук видях не повече от 6-7 активни (под активни разбирам такива които пускат теми,отговарят на такива и живо се интересуват от това което става тук),което е жалко,защото повече хора трябва да участват.Останалите като че ли са "инкогни" Rolling Eyes .
Това обаче на мен не ми пречи да продължа да чета,да си изказвам мнението и да пускам неща които ме вълнуват. Very Happy . Макар че именно поради това че малко мога да заприличам на някой "шизофреник" както каза ти. Rolling Eyes съм си налагала да не пускам отговори в някои теми или въобще да не започвам такива.

Аз в първата си тема споменах че имам какво да дам на форума ,имам и какво да взема от него и именно поради тази причина ще продължа да си влизам тук,да чета ,да споделям неща с вас и въобще да се уча.

Надявам се че никой не съм засегнала с поста ми.


_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 22, 2010 11:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Niarra написа:
.Останалите като че ли са "инкогни" Rolling Eyes .


Хм...за жалост те наистина са "инкогни"...

Това мен не ме обижда нито като собственик на сайта и форума, нито като модератор, нито като това, което съм изобщо... Confused

Постъпките на "инкогнита-та" говорят единствено за тях - за никого другиго. Confused Rolling Eyes

Радвам се, че си тук... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 22, 2010 11:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy И аз много се радвам,защото чувствам че попаднах на правилното място Very Happy

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov