НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:53 pm Вижте мненията без отговор
ЗНАЦИ НА СЪДБАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 27, 2009 3:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Тази способност на мозъка да "вижда" звуците като цветове е наречена синестезия.

Благодаря ти Кати! Smile Smile
Поразрових се тук-там и прочетох.Точно това е. Честно да си кажа бях поозадачена с това нещо, но като получих обяснение всичко е ОК.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 06, 2009 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

През последната седмица ми се случват интересни неща-хора с които не съм се чувала и работила от години започват отново да навлизат в живота и работата ми.Може и да е нещо,което се мъчи да ми подскаже съдбата ама аз нали съм кон с капаци..../знам ли може и да е свързано с промяна на работата и работното място-и без това е много нажежена обстановката/.объркана съм отвсякъде Embarassed имам чувството,че тези неща вече са били случки отпреди време,а то не е така.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 06, 2009 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цял живот сънувах, че се намирам в града, в който живея сега наистина и се лутам-или търся и не мога да намеря нещо или някой ме преследва...Винаги след това се случваше нещо лошо в живота ми.И наистина в един момент дойдох да живея тук и първите две години бяха ужасни като сънищата ми.Наскоро-в дните, когато дъщеря ми беше болна, пак сънувах същия сън.Преди, докато още бях на вълна гаджета,преди да тръгна с някое момче, събарях предмети, чупех, спъвах се... Very Happy Не се знае дали не е означавало, че в този момент не трябва да създавам интимни връзки, но тогава много се радвах на тези знаци.Преди изпити или след тях,докато чакахме резултати, най-редовно в кафето, в което висяхме, се чупеха чаши и то по много.Това беше сигурен знак, че сме взели изпита с нещо различно от 2. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 06, 2009 11:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 , аз си мисля, че такива събития се случват, за да ни напомнят нещо-например, ако има опасност да повторим грешки от миналото,тоест подсещат ни.Това ми идва наум.Мене ме притеснява, че откакто съм в този град, тоест от около 4 години вече не съм сънувала такива сънища.Факта, че наскоро сънувах, че отново бягам от някого,ме навежда на мисълта, че трябва да преосмисля постъпките си, за да не се окажа пак в някоя от старите неприятни ситуации.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 11, 2009 11:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разсипването на захар знам, че е на приказки/одумване/ и караници.Днес случайно разсипах захар и си помислих, че вампирчетата из къщи ще се развихрят днес и О, познах!Но не си го навивах на пръстта, просто се случи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 11, 2009 11:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мое лично мнеие : разсипването на захар е на тъга ,т.е. ще тъгуваш по нещо ,а на сол е на бедност !

Сега .... не гаранитирам 100 % достоверност ,но това показва моя опит !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
SEDIA




Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Сря Май 20, 2009 7:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ок рискувам да сгреша докат разглеждах вашия форум на екрана ми се появи едно голямо слънце тоест картинка слънцето е с почти червени лъчи неразбирам от знаци и не търся одговор но докат се чудех дали да напиша на мишката се лепна напиши одтговор може и аз да съм направила нещо без да искам може да съм сгрешила но реших да го споделя вие преценете аз неразбирам пък може и компютарен вирус да е за да не се сметне за въпрос казвам че нетърся одговор просто стана
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 20, 2009 7:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо не, няма проблем да се задават въпроси от подобно естетсво, за такива всички потребители даваме поне мнение, ако не можем отговор. Wink Правилата касаят конкретни въпроси от лично естетство, в по-долните раздели, свързани с ясновидството и отговорите влизат в сферата на услугите. В този раздел си дискутираме на различни теми. Cool

Конкретно по споделеното от Вас тук аз не съм сигурна, не мога нищо да кажа, освен да се доверите на интуицията си. Wink

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
SEDIA




Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Сря Май 20, 2009 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

благодаря кати незнам какво но аз някак си се успокоих Very Happy може и моя грешка да е но засега си я запазвам
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 24, 2010 12:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тъй де,и аз да се набутам в темата Laughing
Това е нещо нормално със знаците.На мен откакто се помня ми се случват.Аз му викам радар Very Happy .Радара ми засече нещо Smile ,и никога не ме е подвеждал и не е грешал,грешала съм аз когато не съм се вслушвала
Смея и да твърдя че избегнах много неприятна случка която щеше да стане, защото се вслушах. Confused
Прибирах се от гости,беше към 22:30 (още си спомням).Трябваше да пресека едно голямо кръстовище и оттам надолу към вкъщи.Вървя си аз от едната страна още преди кръстовището и виждам по-надолу как стои кола с включени задни фарове.И в този момент лампичката светва и нещо ми казва "пресечи".А аз си възнамерявах да си вървя от тази стана на улицата.Пресичам, и в това време от колата се чуват викове и подсвирквания
Confused за които знам че са за мен,защото в близост няма друг човек.И тази кола като запали и тръгна бавно надолу (улицата е с две платна и "островче" помежду им) Confused ,аз вървя от едната страна,те от другата.Така до следващото кръстовище,където завиват непозволено и се оказват от моята,а аз имам още 10 мин.път до нас Confused .След като се изравниха с мен чух :"Ела да те питам нещо" (честно,някой на това връзва ли се вече??) ,обръщам се и виждам двама с черни кожени якета ,единия беше с гола глава.Аз никакво внимание и продължавам да вървя,те на заден ход с колата.Държа да отбележа че колената ми бяха омекнали Confused И точно в момента в който стигам една пътечка за кооперация с храсти до нея единия от моята страна който е ,отваря вратата и тръгва да слиза,аз се шмугнах в пътечката уж че живея в кооперацията.. Confused Ужас просто.Те извикаха нещо и заминаха.После си мислих - а ако не бях пресякла по-рано? Нямаше да се озова в ситуация в която да имам избор къде да се "скрия" така да го нарека,щях да си продължа по другия тротоар откъм тях и.....? Confused
Имала съм и други такива случки ,макар не толкова фрапиращо запомнящи се като тази.Така че това знаците са голямо нещо,ако радара Very Happy е настроен на правилната честота има възможност да се избегнат много неприятни неща.

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov