НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 11, 2024 5:06 am Вижте мненията без отговор
Вибрации
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 24, 2010 10:32 pm
МнениеЗаглавие : Вибрации
Отговорете с цитат

Не знам дали това е правилния раздел за темата Rolling Eyes ,ако трябва я преместете.
Искам да попитам случвало ли се е на някой от вас да изпита следващото нещо за което ще разкажа.От доста време ,години,още когато бях на около 10-11 ,когато понякога стоя неподвижно усещам вибрации под себе си.Няма значение на какво седя - диван,стол,табуретка и т.н.Не съм сигурна дали са точно вибрации или трептения,просто не откривам най-близката дума.Случва ми се когато съм развълнувана за нещо,няма значение лошо или хубаво. Когато по време на тези емоции или кратко време след тях застана неподвижно усещам как това на което съм седнала вибрира.Не аз, а мястото където съм.Винаги се случва когато съм седнала или легнала и по-често вкъщи отколкото навън Rolling Eyes .Обикновено тези вибрации траят 2-3 секунди,но съм имала и случаи когато са по-дълги.Един такъв беше преди време когато лежах на дивана в хола ,тогава помислих дори че има някакво слабо земетресение и ходих да питам баща ми дали и той не е усетил нещо.
Снощи беше поредния случай,бях легнала и гледах телевизия ,даваха как спасяват животни,жертви на насилие от страна на хората,аз се зарадвах че едно такова куче беше спасено,осиновено и всичко свърши добре, и тогава пак стана така Rolling Eyes .
Много съм се мъчила да си отговоря на въпроса.Възможно ли е това което излъчваме по време на такива състояния да повлияе по някакъв начин на предметите около нас? Да,знам че всичко и всички сме в едно голямо взаимодействие,и всичко оказва влияние върху всичко,това ми е пределно ясно,но до такава степен възможно ли е? И ако това не идва от мен,откъде тогава? И въобще какво може да е? Ако някой е изпитвал нещо подобно или е наясно с въпроса .... ще бъда признателна да го сподели.

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov