НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 8:06 pm Вижте мненията без отговор
Мания,Шизоферения или Биполярно разтроиство
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Aneta




Регистриран на: 17 Ное 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 1:08 pm
МнениеЗаглавие : Мания,Шизоферения или Биполярно разтроиство
Отговорете с цитат

Искам да задам един въпрос .За 5 години ми поставиха 3 различни диагагнози-мания,шизофрения и сега последно съм с биполярно разтроиство.Сега сам на лекарства пия Абилифаи и Приадел.Може ли да се излекува заболяванието ми с хомеопатия или билки, защото лекарствата имат странични ефекти. Анета Бочева Дудевска 20.09.1968г 20,45часа Благодаря предварително Razz
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 25, 2010 9:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Каквато й диагноза да са ви поставили тя не е правилна. Съответно Ви лекуват и неправилно - лекуват Ви по периферията, дори не лекуват следствието, камо ли причината.

Вие имате сериозни проблеми със щитовидната жлеза, половите хормони, черният дроб и най-вероятно хипофизата, хипоталамуса и...хипокампуса. Не е изключено да е поразена и епифизната жлеза, т.е така наречената пинеална жлеза или "трето око"

Страдате от липса на незаменими аминокиселини, витамини и имате неправилна метаболитна обмяна.

Не е зле да си направите една компютърна "Оберон" диагностика, за да се види с големи подробности къде точно и какъв Ви е проблема, който провокира психическия Ви срив и променя поведението Ви.

На ЛС ще Ви изпратя координати на лекарка, при която да отидете и да сторите това нещо.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Aneta




Регистриран на: 17 Ное 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 19, 2010 9:26 am
МнениеЗаглавие : Благодаря
Отговорете с цитат

Хиляди благодарности!!!!!
Ходих на Оберон диагностика и всичко е така както вие ми казахте.За съжаление не можах да отида при тази лекарка при , която вие ме пращате тъй нато съм в чужбина,но се надявам и този лекар да е добър.
Бъдете жива и здрава ,за да помагате на хората.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 20, 2010 12:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако те лекува по съответната диагностика на "Оберон" надявам се да ти помогне!

Успех! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov