НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 11:05 pm Вижте мненията без отговор
Прочистване от паразити
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 26, 2010 11:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

radea написа:
Ниара, и аз близо 2 години бях вегетарианка и в интерес на истината се чувствах добре. Но после се появиха проблемите. Стреснаха ме най-вече ниските стойности на желязото. Мисля че просто не бях успяла да балансирам загубата на белтъчини с други храни. От близо година пак си ям месо (само пилешко, чат-пат телешко, и риба, друго не, и то във възможно най-чист вид), но не се чувствам комфортно и съм решила пак да го оставям, но не и преди да съм си изградила по-здравословни хранителни навици.. Много е важно да има достатъчен прием на белтъчини (без да се прекалява с млечните продукти) и, лично за мен, на желязо. Това научих от вегетарианския си експеримент Smile


Да,права си за това.Ние малко отплеснахме темата към вегетарианството,но е така - вегетарианец ли си трябва да имаш специално меню ,защото вместо да си помогнеш можеш да си навредиш ако не си балансираш храненето.Има много материали и източници откъдето може да се почерпи информация по темата Smile .
Пожелавам ти иначе да се справиш с проблема,дръж ни в течение на нещата ако искаш Wink .

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 27, 2010 2:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Според много от Учителите на Висшата Духовна Йерархия не е нужно да се самоубиваме чрез абсолютно и заклето вегетарианство, защото мнозина от нас не са пригодени към подобен начин на хранене, докато сме във физическата плътност на телата си.

Така е поради факта, че ни липсвата прекалено много от веригите на оригиналната матрица на нашето ДНК, както и РНК, така и спецификата на кръвните ни групи - особено Нулевата.

Но това не означава, че преобладаващото ни меню трябва да бъде обилно изпъстрено с месо...То просто на този етап от времето все още ще присъства в менюто на определени Личности, но по-скоро ще се използва като лечебно.

Лично аз отдава се дистанцирах от всякакви фанатизирани йогарски изпълнявки, бяло-братовски еуфорични изстъпления и припадничави анероксични вегетариански изблици на люде, които първо не са наясно със себе си, особено с личните си пси-нагласи, пък камо ли с останалите светове, в които пребивават.

Всеки от нас е един строго измерим конгломерат в рамките на физическата си плътност, с който факт трябва да се съобразяваме - при това много внимателно.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov