НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 1:28 pm Вижте мненията без отговор
Семейство
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
flamenka




Регистриран на: 08 Дек 2010
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 4:54 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

e малко го поукрасих, не зная дали имам добра интуиция за мъжете -искаше ми се поне маг селена да ми отговори на въпроса, но явно няма да имам това щастие
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 10:43 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

е тя явно е заета - потърпи малко Smile

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 11:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

flamenka написа:
e малко го поукрасих, не зная дали имам добра интуиция за мъжете -искаше ми се поне маг селена да ми отговори на въпроса, но явно няма да имам това щастие
Спокойно, моме!

Първо - тя не е длъжна да отговаря. Това е работата и, а тя е за пари. Това, че има "отговор на един въпрос" като опция не я задължава. Wink

Второ - няма посочени срокове а отговор, нали? Т.е. ако отговори, то ще е , когато сметне, че е най - подходящия момент. Пък и нали и тя има право на личен живот?

Затова се успокойте и продължавайте напред без да се чувствате пренебрегната или направо отхвърлена. Маг Селена е ясновидец и знае кога, кому и как да отговори така, че да реши с най - малко щети проблемите си.

Усмихнете се и всичко ще е наред! Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 2:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре де,всъщност защо искаш да знаеш къде ще живееш с избраника ти,че то като се омъжиш местожителството се определя в последствие,а за националността-ако смяташ че дадения мъж е за теб,какво значение има Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 3:39 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)))))))))
Отговорете с цитат

flamenka написа:
Blagodarja za komentarite, mnogo sa zabavni, dobre ste go perefraziram vuprosa taka - ot kakva nacionalnost ste e muja za kogoto ste se omuja?



--------------------------------------------
Фламенка, ако още веднъж те видя да пишеш на чатерица - независимо от това къде се намираш!!! - ще те изключа от форумите незабавно!!! Evil or Very Mad
----------------------------------
от модератора


======================================================

Фламенка, прочети много внимателно правилата за задаване на въпроси във форума и може би ще разбераш защо до сега не съм ти отговорила и...няма да ти отговоря.
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
flamenka




Регистриран на: 08 Дек 2010
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 10:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

леле каква злоба си довлякох Rolling Eyes и то без дори да знам какво е чатерица, много благодаря за "милото" отношение, не знам какво ви говорят звездите, но аз знам че злобата рефлектира и се връща обратно!!!! Няма нужда да не изключвате от форума, не желая да съм част от някаква злобна и невъзпитана група от хора!!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

злобна и невъзпитана група от хора?!?!

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 12, 2010 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Грешиш,flamenka.Във форума си има правила,които са за всички.Това съвсем не означава,че участниците в него сме "злобни и невъзпитани".Понякога малките неща изнервят,но едно такова сръчкане не ти дава основание да убиждаш,а и това съвсем не е свързано със звездите.Просто пиши на кирилица! И преди да напишеш нещо в яда си помисли,защото преди всичко се гневиш на себе си...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 13, 2010 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Просто не бива да обръщаме внимание и да се връзваме на подобни малки и безумно невежи същества...така само им резонираме.

Защо да си хабим силите?!

Трябваше да я оставите да пърха с малките си крилца и крачета яростно и злобно...докато се изтощи тя, а не...вие.

Всъщност едва ли сте се изтощили...Благодаря ви за активната подкрепа в тази "тема"... Laughing Very Happy Laughing

Фламенка сега да отиде да танцува гневните си недоволни танци в някой друг форум - тук просто не се получава.

Казах - изпълних.

А на всички вас приятен истински зимен ден...тичам навъъъънннн... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kokiche




Регистриран на: 04 Окт 2009
Мнения: 35
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 14, 2010 11:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ момичета и момчета,
Може би грешката е моя, че посъветвах Марина да се обърне за помощ тук.
Понякога човек е объркан и когато е объркан се "ощипва" от най малкото.
Знаете, че агресията често е признак на ранимост.

Марина е в такъв период от живота си, че най-малко и трябва някой да я напада и обижда/както ранените животни, които не могат да се защитават, а стават агресивни, защото ги боли/
Не винаги дадено поведение е причинено от невежетво, но пак повтарям-грешката е моя.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 14, 2010 3:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kokiche написа:
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ момичета и момчета,
Може би грешката е моя, че посъветвах Марина да се обърне за помощ тук.
Понякога човек е объркан и когато е объркан се "ощипва" от най малкото.
Знаете, че агресията често е признак на ранимост.

Марина е в такъв период от живота си, че най-малко и трябва някой да я напада и обижда/както ранените животни, които не могат да се защитават, а стават агресивни, защото ги боли/
Не винаги дадено поведение е причинено от невежетво, но пак повтарям-грешката е моя.


Вярно,че съм нова тук,но това не ми пречи да си кажа мнението.

Не оневинявай приятелката си (познатата си или каквито и да са отношенията ви).Не я познавам,не познавам и теб,не знам през какъв период от живота си минава,но това не я оправдава за неоснователните нападки.Всички сме били раними на определени етапи,всеки знае какво е болка така че не можеш да твърдиш това като причина за поведението и.

Относно нападките и обиждането - никой тука не я е нападнал,нито обидил с нещо поне доколкото прочетох в предишните постинги.Смея да твърдя дори,че е точно обратното - нападките дойдоха от нейна страна.И винаги определен вид неприятно поведение е в резултат на невежество.Агресията и неосъзнаването вървят ръка за ръка.Разбереш ли,че няма за какво да се сърдиш "ранимостта" изчезва.

И другото което е - не си виновна ти,виновно е точно невежеството и (доколкото това може да се смята за някаква вина,по мое лично мнение смятам че по-скоро е мързел и неспособност/нежелание да се справи със собствени сили).Не ме разбирай погрешно,и аз съм искала съвет от тук.Получих го и съм благодарна,но дори и да не ми беше отговорено, отново щях да съм благодарна,просто заради възможността да попитам.А не да настоявам,защото никой на никого с нищо не е длъжен,не само тук,но и по принцип.

А и да не говорим,че в сайта има предостатъчно статии,които ако човек си направи труда да ги прочете ще му станат ясни много неща, и сам ще започне да си задава въпроси и да си отговаря.

Надявам се не съм те обидила с нещо.

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Дек 14, 2010 11:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kokiche написа:
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ момичета и момчета,
Може би грешката е моя, че посъветвах Марина да се обърне за помощ тук.
Понякога човек е объркан и когато е объркан се "ощипва" от най малкото.
Знаете, че агресията често е признак на ранимост.

Марина е в такъв период от живота си, че най-малко и трябва някой да я напада и обижда/както ранените животни, които не могат да се защитават, а стават агресивни, защото ги боли/
Не винаги дадено поведение е причинено от невежетво, но пак повтарям-грешката е моя.


Кокиче-момиче, какво от това, че ти си я посъветвала да си зададе въпросът тук?! Сигурно знаеш, че тук ходатайствата не се котират, нали?!

Трябваше ли да й кажа, че всичкото онова лошо, което й се случва в живота е само заради това, защото тя го предизвиква, тя го провокира, тя се стреми към него, тя го иска?! Трябваше ли да й кажа, че тя не желае да си промени живота, а иска някой друг да й го променя?!

Трябваше ли да й кажа, че за да ти се случат някои добри неща трябва сам да се промениш из основи и да разбереш, че ти си твориш живота и никой друг?! Ти си отговорен изцяло за него...и дали изобщо Фламенка щеше да разбере за какво иде реч в отговорите ми?!

Повечето от редовните потребители тук се опитаха да й кажат да прояви търпение, а тя не го разбра - прие го за нападки, обиди, хокане и т.н. зловредности.

Дори самата ти й резонира, Кокиче-момиче!!! Shocked

Тук всички се учим да не проявяваме съжаление, а разбиране и състрадание. Така, че който има нужда да го съжаляват и да си стои в ситуацията на "горкият, аз", както и да го галят по правото на косъма, нека да си намери някъде другаде място - в друг форум, група или каквато и да било там среда, абсолютно подходяща и "достойна" за него/нея...

Ние тук сме такива, каквито сме.

Ниара, изцяло те подкрепям в мнението ти в по-горният пост! Shocked

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 18, 2010 12:21 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много пъти си казвам че няма да се меся в неща,които не ме засягат пряко (както по-горния случай да речем),и да не казвам мнение освен когато не е наложително (и не смятах да го правя до момента в който прочетох постинга на кокичето).Обаче това което ме гложди не ми даваше мира,и понеже много "обичам" резонирането с низши състояния, които околните излъчват се намесих и аз между шамарите.

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 18, 2010 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То в шамарите Е Истината, Ниара, а не в блудкавите и фалшиви "духовни" изживявания и сладострастия подобни...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov