НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:32 am Вижте мненията без отговор
Земята - единствената планета на едновременните инкарнации
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 9:01 pm
МнениеЗаглавие : Земята - единствената планета на едновременните инкарнации
Отговорете с цитат

Здравейте! От днес съм във форума, но искам да започна една нова тема тук. (Надявам се, че я поствам на правилното място!) Razz Та така. Бих искал да Ви попитам, попадали ли сте на информацията, че Земята е единствената планета, на която Висшите Аз се инкарнират едновременно. Тоест всички ние съществуваме едновременно в различните измерения на времето (исторически периоди) и затова не си спомняме т. нар. си "минали животи", които поради едновременността на преражданията ни изобщо не са "минали". Wink За разлика от нас обаче всички останали наши братя от галактиката (Плеядианци, Гущерчета, Сиви и т. н.), които все още са на ниво трета плътност (трето измерение) се инкарнират последователно, тоест живот след живот и именно затова те си спомнят абсолютно всичко за миналите си животи. Всички послания от ченеленги като тези на Плеядианците, Крион ни казват, че няма минало, настояще и бъдеще (линейно време), а това е илюзия на нашата триизмерна реалност. Всичко е СЕГА, а ние сме многоизмерни, ни казват светлите наши събратя. Но никъде в прав текст не се посочва, че сме уникални в галактиката с едновременните си инкарнации. Това лично аз съм го чел в книгата "Матрицата V", чийто автор говори негативно за абсолютно всички същества в галактиката. Според него всички те имат някакъв план за нас и Земята и те се опитват да скрият от нас факта, че се прераждаме едновременно (за разлика от тях! Laughing ). И Еленко Ангелов, който аз лично не харесвам, споменава за едновременните ни инкарнации. Според Матрицата всяка галактика има по една планета с такива инкарнации и в Млечния път това е Земята. Освен това там се казва, че едновременните Висш Аз напредват много по-бързо от последователните, тъй като усвояват множество уроци наведнъж в много животи и индивидуално, докато останалите напредват по-бавно и като цяла група. Та някой друг има ли мнение по въпроса? Лично аз вярвам, че се инкарнираме едновременно! Wink

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще дам коментар, но може би в сряда...

Просто имай търпение! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 7:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ОК! Ще чакам! Very Happy Защото наистина ми е интересно дали е така! Very Happy

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 7:26 pm
МнениеЗаглавие : Re: Земята - единствената планета на едновременните инкарнац
Отговорете с цитат

Light&Love написа:
... всички ние съществуваме едновременно в различните измерения на времето (исторически периоди) и затова не си спомняме т. нар. си "минали животи", които поради едновременността на преражданията ни изобщо не са "минали". Wink


Нека започна тогава от Антахкараната - онова компактно единение, което обединява индивида, Личността, Душата и Монадата, защото именно тук се крие тайната.

Всяка Монада излъчва по 12 Души, а всяка Душа от своя собствена страна е свързана с по 12 Личности.

Наистина те всички съществуват сега, тук и веднага. Но...в различни измерения, на различини нива, държави, континети или планети в Галактиката ни.

Няма значение дали ще се преродят едновременно, има значение само факта, че преминават през съответните матрични магнитни полета, където паметта за миналите им животи бива изтривана именно от тези полета.


Light&Love написа:
За разлика от нас обаче всички останали наши братя от галактиката (Плеядианци, Гущерчета, Сиви и т. н.), които все още са на ниво трета плътност (трето измерение) се инкарнират последователно, тоест живот след живот и именно затова те си спомнят абсолютно всичко за миналите си животи.


Те може да се инкарнират живот след живот, но съсем друга е причината за да си спомнят опитностите и преживяванията от миналите животи. Т.е. те преминават през друга магнитна плътност на матрицата за разлика от нашите Монади, поради което именно си и спомнят предишните животи.

Light&Love написа:
Всички послания от ченеленги като тези на Плеядианците, Крион ни казват, че няма минало, настояще и бъдеще (линейно време), а това е илюзия на нашата триизмерна реалност. Всичко е СЕГА, а ние сме многоизмерни, ни казват светлите наши събратя. Но никъде в прав текст не се посочва, че сме уникални в галактиката с едновременните си инкарнации.


Ще ти каже нещо: Вал Валериан е в дълбока грешка относно много неща. Той възприема и обяснява Монадичното проявление абсолютно неправлино като пропуска да каже, че Монадите са безбройно много, и че всяка една от тях е индивидуална.

Отделен е въпросът обаче за цялостното Единение на Монадата с Душата, Личността и индивида, защото те наистина могат да се прераждат едновременно.

Затова никъде не се посочва нито от Плеядинците, нито от Сирианците, нито от Арктурианците, нито пък от Крион подобни Вал Валерианови лични интерпретации.


Light&Love написа:
Това лично аз съм го чел в книгата "Матрицата V", чийто автор говори негативно за абсолютно всички същества в галактиката. Според него всички те имат някакъв план за нас и Земята и те се опитват да скрият от нас факта, че се прераждаме едновременно (за разлика от тях! Laughing ). И Еленко Ангелов, който аз лично не харесвам, споменава за едновременните ни инкарнации.


Както винаги невежеството е над всичко, за съжаление! И Вал Валериан, и Еленко Ангелов явно не познават Антахкаричния процес ведно с Монадичното проявление. Затова бръщолевят несъстоятелни глупотевини...

Light&Love написа:
Според Матрицата всяка галактика има по една планета с такива инкарнации и в Млечния път това е Земята. Освен това там се казва, че едновременните Висш Аз напредват много по-бързо от последователните, тъй като усвояват множество уроци наведнъж в много животи и индивидуално, докато останалите напредват по-бавно и като цяла група. Та някой друг има ли мнение по въпроса? Лично аз вярвам, че се инкарнираме едновременно! Wink


В Млечният Път може да няма други галактики като нашата, но за сметка на това пък има други планети точно като нашата!

Какво противоречие само?!

Нима не е ярко показателно доказателство нашето (на земляните!) деградационно развитие в твърдението за едновременното прераждане?!?!

Всички останали извънземни раси ни превъзхождат в развитието си, а те нали уж се прераждат последователно?!?!

Някой май е пропуснал разнобоя в противоречието на Вал Валериан и Еленко Ангелов!

Я да се върнат и двамата в първи клас на преражданията си и да си повторят отново всички уроци!!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 7:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хаха, благодаря за отговора! Сега много противоречия за мен отпаднаха! Smile

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov