НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:08 pm Вижте мненията без отговор
Възможно ли е да изживяваме някои от другите си животи насън
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 3:02 pm
МнениеЗаглавие : Възможно ли е да изживяваме някои от другите си животи насън
Отговорете с цитат

Здравейте, приятели! Smile Започвам тази тема, защото ми е любопитно случвало ли ви се е да се сънувате като някой друг? На мен ми се случва много често. При това невинаги съм мъж! Razz Интересното е, че като се сънувам като някой друг аз знам, че това съм аз! Освен това в такива сънища знам, че съм бил на това място и друг път, познавам хората, с които се срещам, имам дори свои други семейства, които много обичам! В такива сънища знам, че съм на Земята, но тя е някак различна, градовете, къщите, хората не са като тези в т. нар. "наша" реалност! Случвало ми се е дори да се срещна насън с две други жени (тогава си бях аз) и се оказа, че ние тримата сме едно (много странно нали? Wink ), само че те живеят в други реалности от моята. Тогава помня, че и тримата много плакахме и много се обичахме! Smile Та споделете, сънувате ли се като други личности и в други реалности? И възможно ли е това наистина да са другите личности от нашето Аз? Smile Приятен, спокоен и слънчев ден! Smile

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 5:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, Light&Love!

Миналите животи най-лесно са идентифицират и разпознават в сънищата. Така например нашата форумка Пенка ни откри по спомени за миналите си животи именно чрез сънищата...

Аз имам изключиткелно ярки спомени от миналите си животи най-вече в сънищата си.

Така например открих симбиозата в мен на така наречените "встъпващи същества".

Какво представляват те?!

Според Джуал Кхул: "Прехвърлянето на Душа от едно тяло в друго е твърде сходно с важна хирургическа операция на етерно ниво. Същесвуват екипи от духовни водачи, които помагат на този обмен, точно както би го направил един лекарски екип по време на операция в болница на Земята."

С мен това се случи именно по време на операциите ми в "Пирогов" при моето тежко изгаряне от 3Б степен.

Когато се прибрах в къщи след 3-месечното ми болнично пребиваване и клинична смърт от 2 часа, моята дъщеря ми гледаше много странно и твърдеше, че аз съм съвсем различна и не съм онази, нейната, предишната майка.

Една вечер сънувах как на висше ниво в мен встъпва духа на тибетския монах Агимох, който е бил жив изгорен заедно с "Книгата за билките", и който се е занимавал с билколечение и активна йога. По късно осъзнах, че действам и работя на духовни нива именно чрез него.

Дори се сдобих със същата книга... Very Happy

Цитирам от книгата на Джошуа Стоун "Скритите мистерии": Встъпващите същества са разширения на Души или индивидуалности, които поемат контрола върху тялото на възрастен индивид , който е избрал да напусне своето физическо тяло по редица стечения н аобстоятелствата. Джуал Кхул казва, че това е явление, което не се е случвало твърде често на нашата планета. Но в последно време се случва много по-често заради удивителната промяна, през която преминава Земята, навлизайки в Новата Епоха. Джуал Кхул твърди, че в момента на планетата има повече от милион встъпващи същества."

И моя милост е едно от тях...Моето изгаряне с преживяване на клинична смърт се случи през 1985 год. някъде към половината на Куспида - фазата на последните 30-40 години преди настъпването на Новата Епоха. А Хармоничната Конвергенция настъпи през 1987 год. В този живот няма никакви случайности!

Не знам дали ще има смелчаци и други желаещи да споделят нещо подобно, открито в сънищата им... Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Lea




Регистриран на: 10 Юни 2011
Мнения: 17
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 6:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз също съм имала такива сънища и съм си мислила, че това е спомен от предишен живот. Означава ли това, че винаги, когато се сънуваме като някой друг, това е индикатор за спомен от минал живот?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В повечето от случаите - да.

Но има и друг вариант - да сънувате вашето бъдещо прераждане.

Аз обаче никога не съм имала подобни сънища...имам предвид да сънувам следващото си прераждане. Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пишете ме и мен в четата.

Имах 3 съня-спомени, когато бях на около 10-12 години. Само 3 и нищо повече, но поне намерих кой икога съм бил във второто си прераждане,а резултатът може да видите по катинките под постовете ми.

Ако има идруги, живели през XV в. в Англия или поне учавствали в Стогодишната война и/или Войната на Розите, то да пише. Ще ми бъде приятно! Smile


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 11:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Между другото това за встъпващите същества мисля, че съм го чел някъде. Ако не се лъжа в някоя от книгите на Крион. Smile Иначе ми се е случвало да сънувам много странни места и все си мисля да не са някакви паралелни версии на Земята. А такива знам, че има! Smile И сега, като знам и че монадата излъчва 12 души, а те пък 12 личности, които съществуват в различните измерения, си мисля, че наистина е така! Smile Приятен и слънчев първи есенен ден! AUDAN, нямам спомени и сънища за участие във войни, слава Богу! Razz Явно не сме се засичали в онези времена с теб! Razz

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 12:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хе, хе! Радвам ти се, млади и ентусиазирани приятелю! Е, как е в другите животи? Как си като жена? Защото при мен от тази мешавица, така и не мога да разбера жена ли съм, мъж ли съм. Честно казано, по-естествено се чувствам в ролята на мъж, но пък в този живот явно съм избрала да съм жена и гледам да се възползвам максимално. Щом съм го избрала така, сигурно има причина и смисъл; нищо не е случайно.

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 1:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не правя особена разлика, знам, че това съм аз и се чувствам еднакво. Но в съня ми, в който най-ярко съм се сънувал като жена се криех в някакво градче, през което минаваше огромна река, но което беше близо до една огромна пустиня. Преследваха ме, защото бях извършила убийство. Не помня вече кого бях убила, но знам, че беше заради някаква справедлива кауза. Този сън съм го сънувал поне два пъти, като всеки път започваше там, откъдето е спрял при събуждането ми (като сериал Laughing ). Последно се видях как бродя из пустинята, защото дори и в това градче ме бяха намерили. След това не съм го сънувал повече, явно съм умрял в пустинята! ;( Та така, имам и други интересни сънища... Хахаха! Не е само този! Smile

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 2:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

С тия ГМО, микровълнови печки и хормони в месото, никак не е чудно някои да не знаят дали са мъже или жени ... Rolling Eyes

Аз съм си бил мъж и сега съм мъж и ще съм мъж во веки веков, аспирин!

Тракийски шлем
Български мечове

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 7:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лорде, а как знаеш какво е да си мъж, след като никога не си бил жена? Кефиш се от това, че винаги си бил ограничен като възприятия?!

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 8:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Зная така, както знам какво е да си наркоман без никога да съм бил такъв - чрез комуникация с такива.

Между впрочем всички жени казват, че те самие не знаят какво е да си жена, та ... Rolling Eyes


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 10:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хе,хе, Лорде, ти определено имаш проблем с жените Very Happy Препоръчвам ти да го ТЕСаш Wink

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 26, 2011 10:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чета, че тук някой нещо говори за като че ли против жените, а?! Cool

Ауди, искам реваш - защото аз си падам пък андроид.

Само да те сгащя аз тебе на скрито място, за да не ти се смеят околните...като на мъж.

И не се отклонявайте от темата... Confused

Всъщност, Light&Love, може би си чел за вспъпващите същества в "Ръководство по извисяване" на Джошуа Стоун... Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov