НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 26, 2018 11:38 pm Вижте мненията без отговор
имам връзка с женен
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Пенка!

Неее, нещата при това момиче са коренно различни, сама виждаш, че онзи тип я размотава ... и до колкото виждам аз, тя ще я загази, ама нали знаеш онази приказка ... керванът си върви, кучето си лае ... та и моята работа!

Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 08, 2007 10:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Няма.Аз лично не съм 100% убедена за себе си дали не бих изпаднала в същата ситуация /имам предвид преди време, не сега, въпреки, че човек никога не знае, колкото и да не иска да се забърква в подобно нещо/.И никого не съдя вече по принцип /даже и тези дето ни спукаха гумата, оплаках се в друга тема, та опищях форума как може да има такива "лоши хора"/.Сега се опитвам и да не съдя и тези дето ми разбиха семейството, защото всеки си пое някакъв кръст.Всички пострадахме в крайна сметка и никой не е щастлив, но аз поне успях да намеря начин да достигна известно душевно равновесие и смятам, че съм добре. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Важното и да са стигне до разбирането на нещата навреме, а не след това!

А момичето не е забранено, та си влиза съвсем спокойно във форума, но започва леко да държи непристоен тон и затова е най-добре да не дискутира по темата, а само да си я чете и да си прави изводи за самата себе си!

Впрочем ... понякога ми се иска да греша в прогнозите си, но за жалост те излизат винаги верни!!! Е, понякога спестявам някои много страшни и неприятни неща и се моля да бъдат отменени за потърпевшите

Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моят тон май е още по-непристоен. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 11:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ааааа ... всеки си казва мнението и най-сетне стигаме до същината на нещата ... просто дискутираме!

Ако на някой не му издържат нервите на дискусиите ни ... ми негов си е проблема!

Аз уважавам всяко едно ваше мнение - до един на всички, независимо дали ще ви се противопоставя или не, дали ще ви поясне нещо или не ...

Миии ... хайде лека нощ!

Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 3:37 pm
МнениеЗаглавие : ???!
Отговорете с цитат

Здравейте gabishes и ketbalu!
От известно време наблюдавам с интерес превъплъщенията ви, но предпочитам да ви спра преди да сте станали нещо трето, четвърто и пето, освен gabishes и ketbalu, за да не си навредите допълнително. Оставих да чуете мненията на потребителите ни по вашия случай. Говоря в множествено число, не защото изпитвам уважение към вас, а защото явно сте раздвоена личност - веднъж ketbalu, друг път gabishes, което психиатрията определя като шизофрения или нещо такова. Не смятам, че ще се обидите, ако ви кажа, че присъствието ви в нашия форум - и на двете ви, както и на всички бъдещи ваши двойни и тройни въплъщения е крайно нежелателно. Позволеното веднъж, не е позволено всеки път. Същия постинг ще добавя и в темата на другата ви личност. С това най-настоятелно ви гоня оттук. Няма да загубите много, тъй като и досега полетата ви на изява не се ограничават до нашите форуми. Няма да заключвам темите, за да могат потребителите да изкажат мнението си и пожеланията си за начина по който постъпвате. В заключение ще ви отворя напълно безплатно очите за една древна истина, дори за две:
1. Хитростта е най-голямата глупост.
2. Когато се подиграваш с другите, не се учудвай защо и те го правят с теб и защо животът ти е такъв непоносим, или защо впоследствие става такъв.

Или накратко: Да не съм ви видял повече тук!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka

Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 5:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Леле! Админа е като господ! Той вижда кой какъв е. А пък аз взех, че съжалих момичето и ми сработи механизма - като видя, че някой го нападат, аз пък да го защитавам.Ще трябва, явно, да си преразгледам позициите, щото иначе излиза, че воювам за не дотам чисти каузи. Embarassed
MeGaN_

Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 10, 2007 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Леле! Админа е като господ! Той вижда кой какъв е.

Smile

Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 8:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 1:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МРАЗЯ ГИ ТЕЗИ ЖЕНИ ,КОИТО РАЗВАЛЯТ СЕМЕЙСТВА.ЗНАМ КОЛКО БОЛИ ,ЗАЩОТО СЪМ ГО ИЗПИТАЛА НА МОЯ ГРЪБ.ЖАЛ МИ Е ЗА ЖЕНАТА.
kati

Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 2:03 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile По-добре да не се мрази,така се самонаказваме.Една жена пробва да ми го развали,за малко да я намразя,само подготви почвата,та мъжът ми месеци преди смъртта си се събра с друга,а нея не можах да я намразя,даже сега сме приятелки,/защото може би усещам, че тя няма вина за моето семейство,нещата са се случили преди нея/,много хора не разбират как е възможно, но е факт.А кой каквото върши,си е за негова сметка.Сега всички страдат,ама това е положението.Просто за инфо.
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 11:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

SINDI написа:
МРАЗЯ ГИ ТЕЗИ ЖЕНИ ,КОИТО РАЗВАЛЯТ СЕМЕЙСТВА.ЗНАМ КОЛКО БОЛИ ,ЗАЩОТО СЪМ ГО ИЗПИТАЛА НА МОЯ ГРЪБ.ЖАЛ МИ Е ЗА ЖЕНАТА.

Здравейте, SINDI!

Не мразете и не се отвращавайте от никого и нищо, защото това много бързо може да доведе човека до много сериозно заболяване - крайната омраза и отвращение обикновено водят до ракови заболявания!!!

А нали знаете, че омразата просто поражда още по-голяма омраза, щото сходното привлича сходното!!!

Не е задължително тежките заболявания да се появят веднага, но понякога, когато количственото натрупване вече е станало качествено, е достатъчна само една-единствена капчица отвращение - и човека, който го изпитва просто да е дотам!

Прощавайте им ... те са заблудени и заслепени от собственото си възвеличено ЕГО, от собственото си невежество и неразбиране за живота, защото единственото нещо по което се водят са едните им голи емоции, измамни чувства и ненаситни желания!

Прощавайте им ... щото така няма да поемате тяхната карма върху собствения си гръб, нека те си я влачат във всичките им предстоящи и останали прераждания, и да си разрешават сами проблемите, и да си сърбат сам-самички врялите кармични попари, дето са си ги надробили!

Желая Ви лек и приятен ден!

Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

НАЧАЛО / Към уебсайта