НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 1:37 pm Вижте мненията без отговор
За даряването на обич
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 07, 2012 12:45 am
МнениеЗаглавие : За даряването на обич
Отговорете с цитат

Здравейте,маг Селена и всички останали.Аз не влизам често в профила си,но ежеднедневно чета сайта и форума като гост.Когато съм търсела съвет от маг Селена, съм оставала доволна и предоволна.Сега моля отново маг Селена да ме насочи по правия път.
Аз много обичам деца,а и те ме обичат.Когато излизам на разходка с домашните си любимци, почти винаги е в компанията на много деца.Някои от тях са ромчета.Прегръщат ме,милват се в мен,и аз ги милвам и прегръщам.Винаги им купувам вафлички.Евтини наистина,но от сърце.Те обичат да говорят с мен,споделят си всичко,плачат пред мен,и мен ме боли за всяка една тяхна мъка.Много ми е жално за тях,защото някои от тях нямат майка,/има мащеха/а други баща.Моите мисли и чувства са толкова чисти към тях.Бих ли навредила на дете? Никога! Даже и в мислите си! Но ето,всичко това е зле разбрано от родителите им Confused Те не искат децата им да се разхождат с мен.Тази вечер,на разходка един от домашните ми любимци ухапа другото.Кофти,но се пак са животни.Едно от децата писна,а след него друго и така и останалите.Точно в този момент дойдоха две от майките на децата.За първи път ги видях да си потърсят децата.Обясних им,че децата пищят,защото едно от кучетата ухапа другото.Не,крещяха те,не,за толкова малко децата не биха викали като заклани.Задърпаха ги и започнаха да ги бият Confused На тях крещяха,на мен крещяха...Аз вече наистина не знам,дали трябва да допускам чужди деца до себе си! Чужди деца-чужда беля! Аз имам нужда да обичам и да давам обич.Пазила съм им децата винаги през тези разходки,докато те са си пили кафето или разпускали,нехаейки къде са им децата.Искам да се допитам до Вас,аз ли криво обичах или те криво ме разбраха?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 8:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Перла!

И аз вече не коментирам така, като преди години...в собствения си форум, няма с кого да коментирам просто...Всеки си уреди проблемите, за които ме беше потърсил и...драсна из дебрите на живота.

Та...на въпроса ти...

Кратко и ясно: "Когато пречиш на другите да научат собствените си житейски уроци ти дават урок на теб."

Така се получава взаимообмен на опитности и всеки по пътя си. Браво на кучето, точно така е трябвало да постъпи - Бог ни дава знаци чрез тези благородни животни.

Няма защо да се обиждаш и да страдаш...Не веднъж съм казвала, че всеки трябва да гледа в своята "паничка", а не да бърка с пръсти в...чуждата.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 11:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ви,толкова сте мъдра.От вас винаги има какво да се научи.Желая ви много успех!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov