НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:33 am Вижте мненията без отговор
Ходещите на сън!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : ???????? ?? ???!
Отговорете с цитат

Какво ще кажете за хора, които стават нощем и обикалят на сън? Сблъсквал ли се е някой с такива хора? Един път комшийкат ми разказа за жена, дето ходела на сън! Наскоро и още една жена ми каза същото за детето си! Това според мен е много опасно, защото човек може да намери така дори и смъртта си...! Какво ще кажете вие по въпроса Wink ?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да... разказаха ми за един мъж дето наръгал жена си с нож докато спи... Sad Crying or Very sad !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:41 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????? ?? ???!
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Какво ще кажете за хора, които стават нощем и обикалят на сън? Сблъсквал ли се е някой с такива хора? Един път комшийкат ми разказа за жена, дето ходела на сън! Наскоро и още една жена ми каза същото за детето си! Това според мен е много опасно, защото човек може да намери така дори и смъртта си...! Какво ще кажете вие по въпроса Wink ?


Да, наистина е много опасно ... виждала съм такива хора, но моята баба когато тръгнах след такъв човек една вечер, ме хвана за ръката и ми каза на ухото: "Само не говори нищо, щото може да му се пукне сърцето от уплах, ако се събуди!"

Да ... имах и съседка, която падна от н-ти си етаж, защото се беше качила да ходи по парапета на терасата си ... по време на сън!!!

А съм имала и случай в практиката си, когато са убивали човек, с който са спели заедно ... всъщност тази жена не ме послуша да отиде на лекар и ... така стана ... беше чеченка! Сега я лекуват в една от психиатриите - под строг режим!

Обаче сомнамбулизма при различните хора се проявава различно!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

за себе си знам че на сън си посядвам в леглото и започвам да говоря-явно като ми дотежи нещо го удрям на речи в сън си./поне майка ми ме е засичала няколко пти в такова състояние/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Како Танче няма лошо в това да си посядаш и да си бъбриш с духове Smile , важното е че не се опитваш да полетиш Laughing Laughing Laughing ! Как ме разсмя само Laughing Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
за себе си знам че на сън си посядвам в леглото и започвам да говоря-явно като ми дотежи нещо го удрям на речи в сън си


дано не са на Ленин или тато Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
за себе си знам че на сън си посядвам в леглото и започвам да говоря-явно като ми дотежи нещо го удрям на речи в сън си./поне майка ми ме е засичала няколко пти в такова състояние/


Smile Smile Smile Smile Всичко ще си кажеш ти.Като те е засичала майка ти, да не си си изпяла нещо, дето не е за родителски уши! А по-нататък мисли му, ако почне да те засича гаджето или недай си Боже съпругът, да не стават някои "инфекции". Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

споко бе-тя мамчето е много точна и няма да ме издъни. Very Happy
колкото дотова със съпруга при мен той е бивш,а най ужасното е че днес му беше погребението/много ми е тежко защото прекалено млад почина-на 34 години/ Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 12:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Миличка, приеми моите съболезнования,нищо че е бивш.Извинявай нетактичността ми, но бях останала с впечатление, че не си омъжвана,нямаше така да се бъзикам с теб.Наистина млад човек, жалко.Още веднъж извинявай. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 12:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

не се притеснявай Кати.аз все още не мога да повярвам,дори не отидох днес на погребението защото не знаех ка ще реагират бевшата ми свекърва и сегашната му съпруга.и въпреки това все мисля занего.лично на него му бъх изкарала акъла с една такава партийна реч в леглото.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Много деликатно/това с погребението/Не знам каква е историята ви, но аз лично считам,че присъствието ти би трябвало да се приеме от всички за нещо нормално,все пак сте били съпрузи.Бивша,настояща - човешко е.Все пак ти си знаеш.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov