НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:43 pm Вижте мненията без отговор
ГЛЕДАЙТЕ ТОВА НЕПРЕМЕННО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

KATY, ако съм била мъж /както казва Маг Селена/, то не смятам, че това сега ме прави по-малко жена.То нали и всеки от нас е бил най-различен в различните си прераждания.Просто характерът ми е такъв, пък и честно казано повече гледам на хората като на хора, а не полово определени личности.Е - това е сега.Като бях на 20 и ме чукаха хормоните от всякъде не беше точно така. Laughing Моята работа е на 99% свързана с мъже. Виждам ги във всякакви ситуации /и не дотам "мъжествени"/.С времето започнах да гледам на тях като на приятелчета или просто - като на хора, а не толкова да виждам мъжа у тях.Всички мъже, които познавам, вътрешно се гърчат от този празник - 8-ми март.На голяма част от тях им се ще просто да не си показват носа навън и да си вземат болнични на този ден, защото където и да отидат, ги гледат изпълнени с очакване женски очи.Та аз реших да зарадвам моята половинка с една хубава ракия, за компенсация на целодневния гърч. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Права си, и аз им съчувствам,ама на някои не им е неприятен празника, все пак е повод за почерпка и купон - за тях е и ден на "колежката".На мен понякога ми е неудобно, като всички почнат да се чувстват длъжни да "ни обръщат специално внимание" точно тогава, затова понякога гледам много да не се набивам на очи.И аз съм работила с мъже, та знам.А колкото до предшния живот, аз се пошегувах, цитирайки Маг Селена, но в никакъв случай не смятам, че си по-малко жена.Много уважавам, дори завиждам на жените с характер и мъжките момичета, вярвам, че това не им отнема от женствеността.И аз съм "за" да не се делят хората на мъже и жени /въпреки природните различия/, дори съм противник на вечните дебати около това "кои са по-добри, кои са по-умни и т.н." Най-мразя разговори от типа "Вие мъжете сте такива, вие жените сте онакива"./е, понякога и аз се шегувам като всички на темата, но принципно избягвам сериозни спорове по нея, смятам, че е безсмислено - зависи си и от човека, не толкова от пола - хора всякакви. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Гледах филма... оказа се че това ми е любимия жанр... страхотен е Smile сега вече имам 2 любими филма - властелина и нубелунгите... втория обаче ме срази със замисъла си... идеално представя идеята за любовната магия Crying or Very sad мъчно ми е защото и в реалния живот нещата стоят по този начин, а колко щеше да е хубаво ако не беше така Wink но хората са алчни... алчни са за всичко... прекрасен филм... благодарности на Маг Вероника за заглавието което подхвърли... отдавна ми се гледаше нещо такова Wink аз пък ще ви препоръчам втората част на "Ефекта на пеперудата" мисля че и по него може доста да ре поразмисли Wink

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амиии ... лично аз затова съм и против любовната магия, щото тя е един вид насилие!

Има съвсем друга магия, чрез която може да се въздейства, когато някой неправомерно е "изработил" някого с цел "разделяй и - владей"!

И тъй като няма нищо вечно, освен Духът, то просто няма смисъл да въздействаш върху когото и да било, само щото "искаш да бъде твой/твоя"!

Подобно въздействие на никого няма да донесе нищо добро, а напротив ... може да доведе до ... смърт дори!

Та ... кому е нужно това и ... защо?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 10:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък да си призная не виждам смисъл изобщо от магиите... та ние самите сме си една жива магия... по-голяма от нея няма... може би трябва да се прибягва към тях само в изключително краен случай... Wink Лека нощ!

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Сигурно си права. Smile Лека нощ и на теб! Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много правилен отговор - моите поздравления, viki!

Радвам се, че общувам с напълно разумни и правилно мислещи, а и ... навярно правилно постапващи и разбиращи хора!

Лека нощ и от мен!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov