НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:49 pm Вижте мненията без отговор
ПОТРЕБНОСТ ОТ ОКУЛТНОТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
ninka




Регистриран на: 09 Фев 2007
Мнения: 11
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 5:30 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

МАГ Селена!
Искам да споделя с вас следното!От известно време прекалено много се интересувам от окултното.Всяка своя свободна минута използвам за обогатяване на своите знания в тази област .Чувствам ,че имам някакви заложби ,които искам да използвам в правилна насока.
Днес бях на среща с една ваша колежка и без да съм споделила това с нея ,тя ми каза ,че имам заложби ,които ще развия до две години.
Много ви моля,нека това не ви звучи несериозно,мислите ли ,че това е така или си внушавам разни неща от прекалено четене на всякакви форуми в интернет.Аз самата се страхувам ,че гледам сериозно на всичко това .
Казвам се Нинка Панайотова 28,07,1966
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, ninka!

Никога не вярвайте на подобни "мои колежки", защото лично аз НЯМАМ "колежки", има ... имитаторки, съжалявам ...


Никой не може да Ви каже подобна глупост, нооо ... явно се е усмелила "някоя си там" ...!

Всеки човек има всякакви способности, всеки човек има интуиция, всеки човек "работи" по някакъв начин със своето подсъзнание, но това не се нарича дарба или способности ... това просто е Божия даденост и всеки един човек я притежава!

Само дето едни хора я развиват по-рано и в по-ранните си прераждания, други пък по-късно и след доста от преражданията си ... но всеки минава по този път!

Вие определено имате по-развита интуиция от другите хора, дето тънат в тоталното си невежество ... но едно ще Ви кажа и ще Ви го кажа от жестоката си практика в окултното - НИКОГА НЕ ПРАВЕТЕ ОТ "СПОСОБНОСТИТЕ СИ ИЛИ ТАКА НАРЕЧЕНАТА ДАРБА" - от прекалено невежи хора - ПРОФЕСИЯ!!!

С това шега не бива!!! Защото това е изключително тежък и трудоемът житейски път, по който тръгнеш ли може и да загинеш много трагично и въпреки всичко абсолютно безславно - в бавна и мъчителна агония!!!

Много жизнени сили и енергия трябват на подобен човек, за да издържи на човешките мъки и страдания, невежество, неразбиране ... завист, мъст, злоба и т.н негативи!

Но добре би било да се развивате и самоусъвършенствате в духовна насока, а не в окултна ... окултната е един жалък придатък към духовната!

Затова нещо можете да прочетете в "Публикации"-те в раздела на "Крия йога"!

Ааааа ... и забравете за ония две години дето Ви е споменала, извинете ме, невежата "колежка" ... защото и един живот е малък, за да достигнеш по-високи нива в духовното си самоусъвършенстване ... Понякога за това нещо са нужни хиляди прераждания, хиляди животи ...

Успех!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 22, 2007 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ninka




Регистриран на: 09 Фев 2007
Мнения: 11
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:40 am
МнениеЗаглавие : ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

Благодаря Ви ,маг Селена за интелигентния отговор.

Аз не ви познавам лично ,но извинете някак си Ви чувствам прекалено близка и затова зададох този въпрос. По скоро в него имаше страх.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 5:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма значение дали е имало страх във въпроса Ви!

Добре е, че сега просто знаете за какво иде реч и ако сгрешите по-нататък, то това ще си бъде изключително Ваш проблем!

Нооо ... не забравяйте едно: "Предупреден, значи въоръжен!"

Използвайте това правило - иначе такива като онази, дето Ви е казала, "че след две години" ще развиете "дарбата или способностите си" ще ви тикне просто в един АД, от който - уви!!! - няма да има излизане за Вас!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 6:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Такава дарба е тежък кръст и отговорност, дори бреме, затова не се дава на всеки да я е развил и упражнява за полза на другите. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 6:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много добре казано от Маг Селена .Нинка не ви ли е хрумвало ,4е когато онази жена ви е приела в "офиса си" е разбрала много бьрзо ,4е се интересувате от окултното ,а когато сте попитали за дарбата си ,тя ви е казала това което сте изкали да 4уете Нинке ,Няма да ви питам дали ви е взела пари ,защото сьм сигорен ,4е ги е приела ,но и вьзраста ви никак не е благоприятна ,тепарва да развивате някакви способности ,просто живейте живота си духовно Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 6:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мисля, че "нинка" си е задала същия въпрос в онзи форум (ти, Индиго, не знаеш кой е той, но повечето потребители тук го знаят), така, че тя изобщо не е ходила при онази "велика шаманка", дето й четох отговора ...

Този нейн отговор просто е дежурен навсякъде, където могат да надушат с другата "световно неизвестната шаманка!!!" някоя жертва и да я вкопчат в капана на невежеството си, за да им служи под предлога, че ще бъде обучавана!

Просто им знам номерата аз на ония там "великите шаманки" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 6:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Нали има цели школи с курсове - завършиш курса и си готов!Естествено срещу заплащане, както си е редно за всеки вид обучение. Е, сигурно ги пресяват все пак, по някакъв критерий - не може "куцо,кьораво и сакато"/с извинение/ да става маг, шаман, екстрасенс,ясновидец, лечител и т.н.Иначе всеки ще се юрне да "помага" на хората, щото за някои това може да е "златна мина"/не визирам потребителката, говоря по принцип/- чудесен начин за припечелване, без да изключвам и алтруистичните подбуди на някои хора.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 6:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виж ти и такива агентки под прикритие сме имали Shocked Пускат бисери ,години дати на раждане и щтом се интересуват само от окултното не им е 4иста работата ,какви школи са завьршили неразбрах Laughing Та и аз да се запиша Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 7:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ооо! Каквито ти душа иска! Ми те ги рекламират! Има и курсове по астрология, виж там по-може, въпреки, че и това се усвоява с години.Не го ли знаеш "магическия" портал/т.е.сайт/Потърси из нета де що има сайтове за "окултното" и ще намериш много за курсове - преподаватели, дати-времетраене, цени!Инфо да търсиш!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аааа аз и без курс познавам че съм гладна понякога и че все ми се спи.това в кръга на майтапа.явно хората обичат да бъдат спекулирани и манипулирани-дават пари на вятъра за такива курсове/абе то на хората им се иска да имат нещо заложено като дарба и хукват да се "учат"и да се "доосъвършенстват"/я по-добре да не се вре човек там където не му е работата и да остави хората които си разбират от тяхната/ясновидството/ да си я вършат
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всички сте абсолютно прави, но нали в материалния свят властват ПАРИТЕ, така, че всичко може да се купи ... само не и ЛЮБОВ!

Както твърдят някои хора, разбира се, че и това е възможно чрез направата на "любовна магия" ... ДА ама НЕ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ninka




Регистриран на: 09 Фев 2007
Мнения: 11
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

Смаяна съм от това ,че въпроса ми предизвика такава дискусия .Не съм контактувала с никой друг в никакви други форуми.Погледнете заглавието "Потребност от окултното"-кой ви е казал ,че съм тръгнала да се занимавам с окултното,този който пък реши ,че аз съм агент под прикритие също сбърка .Не ,аз съм една любознателна дама ,която просто искаше да сподели нещо с маг Селена ,получих своя отговор и край.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нинка никой не иска да те засегне с нещо.ние тук всички си дискутираме по въпросите като в същото време си даваме и съвети донякъде/в смисъл че е по-добре да те предупредят навреме за са не се "опариш"/.ако аз лично съм те убидила с нещо извинявай! Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ние по принцип си дискутираме, когато някоя тема ни е интересна, нищо лично.А и това за курсовете не се отнасяще до Вас.Може би някои от нас са проявили повече чувство за хумор,понякога си го позволяваме помежду си тези, които "се познаваме" от тук по отдавна и сме си свикнали на майтапите, като все пак съблюдаваме някакви граници, да не излезем от добрия тон, защото това се санкционира, има и такива случаи.Ако проследите разговорите ни, сама ще се уверите в това, особено с господата във форума много си се шегуваме за разведряване на атмосферата. Съжалявам, ако сме Ви засегнали по някакъв начин, по принцип всеки, който се интересува от нещо е добре дошъл.А Маг Селена като модератор и по-знаеща от нас ни упътва за нещата по темите, понякога се налага да ни казва и неща, които не ни звучат както ни се иска.Всеки от нас има право да ги приема или не, да вярва или не и проблемът си е наш.Почти всички при влизането си за пръв път с някакъв въпрос сме си отнесли и по някоя критика, но това е било с добри намерения, а как сме я приели ние също си е било наш проблем.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov