НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 10:08 am Вижте мненията без отговор
ЗА ПРИЯТЕЛСТВОТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 12:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност то май "приятелството " опира единствено до интересите!

"Аз на тебе - пък ти на мене, ама ако може ти да си потърпевшия от моите желания, щото видиш ли, на мен така не ми е удобно - аз да съм потърпевшия, пък и отговорен на всичкото отгоре за собствените си дела ... нещо нещата така не ми пасват, ще знаеш!!!"

И ако изпитваш неудобство, то ставаш неволен съучастник в престъпните дейности на някоя личност, дето ти се праска за "приятелче" ...

И понасяш всичките удари на съдбата заради него, щото разбираш ли, ти е било просто неудобно да му откажеш услугата, която ти е просил ...

Няма такъв филм, нито бива да има ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 1:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Всъщност то май приятелството опира единствено до интересите!


Естествено! Аз съм с приятел, защото на МЕН ми е приятно с него! Ако е взаимно - чудесно! Защото не обичам да досаждам.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 6:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ето къде било разковничето значи - ПРИЯТЕЛ-ПРИЯТНО - а аз все се чудех как да олицетворя това нещо приятелството, а то било простичко нещо - свързано е с приятното, което напълно оправдава думите ми, защото приятното си е чист интерес към нещото.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 7:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Приятелството" е до време, интересите са вечни... Wink Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 7:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама нали знаеш, че едното преминава в друго - просто си сменя формата и стила!

Може да не е под формата на "приятелството", интереса може да се прояви и под формата на "колегиалността"!!!

Я пак си помисли само!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 29, 2007 9:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 7:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
едното преминава в друго - просто си сменя формата и стила!

Може да не е под формата на "приятелството", интереса може да се прояви и под формата на "колегиалността"!!!


Точно така!Приятелят и съпругът/съпругата са в зависимост от интересите на индивида в личния,а колегите в професионалния живот.

Всеки си избира такива хора,които да му пасват на интересите.Тук,вече,е доколко личният интерес ще е за сметка на чуждия.
"В дозата е лекарството!"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

Всеки си избира такива хора,които да му пасват на интересите.Тук,вече,е доколко личният интерес ще е за сметка на чуждия....


До възможният максимум, предполагам Rolling Eyes Няма да си играем на шикалки, я Razz Та какъв, казваш, ти беше интересът? Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само да сте посмели да говорите за бизнес!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аудане, имам някоя и друга нова идея. Хайде в темата за бизнеса. Ще те чакам там.

И не влизай в темата за Имат ли хората душа, щото там те чакат да те бият. Като ти казвах че нямат...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Аудане, имам някоя и друга нова идея. Хайде в темата за бизнеса. Ще те чакам там.

И не влизай в темата за Имат ли хората душа, щото там те чакат да те бият. Като ти казвах че нямат...


Е там ли ще скрие! Laughing Laughing Laughing
Ами не трябваше да ни издавате тази тайна Cool ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То не е тайна. Там е нещо като стая за пушене. Почиваме си и обменяме свежи бизнес-идеи. Отпускаме парата.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спокоооо ... аз и там ще ги чакам ... все ще се появят някъде ... в засада ще ги чакам ... всичките кришмишковци ...

Отивам да почерпя още малко опит от едно криминале по телевизията ... много ги обичам криминалетата аз!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По TV7 ще дават "Отвъд вероятното.Нрещо като криминалета,ама истински случаи с духове,загадки и т.н. Всяка делнична нощ след полунощ...някъде

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 11:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Гледах вече един епизод, сега може пак да гледам.А преди време даваха по кабеларките един подобен документален филм някакви случаи с паранормални прояви, напр. в критични житейски ситуации на хора им помагат техни починали близки, пращат им послания за изход от ситуацията, спасяват ги, или пък сънуват пророчески сънища.Беше няколко серии и интересно... Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И ние с маг Живин ги гледахме. Забавни са ... стават за отмора! Пък и размисъл ... защо не!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov