НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:18 pm Вижте мненията без отговор
БАКТЕРИИТЕ - най-простите, но и най-опасните паразити
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 04, 2007 6:04 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? - ???-????????, ?? ? ???-???????? ????????
Отговорете с цитат

Тук искам да ви разкажа за бактериите, които спокойно могат да доведат човека до окончателната му смърт ...

Най-простите паразити са слузестите, гъбичките /дрождите се отнасят към гъбичките/ и бактериите.

Микроорганизмите се разделят на две групи: най-прости растения, към които се отнасят бактериите, водораслите и низшите гъби; най-прости животни, разделящи се на четири вида: амебоподобни, реснични /например инфузорията/, спорови /микроорганизми, които се размножоват по безполов път с помощта на спори, например паразитът в мозъкаТОКСОПЛАЗМОЗА/, а също така камшични, които съчетават в себе си както признаци на растенията, така и на животните /трихомоназа/.

Всъщност паразитирането на най-простите микроорганизми може да се разглежда и като положително явление за естествения подбор на най-силните и най-добрите организми. Те се появяват само там и в онези организми, които са замърсени. Тяхната задача е да разложат и да смелят мръсотията. Например появата на паразити се отбелязва там / в онези водоеми или почви/, където има нечистотии. Същото се отнася и до организма на човека.

В ОРГАНИЗМА НА ЧОВЕКА, КОЙТО СЕ ХРАНИ ПРАВИЛНО И УМЕРЕНО, НЯМА МРЪСОТИЯ, ВЪРХУ КОЯТО БИ МОГЪЛ ДА ЗАПОЧНЕ РАЗВИТИЕТО СИ ЕДИН МИКРОБ-ПАРАЗИТ!!!

Най-простите паразити, както и вирусите, проникват в организма през кожата и слузестите обвивки. Те започват да се развиват там, където има съответните условия.

Например наличието на слуз в хайморовите синуси на главата ще спомогне за развитието на гноеродни бактерии;

изместването на киселинно-алкалното равновесие на кожата по посока към гниене ще спомогне за появата на гъбични заболявания на кожата - и не само;

подтискането на нормалната микрофлора от дрождите ще съдейства за възникване на дисбактериоза;

промяната на киселата среда на дебелото черво по посока на гниенето ще спомогне за възникването на патогенна микрофлора, която образува слуз, полипи, а впоследствие се стига и до туморни образования.

НАЙ-ПРОСТИТЕ ПАРАЗИТИ /ХЛАМИДИИТЕ/ МОГАТ ДАСЕ ВНЕДРЯВАТ В СТЕНИТЕ НА КРЪВОНОСНИТЕ СЪДОВЕ И ДА ПРЕДИЗВИКВАТ ТЯХНОТО РЪЗРУШАВАНЕ, ИНФАРКТ НА МИОКАРДА И РЕДИЦА ДРУГИ СЕРИОЗНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ /възпаление на половите органи, безплодие, възпаление на задстомашната жлеза, черния дроб и др./

Точно тук искам да отбележа, че който следи сега внимателно съответните теми, по-късно ще намери и съответните препоръки за изчистване на организма от най-различните бактерии, вируси и какви ли не още тежки зашлакования на човешкия организъм, които ще доведат до негово пълно излекуване!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, от няколкото публикации написани в този форум научих много неща за паразитите, неща които не ми бяха известни досега.
Много се впечатлих от факта, че Токсоплазмозата се развива в мозъка. Преди 7-8 години аз загубих бебето си, защото се бях заразила с този паразит. Но никой не ми каза колко страшно е това и за мен, защото за нероденото ми дете вече беше твърде късно. Благодаря Ви за това, че давате тази информация на невежи като мен. Ще бъда благодарна ако споделите с нас още данни по тези проблеми и също така и дали има възможност да се освободим от паразитите и бактериите.

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 11, 2007 1:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Катисто!

Разбира се, че ще продължа да пускам подобни материали, както и да разяснявам причините и последиците от заразяването с паразитите - вируси и какви ли не щеш най-вече бактерии!

Да, разбира се, че човек може да се избави от тях! Но не бива да храним надежда, че след като това стане, вече сме излекувани и ... "шапка на тояга"!

Не, човека трябва да се храни съобразно своята органична конституция, да се съобразява с предразположеностите си на организма към тези заболявания и да го подържа винаги на ниво, за да не стига до още по-големи здравословни проблеми и страдания!

Радвам се, че си обърнала внимание на труда ми! Знаех си, че все на някого ще свърши работа!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov