НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 5:59 am Вижте мненията без отговор
Как да кача снимка в постинга ... !!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 11:15 pm
МнениеЗаглавие : ??? ?? ???? ?????? ? ???????? ... !!!
Отговорете с цитат

Понеже напоследък възниква рязко въпросът за качване на снимки, прилагам обяснението, каквото е дадено В раздела въпроси и отговори към тези форуми:
Мога ли да прилагам картинки към съобщенията си?
Да, можете. В момента обаче форума не позволява ъплоуд на картинките ви на сървъра. Затова трябва да сте качили картинката някъде, преди да можете да я приложите към съобщението ви (например http://www.some-unknown-place.net/my-picture.gif). Не можете да прилагате картинки, намиращи се на вашия компютър (освен ако е публично достъпен сървър!), или намиращи се зад някакъв защитен механизъм, като например мейлбоксове на hotmail или yahoo, сайтове, защитени с парола и т.н. За да приложите картинка, използвайте съответния BBCode таг [img] или HTML (ако е разрешен). За да можете да качите каквото и да било, влезте в личния си профил и отметнете с Да "Винаги разрешавай BBCode, HTML и Smiles (ако ви се използват емотикони):"


Т.е. качвате си снимката да речем в data.bg, snimka.bg и т.н., копирате адреса й там (но адреса на изображението, а не този на линка), пействате го в постинга, маркирате го и натискате бутона [img] горе вдясно. Това е.
Моля, за да не се "разбягва" страницата, размерът на снимката да не надвишава 800х600 пиксела Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 11:33 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??? ?? ???????? ??????
Отговорете с цитат

Smile Благодаря за изчерпателната информация! Знаех си, че е от Img, но незнаех, че тярбва първо да се качва на някой линк! Ми като снимам луито ще се пробвам и ако не се справя ще отстъпя на вас Razz Very Happy !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
елиза




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 20
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 18, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed
Маг Живин,опитах се,но май оплесках нещата-дадох само линк към снимката,а не самата снимка в постинга... Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 19, 2007 8:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всичко е наред. Smile

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 11:12 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Съжалявам, ако е обяснението е неясно. Просто копи-пейстнах обяснението от раздела "Въпроси/Отговори" към форума, за да улесня потребителите доколкото е времеотнемащо да изчетат всички обяснения, за да стигнат до единственото, което им е нужно и се опитах да допълня нещичко във връзка с функционалните изисквания на точно нашия форум като размери и т.н.

Ако обясненията са прекалено трудни - виновни са програмистите, разработили обясненията на phpBB форум модула.

Искрено се извинявам, ако съм подвел или объркал някого.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : Re: ?????????
Отговорете с цитат

Щом аз се справих, значи не е чак толкова страшно Wink Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък се научих ... сама!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Права си ... то никак не е скъпо да си направиш форум и да си станеш сам модератор!!! - въпреки, че на мен ми беше скъпичко, ще знаеш!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе по тая тема изобщо никакво движение. Не ми провървя особено с нея Sad Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ох,ще ми дойде ред и на мен за нея,ама не знам кога.Все ще се наложи да прикача някоя снимка, а не съм го правила още.Засега нямам материал, или не съм доогледала,но ми се ще някой път да се поупражня.Като му дойде времето.Темата си е актуална по принцип. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 10:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ти така говориш, за да ме успокоиш Sad Ама никой не ще да напише нещо философско в нея Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Философията не ми е силна страна. Smile Нека по-вещите се изкажат.А ако ми дойде да прикачвам снимка и не успея без помощ,което е много вероятно да стане, тогава може би ще се настроя много философски и сигурно големи мисъл-форми ще избълвам. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 9:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понеже темата е специфична и предполага дълбоки философски разсъждения, стигащи до прозрения, то аз ще кажа следното /плагиятствайки/: статистиката сочи, че до 2010 година 95 % от активното население ще бъде свързано помежду си чрез интернет, а останалите 5 % ще водят нормален полов живот.Та като гледам тази вечер май всички ще водим нормален полов живот. Very Happy Лека нощ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Май малко преувеличават с тази статиска - 2010 г. остават около 3 г. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 10:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Та като гледам тази вечер май всички ще водим нормален полов живот.


Тц!Аз няма с коя Rolling Eyes ..но и на виртуален секс не кандисвам

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov